دفتر هماهنگی امور بشردوستانه سازمان ملل گفت که محاصره بندر الحدیده در یمن از سوی امارات و ائتلاف سعودی، حدود 5هزار خانوار را آواره کرده است.
گزارش یک موسسه صهیونیستی از افزایش فقر بین نوجوانان ساکن سرزمین‌های اشغالی حکایت دارد به طوری که بسیاری از خانواده‌های جوامع ارتدوکس یا عرب با کار تمام وقت زیرخط فقر زندگی می‌کنند.
داعش‌سازی امریکا
در پایان تاریخ مصرف طالبان
سید عباس حسینی
مردم افغانستان برای اولین‌بار در 40 سال گذشته، شاهد تجربه طعم شیرین آتش‌بس موقت و قطع درگیری‌‌‌‌ها میان حکومت و نیروهای امنیتی این کشور در یک طرف و گروه طالبان و شبکه حقانی در طرف دیگر هستند.
رئیس سابق اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی گفت با توجه به برگزاری نشست میان سران امریکا و کره‌شمالی، بعید به نظر می‌رسد که ایران به میز مذاکره با امریکا بازگردد.
وزیر امور خارجه ژاپن از ارائه فهرست بلند بالایی از سوی امریکا به کره‌شمالی به عنوان پیش شرط برداشته شدن تحریم‌های علیه پیونگ‌یانگ خبر داد.
طالبان به تمدید آتش‌بس «نه» گفت
امریکا حاضر به مذاکره دوجانبه نیست
دولت افغانستان اعلام كــرده كه آماده است آتش‌بس عید فطر را با طالبان تمدید كند. امریکایی‌‌‌‌ها هم برای ورود به روند صلح اعلام آمادگی كردند ولی سخنگوی طالبان گفته كه قصد تمدید آتش‌بس عید را با دولت ندارد.
پابرهنگان یمنی چکمه‌پوشان غربی را زمینگیر کردند
یمنی‌ها ۱۶۰ نفر از جمله ۲ فرانسوی را اسیر و یک قایق امریکایی را توقیف کردند
هنوز چند روزی از حملات ائتلاف عربی و غرب به بندر الحدیده یمن نگذشته مزدوران سعودی در مقابله با نیرو‌های انصارالله، زمینگیر شده‌اند. ائتلاف سعودی در تمام محور‌های درگیری در ساحل غربی شهر الحدیده عقب‌نشینی کرده...
یک مقام ارشد سابق صهیونیستی روز یکشنبه گفت که در هرگونه نبرد محتمل آینده با ایران و حزب‌الله، باید زیر ساخت‌های انرژی آن‌ها را هدف گرفت.
رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه اعلام کرد: در خصوص مبارزه با گروه تروریستی پ.ک.ک با رئیس‌جمهور ایران گفت‌وگوهایی داشتیم و مذاکرات سرویس‌های اطلاعاتی دو طرف همچنان ادامه دارد.
اتفاقی که روز پنجشنبه در استادیوم لوژنیکی مسکو رخ داد، معنی سخن مایکل سندل را آشکارتر می‌کند. تیم ملی عربستان سعودی با دهها میلیون‌ دلار سرمایه‌گذاری نفتی حکام آل سعود، در نخستین بازی جام جهانی ۲۰۱۸ در شرایطی که محمدبن‌سلمان نایب‌السلطنه و همه‌کاره عربستان خود را با عجله به استادیوم رسانده بود تا نتیجه هزینه دلارها را ببیند، با نتیجه تحقیرآمیز پنج بر صفر در برابر روسیه‌ای که اساساً فوتبال درجه دو دارد، شکست خورد.
۴