متلک‌پرانی‌های رئیس‌کمیسیون اقتصادی مجلس با سازمان حسابرسی بر سر شفافیت مالی
همایش شفافیت مالی به نزاع لفظی بین رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس و رئیس سازمان حسابرسی انجامید، این در حالی بود که پور ابراهیمی سهم عوامل خارجی در اوضاع نابسامان اقتصاد ایران را تنها 20درصد دانست...
دفاع قائم مقام وزير جهاد از نوسان قيمت مرغ و واردات پرتقال
يك شركت كارگزار دولتي به سفارش ستاد تنظيم بازار اقدام به واردات پرتقال از مصر و تركيه كرد.
پالایشگاه سيراف روي هوا
گزارش «جوان» از پالايشگاه‌هايي كه خوراك، پاشنه آشيل‌شان است
در حالي كه مديرعامل شركت زيرساخت فراگير پالايشي سيراف از انعقاد قرارداد رسمي ميان سرمايه‌گذاران پالايشگاه‌هاي ابتدايي سيراف با امور بين‌الملل شركت ملي نفت جهت خريد ميعانات گازي خبر داده است،يك منبع آگاه در امور بين‌الملل شركت ملي نفت توضيحاتي را در اين باره ارائه داد.
معاون اول رئيس‌جمهوري:
معاون اول رئيس‌جمهور با تأكيد بر اينكه بخش خصوصي بايد ريسك‌پذير باشد، گفت: بخش خصوصي نبايد دائماً سود و زيان خود را محاسبه كند و از ورود به طرح‌هاي مهم واهمه داشته باشد. هر كس مي‌خواهد كاري بزرگ انجام دهد بايد ريسك‌پذير باشد زيرا خطرپذيري در ذات كارآفريني است.
غیر‌شفاف‌‌ها از خدمات بانکی و ثبتی محروم می‌شوند
متلک‌پرانی‌های رئیس‌کمیسیون اقتصادی مجلس با سازمان حسابرسی بر سر شفافیت مالی
همایش شفافیت مالی به نزاع لفظی بین رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس و رئیس سازمان حسابرسی انجامید، این در حالی بود که پور ابراهیمی سهم عوامل خارجی در اوضاع نابسامان اقتصاد ایران را تنها 20درصد دانست...
در حالي كه ارزش دلار امريكا به پايين‌ترين رقم در يك هفته گذشته رسيده، قيمت طلا ديروز به بالاترين رقم طي سه ماه و نيم گذشته رسيد.
مديرعامل بزرگ‌ترين شركت صنايع شيميايي جهان اعلام كرد: «لغو تحريم‌هاي (ايران) با سرعتي كه ابتدا انتظار داشتيم، اجرا نشده است. ما در حال بررسي سرمايه‌گذاري در اين كشور هستيم اما به علت تحريم‌ها هيچ تصميمي نگرفته‌ايم.»
رئيس مؤسسه پژوهش‌هاي بازرگاني:
رئيس مؤسسه مطالعات و پژوهش‌هاي بازرگاني با اشاره به تغيير الگوي كسب و كار در كشور گفت: از سال ۸۷ در سرمايه‌گذاري صنعتي سقوط آزاد داشته‌ايم.
تبعيض مالیاتی مجلس بين كارگر و كارمند
مجلس دهم سقف معافیت مالیاتی را برای کارمندان دولت 2 میلیون تومان و برای کارگران 1/5 میلیون تومان تعیین کرد
عضو هيئت مديره كنفدراسيون صادرات ايران:
عضو هيئت مديره كنفدراسيون صادرات ايران با تأكيد براينكه نيازمند قرارگاه صادراتي در كشور هستيم، گفت: مانند همان چيزي كه در جنگ اتفاق افتاد، بايد معاونت صادراتي در رياست جمهوري تشكيل شود و اگر اين اتفاق رخ ندهد، نبايد انتظار معجزه در بخش صادرات داشت.
مديرعامل پرديس: ۲۰۰ ميليارد تومان يارانه مسكن مهر  بلوكه شد‌
استمداد از نمايندگان مجمع تهران براي تكميل ۲۶ هزار واحد معطل
روسيه به ايران پيشنهاد كرده كه كارخانه توليد مشترك هواپيماي دو موتوره توربوكراپ ايليوشين ۲- ۱۱۴ براي مسيرهاي داخلي در ايران راه اندازي شود.
معاون امور بين‌الملل و بازرگاني وزير نفت گفت: تهاتر نفت با كالا، مخصوص زمان تحريم‌ها بود و اكنون ايران فقط به ازاي دريافت پول نقد نفت خود را مي‌فروشد.
براساس توافق سازمان‌ ملي استاندارد ايران و سازمان غذا و دارو، كانون انجمن‌هاي صنايع غذايي ايران به عنوان مجري «جايزه ملي كيفيت غذا» انتخاب و دبيرخانه آن نيز به اين كانون منتقل شد.
افزايش دستمزد كمي بيشتر از تورم!
گزارش «جوان» از جزئيات اختلاف‌نظرهاي شوراي عالي كار براي حداقل حقوق96
هر ساله با نزديك شدن به پايان سال چانه‌زني براي افزايش حقوق كارگران ميان نمايندگان كارفرماها و نمايندگان كارگران آغاز می‌شود و در نهايت و در دقيقه‌هاي پاياني يك نظر اعلام مي‌شود كه تقريباً منطبق با آخرين تورم اعلامي از سوي بانك مركزي يا مركز آمار است...
قراردادهای نفتی معلق ميان بغداد و اربيل
اختلافات نفتي بغداد و اقلیم كردستان، روسيه و تركيه را رقيب ايران كرد
انتقال نفت كردستان عراق به بازارهاي صادراتي و البته سوآپ نفت‌خام، تبديل به يك چالش بزرگ ميان حكومت مركزي اين كشور و اقليم كردستان شده است و ايران براي نقش آفريني در اين ميان، به سوي حكومت مركزي رفته است، درست بر خلاف روسيه و تركيه.
1