نیویورک‌تایمز از روابط انتخاباتی رئیس‌جمهور امریکا پرده برداشت

ترامپ مدیون دلارهای نفتی عربستان و امارات

فصل جدیدی در پرونده همکاری میان ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ و کشورهای خارجی با هدف پیروزی وی در انتخابات نوامبر در حال باز شدن است.
هشدار منابع اسرائیلی 
تیر چینی به سمت 2 هدف امریکایی
سید رحیم نعمتی
فرود آمدن بمب‌افکن چینی در جزیره وودی واقع در مجمع‌الجزایر پاراسل صدای امریکا را در آورده و وزارت دفاع امریکا (پنتاگون) با انتشار بیانیه‌ای به این کار پکن اعتراض کرده است.
عراقچی: در توانایی اروپا برای حفظ برجام تردید داریم
اروپایی‌‌‌‌ها تلاش می‌كنند روسیه و چین را برای پذیرش طرحی جدید متقاعد کنند
دیپلمات‌های اروپایی تلاش دارند برای نجات توافق هسته‌ای، روسیه و چین را هم برای پذیرش یك طرح جدید برای محدود كردن برنامه موشكی ایران متقاعد كنند، ولی سیدعباس عراقچی، معاون سیاسی وزیر خارجه می‌گوید كه حتی به توانایی اروپا برای حفظ برجام نیز تردید دارد.
ترامپ مدیون دلارهای نفتی عربستان و امارات
نیویورک‌تایمز از روابط انتخاباتی رئیس‌جمهور امریکا پرده برداشت
فصل جدیدی در پرونده همکاری میان ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ و کشورهای خارجی با هدف پیروزی وی در انتخابات نوامبر در حال باز شدن است.
اندیشکده آمریکایی تحلیل کرد
ترامپ زمانی که از تعهد سیاسی اوباما در مورد توافق هسته‌ای عقب‌نشینی کرد و از توافق خارج شد هیچ تعهدی را نقض نکرد. توافق اولیه یک توافق مشروط بوده است. باراک اوباما با اینکه می‌دانست قادر نخواهد بود نظر دوسوم سناتورها را جلب کند و تصویب سنا را بگیرد به‌واسطه یک دستور اجرایی این توافق را انجام داد.
شکست رویکرد اسلام‌هراسانه غرب با نگاهی به نتایج انتخابات لبنان
طی سال‌های گذشته آزارواذیت و برخورد با اقلیت‌ها، به‌ویژه مسلمانان در کشور آمریکا افزایش یافته است. بسیاری به‌درستی با مقایسه آمارهای سال‌های اخیر نتیجه می‌گیرند که سیاست‌های نژادپرستانه دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور کنونی این کشور، نقش بسزایی در ایجاد موج جدید برخورد با مسلمانان داشته ‌است
انتخابات پارلمانی عراق سرانجام پس از کش‌وقوس‌های فراوان در تاریخ 22 اردیبهشت برگزار شد. ستاد انتخابات وزارت کشور عراق، بامداد شنبه نتایج نهایی انتخابات پارلمانی این کشور را اعلام کر
به دنبال صدور بيانيه‌ الجزاير و امضاي دستور‌العمل اجرايي آن توسط كارتر در 19 ژانويه1981، گروگان‌های امریکایی از طریق الجزایر به امریکا منتقل شدند و دولت ایران براساس بیانیه الجزایر تعهدات خود را عملی کرد اما آمریکا با بدعهدی، عدم پایبندی خود به مفاد بیانیه‌های الجزایر و قوانین بین‌المللی را نشان داد.
بحرین از 14فوریه 2011 صحنه اعتراض مردمی ضد رژیم آل‌خلیفه است. مردم بحرین خواهان آزادی، برقراری عدالت و رفع تبعیض و روی کار آمدن دولتی منتخب در کشورشان هستند.
طرح آمریکایی‌ها در عراق چه بود
ا آغاز بحران داعش در عراق و نزدیک شدن به انتخابات 2018، تلاش واشنگتن جلوگیری از برگزاری انتخابات عراق و لغو این انتخابات در سال جاری میلادی بود
خطرات طولانی‌شدن ائتلاف‌های انتخاباتی عراق
احمد کاظم‌زاده
بعد از اعلام نتایج انتخابات اکنون توجهات به این است که ترکیب دولت جدید چگونه خواهد بود.