وزير خارجه ايران برجام را به بيماری در حال مرگ تشبيه کرده و گفته است اميدی به اروپا برای حفظ برجام نمی‌رود

پرجام

مجلس شورای اسلامی روز گذشته ميزبان وزرای امور خارجه، اقتصاد و دارايی، دبير شورای عالی امنيت ملی و عباس عراقچی معاون وزير امور خارجه بود.
تازيانه‌های دوتابعيتی‌ها را كوتاه كنيد
محمد اسماعيلی
بدينوسيله سوگند مي‌خورم تمامی وفاداری خود به هر پادشاه يا دولتمرد و دولت و مملكتی كه تاكنون شهروند آن بوده‌ام را...
پرجام
وزير خارجه ايران برجام را به بيماری در حال مرگ تشبيه کرده و گفته است اميدی به اروپا برای حفظ برجام نمی‌رود
مجلس شورای اسلامی روز گذشته ميزبان وزرای امور خارجه، اقتصاد و دارايی، دبير شورای عالی امنيت ملی و عباس عراقچی معاون وزير امور خارجه بود.
ديواركشي بين زنان و مردان در برجام
در اقدامي عجيب برخي زنان مسئول در دولت و فعالان زن اصلاح‌طلب به زنان طرف‌هاي ايران در مذاكرات هسته‌اي نامه نوشتند و...
عجز شيطان بزرگ در برابر اراده مردم ايران
سيد عبدالله متوليان
وعده كرديم كه درباره شناخت برنامه‌های دشمن برای توليد ادراك فروپاشی و اجزای شبكه همكار داخلی و خارجی اطلاع‌رسانی كنيم...
ابهام در وضعيت دوتابعيتی‌ها
رئيس هيئت تحقيق و تفحص از مسئولان دوتابعيتي و داراي گرين كارت، جزئيات جديدي از هويت مديران دولتي و غيردولتي را كه داراي تابعيت مضاعف هستند، منتشر كرد.
نايب رئيس فراكسيون نمايندگان ولايي مجلس:
نايب رئيس فراكسيون نمايندگان ولايي مجلس گفت كه دولت بايد برجام را منتفي و تعهدات برجامي خود را معلق اعلام كند و بعد با كسب مجوز از مجلس و شوراي عالي امنيت ملي مذاكرات جديد با اروپا را انجام دهد.
بررسي لايحه الحاق ايران به كنوانسيون پالرمو، بيش از يك‌ميليارد و ۶۸۶ميليون تومان براي مجلس هزينه داشته است.
بازخوانی سابقه بدعهدی آمريكا در بيانيه‌ الجزاير
برجام اولين عهدشكنی امريكا نبود
پس از خروج امريكا از برجام اين روزها عده‌ای از اين می‌گويند كه تجربه‌ای شد و گذشت اما اصل آن است كه...
مشاور امور بين‌الملل مقام معظم رهبري با اشاره به موضوع برجام با بيان اينكه برخي از اعضاي اتحاديه اروپا يكي به نعل مي‌زنند و يكي به ميخ، گفت: تناقض‌گويي در گفتار مقامات اروپايي شک‌برانگیز است.
در پی خروج آمریکا از برجام و انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف یکصد تن از علمای برجسته اهل سنت کشور به مقام معظم رهبری نامه نوشتند.
عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی جزئیات نشست غیرعلنی مجلس درباره برجام را تشریح کرد.
محمدرضا باهنر یکی از چهره‌های قدیمی و سابقه‌دار سیاسی است که مدت طولانی در مجلس شورای اسلامی فعالیت داشته و به عنوان دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین و رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در مباحث مختلف سیاسی و اجتماعی، حضور دارد.
عضو هیئت عالی نظارت بر برجام گفت: امیدواریم مسئولان دولتی ما در مذاکرات خود بتوانند تضمین‌های لازم را بگیرند والا به طرفی که حرف‌های متناقض می‌زند، نمی‌شود، اعتماد کرد.
حامیان دولت حاضر به پاسخ به این سوال هم نیستند که این وحدت قرار است با چه کسانی اتفاق بیفتد؟ با همان کسانی که در تریبون‌های آنها بی‌سواد و بزدل، بی‌قانون، حسود و... لقب گرفته‌اند؟ آیا چنین دعوت به وحدتی صادقانه است؟