درحالی‌که بسیاری از اصلاح‌طلبان مخالف حضور افراد بی‌تجربه در شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان هستند، خبر‌ها حاکی از پادرمیانی عارف برای ورود مدیر نجومی‌بگیر به این شوراست.
برای احترام به مردم آمریکا و برای آن که مطمئن باشند هرگز منافع شخصی خود را به منافع کشورم ترجیح نمی‌دهم، بعد از انتخاب به عنوان رئیس‌جمهور ایالات متحده آمریکا، مزرعه بادام‌زمینی خود را که ارثیه پدری و میراث خانوادگی بود فروختم. این اقدام را بر اساس یک سنت جاری در آمریکا که به قانون تبدیل شده است انجام دادم.
امروز سالگرد کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ و سقوط دولت مصدق است، نگاهی به تاریخ نشان دهنده آن است که مصدق از پلی سقوط کرد که وی گمان می‌کرد از طریق آن مشکلات را رد کرده و دولت خود را مستمر خواهد ساخت، کودتای آمریکایی- انگلیسی ۲۸ مرداد این آرزو‌ها را بر باد داده و اثبات کرد آمریکا و انگلیس دو روی یک سکه واحد بوده و به هیچ یک نمی‌توان اعتماد کرد.
جلسه‌ای برای ارسال پیام وحدت قوا به دشمن
جلسه سؤال از رئیس جمهور که قرار است هفته آینده در مجلس برگزار شود، می‌تواند فرصتی برای ارسال پیام وحدت بین قوا برای مقابله با مشکلات اقتصادی کشور باشد.
نماینده مجلس:
برگزاری دادگاه علنی نقش فوق‌العاده‌ای در اطمینان‌بخشی به جامعه دارد.
رئیس دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران:
موضوع اشاعه تفکر جنگ امریکا با ایران تلاش سیاسی احزاب اصلاح‌طلب برای کرنش ایران در برابر غرب است.
توکلی مطرح کرد:
احمد توکلی گفت: در خصوص آقای آخوندی اعلام جرم کردیم چون وی برای شفاف شدن بازار مسکن موظف بود سامانه اسکان و املاک را شکل دهد و اینکار حداقل در سال اول 320 میلیارد تومان به دولت خسارت زد.
عباس حاجی‌نجاری
‌از پدیده‌های عجیب در عرصه سیاسی کشور در شرایط کنونی این است که فعالان و جریان‌های سیاسی حامی دولت دوازدهم که در پیروزی این دولت در انتخابات ریاست جمهوری سال‌های ۹۲ و ۹۶ نقشی اساسی داشتند و ...
۳