حوزه هنری انقلاب اسلامی درگذشت «عزت‌الله انتظامی» و «سید ضیاءالدین دری» مصیبت وارده را به جامعه هنری کشور به خصوص اهالی تئاتر، سینما و تلویزیون کشور و خانواده محترم «انتظامی»و «دری» تسلیت گفت.
عماد افروغ گفت: وقتی مردم احساس می کنند حضورشان فقط معطوف به یک رای بوده و دیگر در تصمیم گیری ها، تصمیم سازی ها، اجراها و نظارت به آنها ارجاعی نمی شود دلسرد می شوند.در نظام سیاسی ما ساختارها به گونه ای تعریف نشده که فعالیت مردم مستمر باشد و حضور آنها فقط در حد انتخابات است.
شهریار زرشناس در «بدون توقف»:
ایدئولوژی به معنای شناحت ایده هاست اما زمانی که ناتو فرهنگی فعالیت می کرد برای اینکه مبارزه تبلیغات خود را با اردوگاه سوسیالیزم پیش ببرد یک مفهوم هولناک از ایدئولوژی ساختند و گفتند ایدئولوژی به معنای بیخردی افراطی بودن و سیطره عواطف بر عقل، استبداد و دیکتاتوری است
بهترین فیلم جشنواره سی و ششم فیلم فجر میلیاردی شد.
خانواده دوبلاژ صداوسیما در مراسم تشییع پیکر مرحوم عبادی
در آخرین روز‌های هفته‌ای که ناقوس مرگ در میان هنرمندان به صدا درآمده مراسم تشییع پیکر مرحوم «محمد عبادی» دوبلور پیشکسوت برگزار شد.
در مراسم رونمایی از آلبوم «ایران من» با صدای همایون شجریان و سهراب پورناظری
مراسم رونمایی از آلبوم «ایران من» با صدای همایون شجریان و سهراب پورناظری برگزار شد. پس از این مراسم که تا نیمه‌های شب ادامه یافت، همایون شجریان و سهراب پورناظری در جمع خبرنگاران حاضر شدند و نشست خبری را برگزار کردند.
سردار حسين اصغري در مراسم رونمايي از كتاب «جُندي مُكلف»:
سردار حسین اصغری در مراسم رونمایی از کتاب «جُندی مُکلف» که شامل خاطرات وی از دوران اسارت است، گفت: «من راوی جنگ نیستم، من شاهد جنگ هستم، وقتی به ما گفتند بزنید به خط، نپرسیدیم چرا؟ پاهایمان را روی پیکر شهدا گذاشتیم و رد شدیم، اما روی آرمان‌های شهدا پا نگذاشتیم.»
جامعه سینمایی ایران در یک روز 2 تن از مردان بزرگ خود را از دست داد: عزت‌الله انتظامی، «آقای بازیگر» سینمای ایران و سیدضیاء‌الدین دری، خالق «کیف انگلیسی»
ساخت سریالی درباره خلیج فارس با محوریت شخصیت رئیسعلی دلواری و همکاری کشور هندوستان یکی دیگر از پروژه‌هایی بود که ذهن دری را برای ساخت به خود مشغول کرده بود. فوت کارگردان کیف انگلیسی را از این بابت باید یک ضایعه هنری و سینمایی قلمداد کرد
۵