مهدی ناظمی‌قره‌باغ، عضو هیئت علمی پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی:
بزرگ‌ترین رسانه‌های دنیا برای ستاره‌سازی و ستاره ماندن سلبریتی‌هایشان، قواعد و قوانین مشخص سیاسی- اجتماعی تعریف می‌کنند.
سومین همایش بین‌المللی تئاتر مردمی پیاده‌روی اربعین «روایت راهیان» قرار است از ۲۸ مهر ماه تا هشتم آبان در دو کشور ایران و عراق برگزار شود
شهاب اسفندیاری درباره تمرکز سازمان صداوسیما بر جوان‌گرایی گفت: درصد قابل توجهی از مدیران این رسانه از میان تحصیلکردگان دانشگاه صداوسیما انتخاب می‌شوند.
نگاه منفعت‌گرایانه به تئاتر، نمایش‌هایی سطحی و کم‌مایه به خورد مخاطب می‌دهد
کاسبی و سرکیسه کردن مخاطب از دنیای هنر هر روز ابعاد تازه‌ای پیدا می‌کند و تولیدکنندگان آثار هنری شگرد‌های تازه‌ای برای رسیدن به پول بیشتر کشف می‌کنند.
پاسخ وزیر نمایندگان مجلس شورای اسلامی را قانع نکرد
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که روز گذشته برای پاسخ به سؤال نماینده مردم مشهد درباره وضعیت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به مجلس رفته بود درباره این موضوع دو کارت زرد هم دریافت کرد چراکه نمایندگان مجلس از پاسخ‌های وی درباره علت عدم‌نظارت بر سامانه‌های ویدئوی درخواستی (VOD) از سوی این وزارتخانه قانع نشدند.
دبیر کمیته اطلاع‌رسانی اربعین با اشاره به تدارک دو پایگاه رسانه‌ای در مسیر نجف به کربلا، از اعزام یک هزار و ۶۰۰ نفر از اهالی رسانه به این رویداد عظیم خبر داد.
رابرت ردفورد کارگردان اسکاری هالیوود می‌گوید که بخاطر تعصب، پلیدی و خیانتی که بر سیاست آمریکا چیره شده است، احساس می‌کند در کشور خودش جایی ندارد.
جمعی از کودکان با امضای نامه‌ای از مدیرمسوول روزنامه‌های کثیرالانتشار، مدیران رسانه‌ای اختصاص صفحه‌ها و فضای ویژه‌ی رسانه‌ای با موضوع کودک و نوجوان را خواستار شدند.
فرنگیس حیدر پور راوی کتاب مورد تحسین رهبر انقلاب:
زبانش شیرین است. وقتی خودم را معرفی می‌کنم، می‌گویم از خانم فتاحی شماره‌تان را گرفتم. اسم فتاحی را که می‌شنود، خوشحال می‌شود و با همان زبان کردی می‌گوید: «خانم فتاحی زنده باشه. ازش ممنونم.»
قائم مقام بنیاد سینمایی فارابی مطرح کرد
قائم مقام بنیاد سینمایی فارابی اظهار کرد: از سال گذشته حمایت از یک NGO (سازمان مردم نهاد) را برای قرار دادن مدارس در سانس صبح سینما‌ها برنامه‌ریزی کردیم.
۴