رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اعلام اینکه تا پایان سال ۱۸ هزار گروه جهادی به محرومیت‌زدایی در سراسر کشور می‌پردازند، گفت: همکاری دولت با گروه‌های جهادی کافی نیست.
سردار سپهر با تشریح دستاورد‌های رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج:
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج تمام ظرفیت خود را بدون هیچ‌گونه منت در اختیار دولت برای عبور از پیچ‌های خطرناک تحریمی قرار می‌دهد و حاضر به هیچ اقدامی که اقتدار دولت جمهوری اسلامی را تحت‌الشعاع قرار دهد، نیست.
«تقلیل‌گرایی دینی» که با مفاهیمی مانند «عفت‌زدایی» از جامعه همپوشانی دارد، از اهداف مهم یک جریان سیاسی در داخل کشور به شمار می‌آید که اوج تلاش برای پیاده‌سازی آن را می‌توان در دهه نخست ماه محرم هر سال مشاهده کرد و از آن تحت عنوان «محرم‌زدایی» یاد کرد.
در شرایطی که مردم چشم انتظار تدابیر اقتصادی دولتمردان هستند، دولت تمامی تخم‌مرغ‌های خود را در سبد وزارت خارجه چیده و وزارت خارجه نیز تمامی تخم‌مرغ‌های خود را در سبد برجام چیده است.
رضا مهرداد، اباعبدالله(ع) را ابزار تحمیق ملت خواند!
توهین عضو شورای شهر نیشابور به امام حسین(ع) در اینستاگرام، واکنش کاربران فضای مجازی را برانگیخت.
نظرسنجی «جوان آنلاین»؛
چهارشنبه گذشته با تایید شورای نگهبان، قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان صورت نهایی قانونی به خود گرفت و دستگاه‌های مختلف باید خود را برای اجرای این قانون آماده کنند.
تکلیف شهردار چندماهه تهران از سوی نمایندگان مجلس روشن شده و افشانی با دوپینگ و استفساریه و ... نیز باید از خیابان بهشت کوچ کند. شورای اسلامی شهر تهران باید در یک سال سومین شهردار تهران را انتخاب کند.
«دفاع از یک جاسوس، سیاهنمایی درباره ایران و تخطئه نیرو‌های امنیتی» خلاصه گفت‌وگوی چند روز پیش دستیار ویژه حسن روحانی در امور حقوق شهروندی است که با آسوشیتدپرس مطرح کرده است!
یک هفته به دوئل دیپلماتیک ایران و آمریکا بحث‌ها درباره حضور ایران در شورای امنیت بالا گرفته است
اروپا قابل اعتماد است؟
بعد از خروج آمریکا از برجام آقای ظریف، وزیرامورخارجه دیدارهایی را با سران کشورهای اروپایی در بروکسل برگزار کردند تا اروپا در نبود آمریکا تضمین‌های لازم را به ایران برای باقی ماندن در برجام بدهد، تا به امروز اما اتحادیه اروپا به جز ارائه بسته‌ای که بنا بر گفته رییس‌جمهوری ناامیدکننده بود، اقدامی عملی نکرده است، آن‌هم در شرایطی که شرکت‌های اروپایی یکی یکی برای خروج از ایران مسابقه گذاشته‌اند.
۲