سردار غیب پرور:
سردار غیب پرور: این برکت انقلاب اسلامی بود که استقلال ، خودباوری و روی پای خود ایستادن را به ما آموخت.
با حضور سردار غیب‌پرور
جدیدترین دستاوردهای اقشار بسیج در نمایشگاه علمی و پژوهشی بسیجیان به نمایش درآمد.
چرا اصلاح‌طلبان به اعلام برائت از دولت روحانی روی آورده‌اند؟
حجاریان دیروز گفت ما با روحانی ائتلاف نکرده‌ایم همزمان عطریانفر هم گفت در دولت کارگزارانی وجود ندارد. چرا اصلاح‌طلبان به اعلام برائت از دولت روحانی روی آورده‌اند؟
سردار فضلی:
فرمانده دانشگاه افسری امام حسین (ع) با بیان اینکه اگر بسیج نبود، حتما تحریم‌ها مؤثر بود، گفت: با حضور بسیج و تفکر و اندیشه بسیجی، تحریم‌ها اثر حداقلی داشته و دارند و خواهند داشت.
کارشناس مسائل بین الملل گفت: تلاش شد تا بحث موشکی ایران بر موضوع راه‌اندازی SPV سایه بیاندازد که موفق نبود.
لاریجانی در نشست خبری مطرح کرد
رد پای برخی کشور‌ها برای آشفته سازی روابط ایران و پاکستان در حوادث شرق کشور دیده می‌شود.
عباس حاجی نجاری
پس از اعمال مرحله دوم تحریم‌ها در ۱۳ آبان ماه که با یک عملیات روانی گسترده از سوی سران کاخ سفید همراه بود و ترامپ رئیس جمهور امریکا با واژگانی تهدیدآمیز نظیر اینکه تحریم‌ها بسیار جدی هستند، خیلی شدید هستند، تشدید هم خواهند شد، شروع آن را اعلام و پمپئو نیز باادعای اینکه تحریم‌هایی که از فردا دوباره برقرار می‌شود، کمرشکن‌ترین تحریم‌ها علیه ایران است، سعی در بزرگنمایی تحریم‌ها داشتند
رئیس جمهور نسبت به پیامد‌های تحریم ایران هشدار داد
در دومین کنفرانس رؤسای مجالس شش کشور آسیایی (افغانستان، ایران، پاکستان، ترکیه، چین و روسیه) برای مبارزه با تروریسم که در تهران برگزار شد، رئیس جمهور به تحریم کنندگان ایران نسبت به آوار مواد مخدر، بمب، تروریسم و مهاجرت در صورت آسیب دیدن توانایی ایران در حوزه مبارزه با مواد مخدر و تروریسم هشدار داد.
در نمایشگاه توانمندی‌های فنی نداجا عنوان شد
جدیدترین طرح‌ها و ماکت‌های تجهیزانی در حال ساخت نیروی دریایی ارتش صبح دیروز در نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاورد‌های فنی و تخصصی نداجا رونمایی شد.
علت اتخاذ مواضع زیگزالی در قبال فرصت‌سوزی اروپا چیست
سایت خبری اتحادیه اروپا خبر داد که شورای سیاست خارجی اتحادیه اروپا در روز دهم دسامبر (فردا) در ساختمان اتحادیه اروپا در بروکسل، جلسه‌ای به ریاست فدریکا موگرینی، رئیس سیاست خارجی و سیاست امنیت اتحادیه اروپا برگزار خواهد کرد که ایران یکی از موارد مورد بحث در آن خواهد بود
۴