بعد از آنکه ما وارد پروژه شدیم، بهرام توکلی چندبار فیلمنامه را بازنویسی کرد. حتی نسبت من و امیر جدیدی چند بار در فیلم تغییر کرد، یک بار قرار بود برادر باشیم، بعد فامیل، بعد دوست و...
در مراسم رونمایی از مستند «آخرین پرواز» بیان شد؛
آیین نکوداشت خلبانان آزاده نیروی هوایی ارتش و رونمایی از مستند «آخرین پرواز»، به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان دفاع مقدس به آغوش میهن اسلامی، روز شنبه ۲۷ مرداد با حضور جمعی از مسئولان و مدیران فرهنگی، شهری، کشوری و لشکری در فرهنگ‌سرای فردوس برگزار شد.
داور جشنواره فیلم کودک برای کودک:
لیلا میرهادی، داور هشتمین جشنواره‌ی فیلم کودک برای کودک به اهمیت برگزاری این رویداد فرهنگی پرداخت و گفت: رشد سینمای کشور نیازمند حمایت و پرورش هنرمندان کودک‌ونوجوان است.
مراسم تشییع پیکر عزت‌الله انتظامی از مقابل تالار وحدت آغاز شد و جمعیت زیادی از هواداران آقای بازیگر برای بدرقه او به سمت خانه ابدی آمده بودند.
عزت الله انتظامی گفت: من به عنوانی انسانی که در حال فعالیت و زندگی هستم، تابع کشورم هستم برای اینکه عاشق کشورم هستم و هیچ وقت از کشورم بیرون نرفته و نمی روم چراکه کشور ما کشور معمولی نیست.
در نشست رسانه‌ای هشتمین جشنواره «دف نوای رحمت» عنوان شد
بیژن کامکار در نشست هشتمین جشنواره بین‌المللی «دف نوای رحمت» با اشاره به وجود امنیت پایدار در مرز‌های کشور که ثمره خون شهدا و ایثارگران است، گفت: جشنواره «دف نوای رحمت» فریاد رسایی برای تقریب مذاهب و همچنین ایجاد همدلی و وحدت بین مردم است.
توضیح فرزند سیدضیاءالدین دری درباره یک ادعا
رونمایی دیزنی از نخستین کاراکتر همجنس‌بازش!
اعتراض‌ها و کمپین‌های زنان علیه تبعیض جنسیتی در غرب همچنان ادامه دارد چراکه از زمان طرح مسئله تا کنون نه تنها این تبعیض رفع نشده بلکه ماجرای تجاوز‌های جنسی به زنان به حجم این بحران افزوده است.
گفت‌وگوی «جوان» با سرپرست دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب‌بازی
مسیر ورود به تولید فرهنگی از ابداع و خلق مفهوم کلی فرهنگی آغاز می‌شود که آن مفهوم تابعی از مفاهیم عمیق فرهنگی کشورمان است. وقتی محل صدور و آغاز یک ایده از یک نقطه شروع می‌شود، طبیعتاً محصولات ناشی از آن دارای ریشه‌ای مشترک هستند و با یکدیگر قرابت و همگرایی پیدا می‌کنند
بی‌اخلاقی اصلاحات در انعکاس ضایعه فوت «سید ضیاءالدین دوری»
تصاویر صبح امروز صفحه نخست روزنامه‌های اصلاحات، که همواره خود را حامی هنر و هنرمند جلوه داده‌اند، نشان می‌دهد با اینکه خبر فوت «عزت الله انتظامی» با عکس و تیتر پرطمطراق که شایسته آن مرحوم است، کار شده اما خبر درگذشت خالق سریال‌های ارزشمند و دیدنی «کیف انگلیسی» و «کلاه پهلوی» بعضا یا کار نشده یا تنها در حد گوشواره یا خبری کوتاه در صفحه نخست گنجانده شده است.
۴