بخش عمده‌اي از گردش مالي شبكه نمايش خانگي نصيب سارقان اينترنتي مي‌شود
گراني بليت سينما و هزينه‌هاي فرعي ديگري كه براي رفتن به سينما بر خانواده‌ها حمل مي‌شود باعث شده بخش زيادي از مردم شبكه نمايش خانگي را به سالن‌هاي سينما ترجيح بدهند.
چهارمين عرس بين‌المللي بيدل فردا با سخنراني آيت‌الله محمدي‌گلپايگاني، رئيس دفتر مقام معظم رهبري در سالن وزارت كشور افتتاح خواهد شد.
دست پرِ شاعران و اديبان در تجليل از شكارسري
‌سي‌و‌دومين آيين «شب شاعر» پاسداشت مقام ادبي و هنري حميدرضا شكارسري عصر دوشنبه 27دي‌ماه با حضور چهره‌هاي سرشناس فرهنگي و هنري در نخلستان سازمان هنري رسانه‌اي اوج برگزار شد.
تحريم‌ ابزارهاي رسانه‌اي لكه ننگي بر پيشاني استكبار است
قائم مقام رئيس رسانه ملي:
قائم مقام رئيس سازمان صداوسيما از تحريم ابزار رسانه‌اي عليه كشورمان انتقاد كرد و آن را لكه ننگي بر پيشاني كشورهاي استكباري دانست.
جبهه فرهنگي انقلاب اسلامي در سينما و تلويزيون روز به روز مهجور‌تر مي‌شود.
استاد را در امپراطوری جهنم ندیدند!
با انتخاب نكردن فيلم امپراطور جهنم و در نظر نگرفتن بازي فوق‌العاده استاد علي نصيريان كه تنها با اين فيلم پس از چند سال در جشنواره فيلم فجر حاضر شده بود، اين جشنواره در حق خود و علاقه‌مندانش چه در امسال و چه در سال‌هاي آينده خيانت كرده است.
گردش مالي 800 ميليارد توماني شبكه نمايش خانگي
بخش عمده‌اي از گردش مالي شبكه نمايش خانگي نصيب سارقان اينترنتي مي‌شود
گراني بليت سينما و هزينه‌هاي فرعي ديگري كه براي رفتن به سينما بر خانواده‌ها حمل مي‌شود باعث شده بخش زيادي از مردم شبكه نمايش خانگي را به سالن‌هاي سينما ترجيح بدهند.
كتاب "بیداری اسلامی در بحرین" به منظور تبیین نهضت بیداری مردم بحرین٬ ریشه ها و پیامدها توسط سیدرضی عمادی تالیف شده است و در زمستان سال 94 روانه بازار كتاب شد.
در پی اعلام جزئیات فروش بلیط جشنواره فیلم فجر؛
امروز به صورت رسمی جزئیات فروش بلیط فیلم های جشنواره فیلم فجر اعلام شد. آنچه در این میان جلب توجه می کرد عنوان سایت محل رجوع برای فروش بلیط جشنواره فیلم فجر است که نام آن برای همه نا آشنا و هویت متولیان آن نامشخص است.
جشنواره فیلم فجر با عدم انتخاب«امپراطور جهنم» در حق خودش و سینما هم خیانت کرد!
با در نظر نگرفتن بازی استاد علی نصیریان در یک فیلم؛
عدم انتخاب فیلم امپراطور جهنم و در نظر نگرفتن بازی فوق العاده استاد علی نصیریان که تنها با این فیلم پس از چند سال در جشنواره فیلم فجر حاضر شده بود، این جشنواره در حق خود و علاقمندانش چه در امسال و چه در سال های آینده خیانت کرده است، چراکه فرصتی را که می توانست تبدیل به خاطره جمعی نسلی شود و نیز امکان تقدیر و تجلیل از هنر ارزشمند و تکرار نشدنی استاد نصیریان را احتمالا با نامزدی و جایزه بهترین بازیگری برای ایشان فراهم کند، از دست داد.
در شرایطی که همت چندانی از سوی دستگاه‌های دولتی و مسئول دیده نمی‌شود، باز هم مثل گذشته گروه‌های مردمی فعال شده‌اند تا نگذارند خانواده ایرانی در دنیای گسترده فضای مجازی، دیجیتال و رسانه‌های تصویری تنها بماند.
تغيير سياست‌ها 
به جشنواره تئاتر فجر ضربه مي‌زند
كارگردانان تئاتر در گفت‌و‌گو با «جوان» از جشنواره فجر گفتند
سي‌و‌پنجمين جشنواره بين‌المللي تئاتر فجر از روز يكم تا 12 بهمن ماه برگزار مي‌شود. جشنواره‌اي كه در آن گروه‌هاي مختلف تئاتر تلاش مي‌كنند با ارائه بهترين اجراهايشان حضور داشته باشند...
ديپلماسي رسانه‌اي ما ضعيف است
گفت وگوي «جوان» با مبلغ بين‌المللي و كارشناس ديني شبكه‌هاي برون مرزي
به طور قطع حضور روحانيون شيعه براي تبليغ از الزمات ديني است؛ چراكه ايران خواه ناخواه قطب شيعيان جهان محسوب مي‌شود...
ملي باشيد ولي انقلابي هم باشيد!
برنامه «فرمول يك» از همه دفاع كرد جز سينماي انقلاب
كارگردان فيلم كاناپه چندي پيش اعلام كرده بود كه اعتراضي به حذف فيلمش از جشنواره فجر ندارد...
تا زماني كه سوئيچ دست خارجي‌هاست امنيت نداريم
چرا ما ماهواره داخلي نداريم؟!
هشت سال از زماني كه نمايندگان مجلس شوراي اسلامي بودجه‌اي را تصويب كردند تا صداوسيما با آن ماهواره بخرد، مي‌گذرد.
براي سيمرغ بهترين فيلم از نگاه تماشاگران
امسال در سي و پنجمين جشنواره فيلم فجر رأي‌گيري براي اهداي سيمرغ بهترين فيلم از نگاه تماشاگران دچار تحولاتي شده كه از جمله آنها الكترونيك شدن روند رأي‌گيري است.
1