اعتراضات و آشوب‌های فعلی فرانسه ظاهراً یک اتفاق غیرعادی و ساده نیست. ایرانیان خارج از کشور که در فضای مجازی هستند و پیج‌های مختلفی دارند بار‌ها در این رابطه مطلب نوشته و موارد جالبی را ذکر کرده‌اند.
انتقاد تند علیرضا قزوه از سبک زندگی سلبریتی‌ها
علیرضا قزوه، شاعر و نویسنده از بها دادن بیش از حد به سلبریتی‌ها و سبک زندگی آن‌ها در رسانه‌ها انتقاد کرد و آن را باعث ایجاد تعریف غلط از هنرمند در میان مردم دانست.
محمدعلی جعفری نویسنده چندین کتاب از جمله «سربلند» که به زندگی شهید حججی می‌پردازد، این بار کتاب «شهید حدادیان» را می‌نویسد.
10 کتاب صوتی در حوزه زنان و دفاع مقدس رونمایی شد
از ۱۰ عنوان کتاب صوتی با موضوع مشارکت زنان در مقاطع انقلاب اسلامی و نقش آنان در دفاع مقدس در رادیو نمایش رونمایی شد.
یادداشتی بر فیلم «خانم یایا»
همان طور که در پوستر فیلم «خانم یایا» ذکر شده، این فیلم اصلاً خنده‌دار نیست. «خانم یایا» به کارگردانی عبدالرضا کاهانی فیلمی است سرد، کم اتفاق و بی‌فراز و نشیب که با داستان نحیف و لاغرش، توانایی جذب مخاطب عام را ندارد و مردم معمولاً از نیمه‌های فیلم یا سالن را ترک می‌کنند یا ترجیح می‌دهند با گوشی هایشان کار کنند!
در گفت‌وگوی «جوان» با دو چهره موافق و مخالف لغو مجوز ساخت فیلم مطرح شد
جمعی از سینماگران در نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی خواستار لغو «پروانه ساخت» برای تولید آثار سینمایی شدند.
در جلسه اعضای کمیته فرهنگ عمومی شورای اجتماعی وزارت ارشاد مطرح شد
اعضای کمیته فرهنگ عمومی شورای اجتماعی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دومین جلسه خود، با ارائه محتوای تولید شده در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در وزارت ارشاد، به بررسی زمینه‌های ارائه این محصولات پرداختند.
فیلمبرداری قصرشیرین به کارگردانی رضا میرکریمی و با بازی حامد بهداد از نیمه گذشت.
۵