عباس حاجی نجاری
در پی تدوین الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت که در آن، اهم مبانی و آرمان‌های پیشرفت و افق مطلوب کشور در پنج دهه آینده، ترسیم و تدابیر مؤثر برای دستیابی به آن طراحی شده است
به گزارش تسنیم تعدادی از دانشجویان یک تشکل اصلاح‌طلب حامی روحانی همزمان با حضور روحانی در دانشگاه تهران، با برگزاری تجمعی، علیه عملکرد دولت اعتراض کردند.
رئیس جمهور در دانشگاه تهران:
به جای گفتاردرمانی باید امید درمانی کنیم، نیاز امروز جامعه ما امید به فردا است. نمی‌خواهم بگویم مردم امروز مشکلی ندارند.
دولت در دیدار آذری‌جهرمی با مدیر تلگرام چه خواسته‌هایی داشته است؟
آیا چنین مذاکراتی در آستانه انتخابات مجلس در کنار استفاده بسیار جناح حامی دولت از تلگرام در جریان تبلیغات انتخاباتی و بعد دستگیری ادمین‌های کانال‌های تلگرامی توسط نهاد اطلاعاتی دیگر کشور و دفاع تمام قد وزیر اطلاعات از افراد دستگیر شده، نمی‌تواند شبهات در مورد مفاد مذاکرات و تعهدات دوجانبه را زیاد کند؟!
مرتضی خمسه *
صلاحیت هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص در بررسی لوایح پالرمو و CFT
در پی تدوین الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت، که در آن اهم مبانی و آرمان‌های پیشرفت و افق مطلوب کشور در پنج دهه آینده ترسیم و تدابیر مؤثر برای دستیابی به آن طراحی شده است
گزارش «جوان آنلاین» از واکنش‌های فضای مجازی نسبت به صحبت‌های امروزِ روحانی؛
پس از سخنرانی حسن روحانی در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، موجی از انتقادات در شبکه‌های اجتماعی به راه افتاد و بسیاری از کاربران توئیتر، صحبت‌های رئیس جمهور را مورد نقد قرار دادند که بخشی از آنها را در ادامه می‌خوانید:
مرجع تقلید شیعیان با انتقاد از روحیه حیوانی و موش‌گونه برخی افراد در احتکار کالای اساسی مردم گفت: چرا وقتی‌که می‌توان مانند کبوتر و کبک آزادمنشانه زندگی کرد مانند موش زندگی کرده و کالای مورد نیاز مردم را احتکار و در انبار‌های خود ذخیره کنیم.
سردار سلامی:
جانشین فرمانده سپاه پاسداران فریادهای دشمن را ناشی از شکست‌های متعدد دانست و تصریح کرد: انقلاب اسلامی در اوج قدرت آمریکا، شاه را شکست داد و این برای نخستین بار بود که آمریکا چنین مفتضحانه یکی از راهبردی ترین موقعیت‌های خود در جهان را از دست داد.
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه رهبر انقلاب از مواضع خود درمورد پیوستن به کنوانسیون‌ها عدول نکرده‌اند، گفت: رهبر انقلاب این حق را به مجلس می‌دهند لوایحی که دولت قصد به تصویب رساندن آن را دارد، از کانال قانونی عبور کند.
۳