قوه قضائیه 10 مدير ارشد دو‌تابعيتي را به وزارت اطلاعات معرفي کرده است / تا پيش از ماجراي اختلاس 3 هزار ميلياردي و بازي يك دو‌تابعيتي به عنوان نقش اصلي اين ماجرا هيچ كس به خطراتي كه دو‌تابعيتي‌ها مي‌توانند به‌لحاظ امنيتي، ‌اقتصادي و اجتماعي براي جامعه داشته باشند، فكر نكرده بود...
شب عيد و شرمندگي نيازمندان
سرك:
در اين چند هفته پاياني سال بيشتر افراد در حال تكاپو براي استقبال از سال نو هستند. بيشتر افراد با نونوار كردن منزل و خريد اسباب و اثاثيه به پيشواز نوروز مي‌روند تا با تغيير و تحول دل‌هاي خود را بهاري كنند.
بهزيستي عليه به زيستي
گم شدن تربيت كودكان ميان دعواهاي نهادهاي دولتي
محسني بندپي: متولي اصلي مهدهاي‌كودك‌ بهزيستي است، بقيه ورود نكنند / بهزيستي بر مهد‌هاي كودك‌ نظارت نمي‌كند
دبير كارگروه مد و لباس كشور اعلام كرد
دبير كارگروه مد و لباس كشور با بيان اينكه 5هزار و 200 اثر به دبيرخانه جشنواره مد و لباس ارسال شده است اعلام كرد ايران به دنبال تصويب برند لباس حلال در سازمان همكاري‌هاي اسلامي است.
دو تابعیتی‌ها در پست‌هاي ایرانی!
قوه قضائیه 10 مدير ارشد دو‌تابعيتي را به وزارت اطلاعات معرفي کرده است / تا پيش از ماجراي اختلاس 3 هزار ميلياردي و بازي يك دو‌تابعيتي به عنوان نقش اصلي اين ماجرا هيچ كس به خطراتي كه دو‌تابعيتي‌ها مي‌توانند به‌لحاظ امنيتي، ‌اقتصادي و اجتماعي براي جامعه داشته باشند، فكر نكرده بود...
قاليباف در مراسم بهره‌برداري از 110 پروژه شهري خبر داد
صبح روز گذشته با حضور محمدباقر قاليباف، شهردار تهران 110 پروژه عمراني، ترافيكي، خدمات شهري و محيط زيست، فرهنگي و اجتماعي منطقه 2 به بهره‌برداري رسيد.
ژست نمايشي دولت در نمايشگاه محيط‌زيست
مراسم افتتاحيه شانزدهمين نمايشگاه بين‌المللي محيط‌زيست در حالي ديروز آغاز شده است كه سال‌هاست غبار كم‌كاري در حوزه زيست‌محيطي به چشم مردم مي‌رود.
«اشتباهات پزشکی» یک قدم تا حق مسلم وزارت بهداشت!
رئيس بيمارستان: ما را از رسانه‌ها نترسانيد، ما لابي‌ داريم؛ با رسانه‌اي شدن خطا تمام هزينه‌ها را خودتان بايد پرداخت كنيد !
معاون آبخيزداري سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخيزداري كشور با بيان اينكه 450 شهر و 8 هزار و 650 روستا و آبادي ايران در معرض تهديد سيل هستند، اعلام كرد بيش از 3 هزار و 500 سيل در 20 سال اخير به وقوع پيوسته است.
4 سال زمين‌گيري 7 كاوشگر ايراني
نارضايتي 82 درصدي از تعطيلي پروژه‌هاي هوا فضا
محسن شاطرزاده: مسئولان دولتي با تمسخر مي‌گفتند توانايي ورود به فضا را نداريم / ركود سه ساله صنعت فضايي ايران تا جايي ادامه يافته است كه دانشجويان بزرگ‌ترين دانشگاه فعال در عرصه هوا و فضاي كشور به صراحت از بي‌انگيزگي خود براي پرداختن به امور هوا و فضا به دليل سياست‌هاي انفعالي و تقريباً هيچ دولت در اين حوزه پرده برداشتند.
مردم، قربانيان نبود نظارت وزارت بهداشت مي‌شوند
اضافه شدن معيشت مردم به سبد دغدغه‌هاي دولت!
توزيع سبد كالاي رايگان دولت جهت مدد‌جويان كميته امداد و بهزيستي از طريق پيامك اطلاع‌رساني شد.
به مناسبت برگزاری دهمین دوره مسابقات سراسری قرآن برادران دارالقرآن امام علی بن ابیطالب(ع) مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی سبحانی پیامی صادر فرمودند.
حمايت با منت !
حذف كارت منزلت، تأخير در پرداخت حقوق بازنشسته‌ها، يكسان نبودن حقوق بازنشسته‌ها، اقدام گزينشي در پرداخت وام....
گزارشي از مراسم اختتامیه دهمین دوره مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) در تهران
دهمین دوره از مسابقات سراسری دارالقرآن امام علی(ع) در بخش آقایان عصر جمعه، ۲۹ بهمن‌ماه در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه) تهران برگزار شد...
حق‌خوری با حق‌الوكاله‌هاي نجومي
محسني اژه‌اي از وكلايي خبر داد كه بر خلاف تعرفه‌ها براي انجام وكالت 10 ميليارد تومان دريافت مي‌كنند / حق‌الوكاله 10 ميلياردي برخي وكلا موضوعي است كه معاون اول قوه قضائيه آن را رسانه‌اي كرده است
1