دُرّ ‌‌50 ميليارد دلاری و شكلات بانك سرمايه‌گذاری اروپا!
مهران ابراهيميان
اقتصاد ايران با توجه به پتانسيل‌ قابليت جذب صدها ميليارد دلار را دارد...
ضعف سازمان بورس در نظارت بر حسابرسان معتمد
حذف يك حسابرس ديگر از ليست حسابرسان معتمد سازمان بورس
«اخراج از ليست حسابرسان معتمد سازمان بورس اوراق بهادار» اتفاقي است كه طي سال‌هاي اخير خبرساز شده است.
اجبار كالاهای صادراتی به تحويل ارز
سيف: نرخ ارز 4200 توماني حداكثر تا 6 درصد و تا پايان امسال افزايش مي‌يابد ...
مسكن مثل پفك نيست كه هر ماه افزايش قيمت داشته باشد
نايب رئيس اتحاديه مشاوران املاك با اشاره به اينكه بازار مسكن كشش رشد قيمت را كه يك بار در اسفند ماه داشته مجدد در ارديبهشت ماه ندارد، گفت: رشد قيمت مسكن در اواخر سال گذشته كافي بود و متقاضيان مسكن خود را به سختي با آن وفق داده بودند.
آيين‌نامه قراردادهاي موقت امروز جمع‌بندي مي‌شود
معاون روابط كار وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي از جمع‌بندي در تدوين آيين‌نامه قراردادهاي موقت براي مشاغل غيرمستمر در نشست سه‌جانبه امروز (دوشنبه) با حضور نمايندگان كارگري و كارفرمايي خبر داد.
اگر قصد خرید محصول یا خدماتی داشته باشید، هیچ خبری به اندازه یک تخفیف ویژه نمی‌تواند برای شما جذاب باشد.
یک کارشناس اقتصادی گفت: با توجه به خروج آمریکا از برجام و همراهی امارات باید جایگاه دبی به عنوان هاب واردات به کشور تضعیف شود، بخشی از معاملات کشور از دبی به عمان و ترکیه منتقل شده و طرف‌های تجاری ایران به تدریج تغییر کنند.
رئیس کل بانک مرکزی گفت: در پایان سال ۱۳۹۶ با التهاب آفرینی امریکایی ها با همکاری برخی کشورهای منطقه و تحلیل هایی در خصوص خروج آمریکا از برجام باعث شد که نرخ ارز از روند طبیعی خود خارج شود.
شاخص بورس تهران که طی روزهای گذشته با صعود همراه بود امروز نیز توانست به صعود 33.38 واحدی به کار خود پایان دهد و در نهایت در رقم 95 هزار و 136 واحد آرام گرفت.
حدود ۱۰ روز از خروج آمریکا از برجام می‌گذرد، ایران، اروپاییان و دو کشور چین و روسیه همچنان خواستار حفظ این توافقنامه هستند
کشش قیمتی ضعیف ارز در چند روز اخیر مانع از فاجعه‌بارتر شدن نرخ ارز در بازار قاچاق شد تا دلار سیر نزولی را هم تجربه کند و به قیمت 6300 تومان برسد