ورزش - ساير
ساير
فریدون حسن
تا به حال دقت کرده‌اید که چقدر راحت با آبرو و حیثیت افراد بازی می‌کنیم. طی تمام این سال‌ها که موبایل، تبلت، اینترنت و از همه مهم‌تر فضایی به نام فضای مجازی در اختیارمان قرار گرفته، روزی نیست که به هم تهمت نزنیم، یکدیگر را قضاوت نکنیم و برای هم نسخه نپیچیم.
ذبیح‌الله پورشیب پس از قهرمانی در لیگ جهانی کاراته چین در گفت‌وگو با «جوان»:
در شرایطی که رقبای ایران خود را آماده حضوری پرقدرت در المپیک می‌کنند و در پی جمع‌آوری امتیاز‌های لازم از مسابقات کسب سهمیه هستند، تیم ملی کاراته ایران به دلیل آنچه مشکل مالی خوانده می‌شود مسابقات را یکی پس از دیگری از دست می‌دهد، به طوری که برخی ورزشکاران برای عقب نماندن از رقبا ناچارند از جیب هزینه کنند.
بنا: وزارت ورزش تکلیف کشتی را مشخص کند
استعفای خادم از ریاست فدراسیون، امور کشتی را به تعویق نینداخت، چراکه حمید بنی‌تمیم معاون ریاست قبلی به سرعت کار را به دست گرفت و در اولین فرصت هدایت تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی را به دست غلام محمدی و بنا سپرد تا تیم‌های ملی از این تغییرات متضرر نشوند.
رونمایی از فولاد افشین قطبی مقابل پرشور‌ها
در مهم‌ترین بازی‌های آخر هفته لیگ برتر فوتبال امروز استقلال با پدیده، تیم شگفتی‌ساز این فصل روبه‌رو می‌شود و فردا هم پرسپولیس با پارس جنوبی شگفتی‌ساز فصل پیش دیدار می‌کند.
تیم فوتبال پدیده خراسان به‌عنوان شگفتی‌ساز رقابت‌های این فصل لیگ برتر معرفی شده با این حال عدم دعوت از بازیکنان این تیم به تیم ملی
معاون وزیر ورزش و جوانان در حالی از جوان گرایی تیم ملی بسکتبال مقابل فیلیپین صحبت کرد که ظاهرا اطلاع دقیقی از سن بازیکنان حاضر ندارد.
سرمربی تیم فوتبال پدیده با بیان اینکه بعضی از مشکلات تیمش از جمله مشکل توپ پابرجاست، در آستانه دیدار با استقلال از نحوه دعوت بازیکنان به تیم ملی انتقاد کرد و گفت: کی‌روش باید پاسخگو باشد.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران برای برپایی اردوی این تیم قبل از جام ملت‌های آسیا به ایران بازگشت.
تکواندوکار سنگین وزن تیم ملی ایران با برتری مقابل رقیب کُره‌ای خود به مرحله نیمه نهایی رقابت‌های گرند اسلم چین راه پیدا کرد. رقابت‌های تکواندو گرند اسلم چین از صبح امروز با حضور ۱۲۴ تکواندوکار از ۳۸ کشور به میزبانی چین در شهر «ووشی» آغاز شد.