ی‌تردید فوتبال را نمی‌توان ورزشی صرف خواند؛ بلکه در دنیای امروز باید آن را صنعتی میلیاردی دانست. صنعتی که با خرید و فروش میلیارد دلاری بازیکنان، حضور تماشاچیان پرشور، آگهی‌های تبلیغاتی، حق پخش تلویزیونی و یا سفر از یک نیمکره به نیمکره دیگر زمین برای تماشای جام جهانی جان می‌گیرد!
مدیر آژانس ادبی پل از فروش رایت ۲۴ عنوان کتاب در حوزه معارف اسلامی و اهل بیت(ع) به ناشری از آمریکا خبر داد.
من اخیرا هم این را گفتم" فراماسونری را ساده نبینیم." فراماسونری یک پدیده عجیبی است که پانصد سال مخفی کار کرده. بیست سال است در بریتانیا آزاد و علنی؛ و حدود بیست سال است که زن‌ها می‌توانند تا پشت در لژ بیایند.
آغاز فعالیت تلویزیون اینستاگرامی
کوین سیستروم، مدیرعامل اینستاگرام چهارشنبه‌شب به طور رسمی از IGTV رونمایی کرد. پلتفرمی جدید برای میزبانی ویدیو که کاربران می‌توانند در آن ویدیوهایی تا سقف یک ساعت به اشتراک بگذارند. برخی معتقدند IGTV یا تلویزیون اینستاگرامی می‌تواند در سال‌های آینده این شبکه اجتماعی را تبدیل به بزرگ‌ترین و شاید پرمخاطب‌ترین شبکه در جهان کند.
علی عسگری:
سریال‌های مذهبی همچون امام علی(ع)، امام حسن(ع)، امام رضا(ع)، حضرت یوسف، مختارنامه و... آن‌چنان تأثیرگذار و جهانی شده‌اند که هیچ‌گاه کهنه نمی شوند و امیدواریم برغم مضایق مالی که می‌دانم به شدت با آن مواجهید دوباره ساخت این سریال‌ها را از سر بگیرید.
ممنوعیت حضور چهره‌های پرخرج خارجی ابلاغ شده بود
پاسخ معاون سیما به حواشی عدم حضور «پویول» در تلویزیون
در پی لغو حضور کارلوس پویول در ویژه برنامه 2018 و حواشی بوجود آمده در این باره میرباقری، معاون سیمای رسانه ملی توضیحاتی داد.
رئیس رسانه ملی در کمیسیون سیاسی- اجتماعی مجلس خبرگان رهبری مطرح کرد
سخنگوی انجمن قلم عنوان کرد
مردم بهتر از خواننده‌ها بوق می‌زنند
حضور کمرنگ هنرمندان اعزامی به روسیه
اعزام گروهی از هنرمندان عرصه موسیقی به جام جهانی برای فعالیت‌های هنری در ایام برگزاری این مسابقات، با اجرا‌های محدود همراه بود و حداقل در دو بازی اول تیم ملی ایران در این مسابقات، کمترین بازتاب را از اجرای این گروه‌های هنری در روسیه شاهد بودیم.
سکوت و سیما!
منطق استوار سیما برای لغو برنامه حضور پویول
اگر دلیل حضور نیافتن پویول در ویژه برنامه جام جهانی رقم پرداختی به او بوده یا ملاحظات اقتصادی دلیل این مسئله بوده در میان گذاشتن آن با مردم و اعتماد به افکار عمومی در سریع‌ترین زمان ممکن بهترین راهکار است
سلبریتی‌ها در دنیا چطور کار خیر انجام می‌دهند؟
سلبریتی‌ها در خدمت خیریه یا خیریه در چنگ سلبریتی‌ها
سلبریتی‌ها در همه جای جهان همواره و به نحوه‌های مختلف در کارهای خیر، خیریه‌ها و کمپین‌های اجتماعی حضور دارند. اما این حضور در دنیا به چه شکل است و با کشور ما چه تفاوتی دارد؟
حمید شاه آبادی معاون صدای رسانه ملی در پیامی درگذشت «صدرالدین شجره» هنرمند پیشکسوت در عرصه‌های نویسندگی، اجرا، کارگردانی و بازیگری رادیو را تسلیت گفت.