هشدار انتخاباتي رئيس قوه قضائيه‌
رئيس قوه قضائيه استفاده از رسانه‌هاي ضد انقلاب در انعكاس اخبار و مطالب مختلف از جمله امور انتخاباتي را جرم دانست و بر لزوم رعايت اصول اخلاقي و دشمن‌شناسي از سوي مردم، نامزدها، مسئولان، مجريان و ناظران انتخابات تأكيد كرد.
حساب تجدیدنظرطلبان همچنان نزد امریکا اعتبار دارد
بعد از آزمايش موشكي جمهوري اسلامي ايران، امريكايي‌ها تلاش كردند تا دور جديدي از اقدامات ضدايراني را در دستور كار قرار دهند و با طرح ادعايي مبني بر نقض قطعنامه 2231 و همچنين صلح و امنيت بين‌الملل توسط ايران و از سوي ديگر با برگزاري جلسات اضطراري درباره كشورمان خواسته‌هاي خود را بر كشورمان تحميل كنند.
يك عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه «مثلث عربستان، تركيه و رژيم‌صهيونيستي به دنبال ايجاد فضاي ضدايراني و ايران‌هراسي است»، گفت: قطعاً در شرايط كنوني چنين تلاش‌هايي با شكست مواجه خواهد شد چون لحن امروز ايران همخوان با شرايط امروز جامعه جهاني است.
اصلاح طلبان در حال رایزنی برای بستن نهایی لیست انتخابات این جریان در انتخابات شورای شهر 96 هستند.
مال‌اندوزی و فساد مهم‌ترین چیزی بود که از رضاخان به فرزندانش به ارث رسید. همه آنها چه دختر و چه پسر در این امر ید طولایی داشته و گوی سبقت را از هم می‌ربودند. با اینکه اشرف پهلوی در فسادهای مالی و اخلاقی پیشرو است، اما نباید خواهر بزرگ‌ترش یعنی شمس را در این بین فراموش کرد. فسادهای مالی و سوءاستفاده‌های شمس پهلوی به وضوح در اسناد و خاطرات دیده می‌شود. ثروت وی چنان افسانه‌ای و غیرقابل باور بود که روزنامه "سانفرانسیسکو کرانیکال"، تنها گوشه‌ای از ثروت شمس را "عجیب‌تر از داستان هزار و یک شب" خواند.
استفاده انتخاباتی از رسانه‌هاي ضد انقلاب  جرم است
هشدار انتخاباتي رئيس قوه قضائيه‌
رئيس قوه قضائيه استفاده از رسانه‌هاي ضد انقلاب در انعكاس اخبار و مطالب مختلف از جمله امور انتخاباتي را جرم دانست و بر لزوم رعايت اصول اخلاقي و دشمن‌شناسي از سوي مردم، نامزدها، مسئولان، مجريان و ناظران انتخابات تأكيد كرد.
حضرت آيت‌الله خامنه‌اي، رهبر معظم انقلاب اسلامي در پيامي درگذشت عالم متقي و فاضل حجت‌الاسلام والمسلمين شيخ حسن قرهي را تسليت گفتند.
با تحسين شكوفايي فعاليت‌هاي علمي در نسل جوان و بسيجيان
دبير شوراي عالي امنيت ملي، فرهنگ بسيجي و مديريت جهادي را دو بازوي پرتوان جهش در علم و فناوري كشورمان دانست.
وزير سابق اطلاعات هشدار داد
وزير سابق اطلاعات نسبت به توطئه‌هاي دشمن هشدار داد و گفت: دشمن امروز به صورت ويژه روي حوزه‌هاي علميه كشور و تضعيف جايگاه روحانيت سرمايه‌گذاري كرده است.
پروژه تخریب شوراي نگهبان برای فرار از پاسخگویی
پاشنه آشيل «عملكرد» دولت را به وادی تخریب برده است!
اينكه جماعتي در آستانه هر انتخاباتي نوك حملات خود را به سمت شوراي نگهبان گرفته و اختيارات اين نهاد انقلابي را زير سؤال ببرند، تبديل به يك روال عادي در فضاي انتخاباتي كشور شده است؛ روالي كه در انتخابات پيش رو نيز به عنوان يك روش براي جلب آراي عمومي از هم‌اكنون در دستور كار برخي از كانديداهاي احتمالي و گروه‌هاي سياسي قرار گرفته است.
رئيس مجلس شوراي اسلامي گفت: جايگاه شهداي حرم نشان مي‌دهد نيروهاي سپاه، نيروهاي مكتبي بوده و از اساس مكتب اسلام و انقلاب دفاع مي‌كنند.
سایه تجربه انتخابات 81 بر انتخابات 96 سنگینی می‌کند
انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا سال 81 شايد در‌ بين انتخابات‌هاي دوره‌هاي گذشته تلخ‌ترين تجربه براي اصلاح طلبان ‌ باشد.
دو قطبي‌سازي  يک روز پس از فراخوان وحدت
همایش «مجمع ملی سلامت»‌ با سخنان روحانی به حاشیه رفت
در سال پاياني دولت تدبير و اميد و در سالي كه مزين به سال اقدام و عمل است، رئيس‌جمهور محترم مدتي است به‌جاي گزارش عملكرد، گويي به گفتار درماني روي آورده است.
معاون پارلماني رئيس‌جمهور توزيع كنسرو از سوي برخي دستگاه‌ها را بي‌ارتباط با انتخابات رياست جمهور دانست.
شعارهای 92 پاشنه‌آشیل دولت یازدهم در انتخابات 96
اصلاح‌طلبان در انتخابات 96 در موضع ضعف هستند
برخي از شعارها در انتخابات 96 قدرت تأثيرگذاري و رأي‌آوري نخواهد داشت چراكه آگاهي افكار عمومي جامعه نسبت به جزئيات و اهداف آن به خوبي پديدار شده و اين بخش از سياستمداران مدعی بايد به فكر انتخاب شعارها و تاكتيك‌هاي متفاوت‌تر باشند.
1