كشتی
امروز، آغاز رقابت‌های جهانی کشتی در مجارستان
رقابت‌های جهانی کشتی مجارستان در حالی از صبح امروز آغاز می‌شود که پس از کش و قوس‌های فراوان سرانجام تیم‌های آزاد و فرنگی ایران با ترکیب کامل راهی بوداپست شدند.
حضور عبدولی در انتخابی تیم ملی بار دیگر با جنجال همراه بود، مسئله‌ای که باعث شد به‌رغم کسب پیروزی در مسابقات، نظر نهایی در خصوص اعزام او به مجارستان در جلسه با رئیس فدراسیون فوتبال مشخص شود.
حاشیه‌ای بر مشکلات ارزی شاگردان خادم برای اعزام به مسابقات قهرمانی جهان
دغدغه‌های گرانی ارز برای اهالی ورزش تمامی ندارد و در تازه‌ترین موضع‌گیری رئیس فدراسیون کشتی در مصاحبه‌ای که دیروز با رادیو داشت از جریانی صحبت کرد که موافق حضور کشتی در رقابت‌های قهرمانی جهان به دلیل بالا رفتن قیمت ارز نیست.
گفت و گوی "جوان آنلاین" با عضو شورای فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی
اشکانی با اعتماد دوباره شورای فنی، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ماند این در حالی است که فقط ۴۵ روز تا رقابت های جهانی مجارستان زمان باقی است. شنیده ها حاکی ازآن است که این آخرین اولتیماتوم شورای فنی به اشکانی است. تیم ملی کشتی فرنگی که پیش بینی می شد در مسابقات آسیایی جاکارتا ۴ مدال طلا کسب کند با کسب ۲ طلا نتوانست انتظارات را برآورده کند .
گفت وگوی "جوان آنلاین" با عضو شورای فنی کشتی آزاد در پی مدال آوری قهرمانان
تیم ملی کشتی آزاد کشورمان با کسب دو مدال طلا و یک برنز عملکرد قابل قبولی را به نمایش گذاشته است این در حالی است که امروز در ادامه رقابت ها با توجه به صعود پرویز هادی به مرحله نهایی ، کسب یک مدال دیگر برای کشتی کشورمان قطعی شده است.
در رقابت های کشتی آزاد بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا
مراسم قرعه کشی رقابت های کشتی آزاد بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا امروز برگزار شد و کشتی گیران آزادکار کشورمان حریفان خود را شناختند.امسال بر خلاف دوره قبل ، هم در رشته آزاد و هم در فرنگی در یک وزن کمتر یعنی در شش وزن المپیکی برگزار می شود. طبق برنامه ریزی صورت گرفته، قرار است کشتی گیران اوزان ۵۷،۶۵،۷۴،۸۶، و ۹۷ از صبح فردا روی تشک بروند. پس فردا هم در آخرین وزن یعنی ۱۲۵ کیلوگرم نماینده کشورمان مبارزه خواهد کرد.
خادم :
رئیس فدراسیون کشتی در پاسخ به این پرسش که اگر اتفاقی برای این رشته بیفتد مقصر کیست؟ گفت: برخی مسئولان جواب سنگینی در تاریخ خواهند داد. شک ندارم مردم آنها را فراموش نمی‌کنند.
گفت و گوی "جوان آنلاین" با عضو شورای فنی کشتی فرنگی در پی انتقاد به لیست نهایی برای بازی های آسیایی اندونزی
ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی مثل آزاد با انتقادهای فراوانی روبه‌رو شد، انتقادهایی که نشان می دهد بیراه نبوده و شورای فنی در برخی اوزان می بایست تصمیم عادلانه تری می گرفت. گویا کادر فنی و اعضای شورای فنی کشتی فرنگی مثل آزاد چشم خود را روی نتایج انتخابی بسته‌اند و این مسابقات را ملاک ارزیابی قرار نداده اند .
سعید احمدیان
کشتی همچنان در حال دور کردن افتخارات برای کشورمان است. قهرمانی نونهالان ایران آن هم پس از قهرمانی در رده‌های نوجوانان و جوانان در آسیا، جایگاه گوش‌شکسته‌ها را در ویترین ورزش کشور درخشان‌تر کرده است.
نخسـتین دوره مسابقات کشتی آزاد و فرنگی نونهالان آسیا با قهرمانی مقتدرانه نونهالان ایران به پایان رسید.