گفت و گوی «جوان آنلاین» با ابوالقاسم طالبی، کارگردان فیلم یتیم خانه ایران
چندی پیش مراسم اختتامیه جشنواره بین المللی باروت خیس در سالن اجلاس سران کشور‌های اسلامی برگزار شد
گزارش «جوان آنلاین» از خبر جنجالی پیرامون دو مجری مشهور در پرونده "موسسه ثامن الحجج"
آیا زمان آن فرا نرسیده تا مجریانی که خود همیشه در مقام پرسشگر و مطالبه‌گر بوده‌اند، امروز به حواشی پیش آمده و دریافت مبالغ نجومی به طور شفاف و صریح پاسخ دهند؟
این نشست‌های سوژه‌‌یابی ذیل عنوان مجموعه‌ای به نام "روزی روزگاری" به تاریخ ایران در دوران مختلف و حساس کشور خواهد پرداخت.
نگاهی به ماجرای واگذاری جشن خانه سینما به انجمن موسوم به هنر‌ها و فنون سینمایی
طرح موضوع واگذاری برگزاری جشن خانه سینما به انجمنی موسوم به «انجمن عالی هنر‌ها و فنون سینمایی» می‌تواند این امیدواری را ایجاد کند که هیئت مدیره خانه سینما وقت و انرژی بیشتری برای بدنه سینما و مشکلات آن‌ها صرف کند
به‌رغم حجم وسیع خبرسازی برخی رسانه‌ها درباره محدود‌کردن کنسرت‌ها انجام گرفت
در سال‌های اخیر طیف خاصی از جریان رسانه‌ای همگرا با گروه‌های سیاسی غوغاسالار سعی دارند عدم‌برگزاری چند کنسرت را که غالباً از سوی برگزارکننده یا اسپانسر لغو می‌شوند به مخالفان سیاسی خود سنجاق کنند، این در حالی است که طبق آمار دفتر موسیقی وزارت ارشاد طی سه ماهه نخست امسال بیش از ۲ هزار برنامه موسیقایی در سطح کشور اجرا شده است.
تجلیل از شاعر انقلابی افغانستان
از سوی شورای نظارت بر سازمان صداوسیما صورت گرفت
کتاب «اسم تو مصطفاست»، روایت زندگی شهید مصطفی صدرزاده به زبان همسرش است که امروز در دبیرستان دخترانه کوثر رونمایی شد.
دارابی:
معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما گفت: هم اکنون اغلب سازمان‌ها به بیلان کار و ارائه آمار روی آورده‌اند اما باید توجه داشته باشید آمار حتی اگر درست و بدون دست کاری هم باشد کم اهمیت‌ترین داده‌هاست.
كتاب نيستان منتشر كرد
با وجود اینکه مدت‌هاست به داستان کوتاه کمتر پرداخته می‌شود، اما کماکان یکی از مهم‌ترین ابزارهای نمایش باطن فکری و جهان‌بینی نویسندگان به شمار می‌رود
۲