نقوی حسینی:
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه گرانی‌های لجام‌گسیخته حاصل حاکمیت رکود بر اقتصاد کشور است، گفت: چه کسی می‌خواهد پاسخ‌گوی تورم ۸۰ درصدی در کشور باشد؟
دبیرکل حزب موتلفه گفت: این کار نوعی افسادطلبی و رو در روی منافع ملت ایستادن است، البته ما بین این جماعت غافل و وطن فروش با اصلاح‌طلبان واقعی تفکیک قائل هستیم.
به چهار علت، پذیرش مفهوم و مصادیق تروریسم، جزء شروط الزامی FATF است و حق رزرو ایران تاثیری در آن نخواهد داشت.
تحلیل سیدمحمد مرندی درباره نامه فعالان ملی، مذهبی و تبلیغ مدل کره شمالی
جمعی از فعالان سیاسی داخل و خارج از ایران که البته تقریبا هیچ کدام‌شان جزء مسئولان و یا فعالان درجه اول یا حتی درجه دوم سیاسی نیستند در بیانیه‌ای با اشاره به اخبار و واکنش‌های شکل گرفته در خصوص دیدار رئیس‌جمهور آمریکا با رهبر کره ‌شمالی، خواهان مذاکره مستقیم ایران با آمریکا بدون هیچ قید و شرط پیشین شده‌اند
کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی یکی از کمیسیون‌های تخصصی پارلمان است که وظیفه محول شده به قوه مقننه در اصل نودم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران را پیگیری می‌کند.
عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی گفت: تا زمانی که دولت آمریکا با زبان تهدید و تحریم با ملت ایران صحبت می‌کند، مذاکره با این کشور نتیجه‌ای نخواهد داشت.
عضو هیئت رئیسه مجلس، گفت: طی یک سال گذشته رئیس‌جمهور و وزرا دو هزار و ۹۱۲ تذکر کتبی از نمایندگان مجلس دریافت کردند.
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس خبر داد
اتحادیه اروپا، میانجی بی‌طرف نیست
آیا دوروترین مذاکره‌کننده با ایران می‌تواند برجام را حفظ کند؟
اتحادیه اروپا تا چه اندازه در پرونده هسته‌ای ایران نقش مثبت داشته است؟ آیا این اتحادیه می‌تواند یک میانجی خوب باشد؟
اسرائیل چگونه نابود می‌شود؟
مردم‌سالاری در پناه مقاومت
پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در یادداشتی به تبیین موضع رهبر انقلاب در مورد راه‌حل جمهوری اسلامی برای حل مسئله فلسطین و نابودی اسرائیل پرداخته است...
۵