کواکبیان: برخی افراد دولت دوزیست هستند
در بدنه دولت یکسری افرادی هستند که من اسم آن‌ها را «مردانی برای تمام فصول» و «انسان‌های دوزیست» گذاشته‌ام، خوب بلدند خودشان را تطبیق بدهند.
«آرمان» ویلای سردار را هم سیاسی کرد!
ویژه جوان
روزنامه اصلاح‌طلب آرمان بی هیچ سند و استدلالی و حتی بی هیچ تلاشی برای استدلال‌تراشی صرفاً مدعی شده که دلیل مطالبه در مورد تخلیه ویلای مذکور توسط برخی دانشجویان، حمایت فیروزآبادی از حسن روحانی است!
ضرورت آرایش جنگی در سازمان اقتصادی کشور
سیدعبدالله متولیان
امروز آنچه مطرح است برای دشمنان ما، جنگ اقتصادی است. اتاق جنگ امریکا علیه ما عبارت است از وزارت خزانه‌داری امریکا که همان وزارت اقتصاد و دارایی‌شان است؛ آنجا اتاق جنگ با ما است.
نویسندگان نامه ۱۰۰ نفره عقل سیاسی ندارند
واکنش سخنگوی دولت به نامه فعالان اصلاح‌طلب برای مذاکره با ترامپ
در شرایطی که توسط یک فرد معلوم‌الحال علیه کشور ما رجزخوانی می‌شود، باید همگی با هم همکاری و هماهنگی داشته باشیم. قابل قبول نیست که به امریکایی که رئیس جمهورش قابل اعتماد و اطمینان نیست پیام بدهیم که می‌خواهیم مذاکره کنیم. اینکه عده‌ای در این زمینه نامه می‌دهند و چنین توصیه‌ای به این ملت مقاوم می‌کنند، نشان می‌دهد عقل سیاسی کاملی ندارند
وکلای ملت در نشست علنی امروز خانه ملت به کلیات طرح حقوق و دستمزد مدیران و مقامات رای منفی دادند.
شماری از اصلاح‌طلبان تندرو و اپوزیسیون خارج کشور در نامه‌ای به مسئولان عالی نظام سخن از مذاکره مستقیم با آمریکا به میان آوردند. تسنیم در این گزارش به بازخوانی نگارندگان این نامه پرداخته است.
در شرایطی که حکم قصاص محمد ثلاث با طی مراحل قضایی طی چندین مرحله به تأیید بالاترین مراجع قضایی کشور نیز رسیده است، مسئولان آمریکایی و اسرائیلی به شدت اجرای حکم قصاص وی را محکوم کردند.
اظهارات قابل تامل محمدرضا تاجیک درخصوص ناتوانی دولت و تشکیل کمپین اقتصادی توسط علی کریمی دو نماد از عبور آکادمیسین‌ها و سلبریتی‌های حامی دولت از روحانی است.
عضو شورای عالی فضای مجازی، گرفتاری اصلی کشور را تبعیض و شکاف اقتصادی دانست و گفت: مردم سختی‌ها و مشکلات را تحمل می‌کنند؛ کما اینکه در ایام جنگ تحمل کردند، اما می‌بینند نوکیسه‌ها برای خود حق بیشتری قائلند.
الزامات و مأموریت‌های قرارگاه مقابله با جنگ اقتصادی
محمدجواد اخوان
امروز توطئه دشمن عبارت است از فشار اقتصادی به توده ملّت ایران برای اینکه این‌ها را خسته کنند، برای اینکه این‌ها را ناامید کنند؛ این را بدانید که همه باید در این زمینه تلاش کنند؛ هم دولت باید تلاش کند، هم مسئولین باید تلاش کنند...
۳