مجموعه سياست‌ها در ايران در حال تحديد و تهديد جمعيت ايرانی است

متأثران از مالتوس و نئومالتوس قرن هجدهمی مانع رشد نيروی انسانی ايران!

هيچ كشوری در دنيا وجود ندارد، حتي كشورهايی مانند مصر، سنگال و غنا كه با افزايش جمعيت، درآمد سرانه ملی‌اش كاهش يافته باشد، اما ...
طرح اصلاح قانون تابعيت در دستور كار مجلس شوراي اسلامي قرار گرفته است
از انتشار گزارش 2تابعيتي‌ها تا بي‌هويتي فرزندان مادران ايراني
روز گذشته گزارش وزارت اطلاعات درباره دوتابعيتي‌ها به هيئت تحقيق و تفحص از دوتابعيتي‌ها منتشر شد.
سلبريتی شويد و كلاهبرداری كنيد!
اعتماد به سلبريتی‌ها و پول‌هايی كه به دست نيازمندان نمی‌رسد باعث شد روز گذشته پلیس حساب 4 سلبريتی را مسدود کند...
مالچ‌ ‌پاشی برای ريزگردها خدمت يا خيانت؟
طرح تثبيت ۱۰ هزار هكتار از شنزارهاي خوزستان با استفاده از روش «مالچ‌ پاشي» از آذرماه 96 آغاز شده است. اين روش جهت مقابله با ريزگردهاي داخلي به كار گرفته مي‌شود.
متأثران از مالتوس و نئومالتوس قرن هجدهمی مانع رشد نيروی انسانی ايران!
مجموعه سياست‌ها در ايران در حال تحديد و تهديد جمعيت ايرانی است
هيچ كشوری در دنيا وجود ندارد، حتي كشورهايی مانند مصر، سنگال و غنا كه با افزايش جمعيت، درآمد سرانه ملی‌اش كاهش يافته باشد، اما ...
گلایه اهالی کوي نصر از توقف پروژه زيرگذر گيشا
ارمغان پروژه نيمه‌کاره زيرگذر گيشا براي کسبه و ساکنان کوي نصر گرد و خاکي است که با وزش باد از بخش‌هايي که حفاري در آن انجام شده است، آسمان گيشا را تيره کرده و نفس ساکنان را بريده است.
آزمون وعده‌ها و برنامه‌هاي شهردار جديد براي پايتخت 13 ميليوني
معضلات شهري با کم‌کاري مديريت شهري مضاعف شده است
سرانجام با برگزاري مراسم تحليف با حضور مسئولان دولتي و اعضاي شوراي پايتخت به صورت رسمي شانزدهمين شهردار تهران کليد شهر13 ميليوني را در دست گرفت.
واکنش شهرداری تهران به اطلاعیه وزارت ارشاد درباره طرح ترافیک
مشاور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران: نمی دانم معاونت مطبوعاتی از کدام محل می خواهد سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران را تامین کند.
معاون برنامه‌ريزي شهرداري تهران عنوان کرد
معاون برنامه‌ريزي شهرداري تهران با اشاره به نياز 200هزار ميليارد توماني شهرداري تهران در افق پنج‌ساله براي اداره امور جاري، انجام تعهدات ناتمام و بازپرداخت بدهي‌ها، از بدهي 150 هزار ميليارد توماني براي هشت کلانشهر خبر داد.
اهمیت تغذیه در ماه مبارک رمضان
روزه‌داران در ایام ماه رمضان باید از تمام گروه‌های غذایی، یعنی نان و غلات، میوه‌ها و سبزی‌ها، گوشت، حبوبات، تخم‌مرغ و لبنیات استفاده کنند. اگر روزه‌داری مناسبی داشته باشیم، حداقل نیم تا 5/1 کیلوگرم در طول ماه مبارک رمضان وزن کم می‌کنیم.
«بله» یک کسب‌وکار واقعی است
مسئول روابط عمومی پیام رسان «بله»
«بله» یک «پیام‌رسان-پول‌رسان» است؛ یعنی به همان راحتی که می‌توانید پیام خود را در این سرویس جابه‌جا کنید پول هم می‌توانید جابه‌جا کنید. شما می‌توانید در یک گفت‌وگوی خصوصی حتی بدون اینکه شماره کارت طرف مقابل را بدانید مانند یک پیام برایش پول بفرستید. این جابه‌جایی پول بر بستر شبکه شتاب انجام می‌شود؛
دریافت روزانه 9هزار تومان از هر اتومبیل برای رفت و برگشت از یک آزادراه 20 کیلومتری بدون کمترین امکانات رفاهی و خدماتی
همیشه تعریف کردن وقایع دلخراش جاده از خاطرات‌شان بوده و هست. تقصیری هم ندارند، کارشان رانندگی و پیمودن جاده‌هاست و گریزی از آن ندارند. شب‌ها وقتی داخل ماشین می‌نشینم، تا وقتی تمام چهار مسافر را سوار کند و راه بیفتد این خاطرات را می‌شنوم البته در مسیر هم رانندگان تعریف می‌کنند که چه اتفاقاتی در این جاده افتاده است و می‌افتد.