محمد بابایی
از بی‌دین تا باخدا، دوست تا دشمن، دل از همه برده است این جنبش درخشان اسلامی در عرصه آزادگی و ظلم‌ستیزی.
حماس با ۲۲۰ موشک، شهرک‌های اسرائیلی را به وحشت انداخت
جنبش حماس در واکنش به حملات دامنه‌دار رژیم صهیونیستی به غزه، ۲۲۰ موشک به شهرک‌های صهیونیست‌نشین شلیک کرد؛ اقدامی که مقامات تل‌آویو را مجبور کرد بلافاصله توافق آتش‌بس با فلسطینی‌ها را امضا کنند.
واکنش‌ها به همراهی دولت العبادی با تحریم‌های امریکا تشدید شد
موضع حیدر العبادی، نخست‌وزیر عراق درباره تحریم‌های ایران، روز پنج شنبه از زبان سخنگوی او هم تکرار شد، زمانی که «سعد‌الحدیثی» تحریم‌های امریکا علیه ایران را «اشتباهی فاحش» خواند، ولی گفت: «ما به تحریم‌های خود علیه ایران پایبند خواهیم بود، زیرا ما قبل از هر چیز به منافع ملی خود فکر می‌کنیم.»
حمله ائتلاف عربی– غربی به اتوبوس کودکان‌55 شهید برجای گذاشت
در حمله ائتلاف سعودی- غربی به یک اتوبوس غیرنظامی در استان صعده چندین نفر از جمله ۲۹ کودک جان خود را از دست دادند که از دوره آموزش قرآن بازمی‌گشتند. بنا به اعلام سازمان صلیب سرخ به نقل از منابع بیمارستانی در شمال یمن بیشتر این کودکان زیر ۱۰ سال داشتند. این حمله در مجموع به کشته شدن ۵۵ نفر و زخمی شدن ۷۷ تن منجر شد.
گفت‌وگو با دکتر حسین رویوران، کارشناس غرب آسیا
عمده مخالفان قانون کشور یهود، یهودی‌ها بودند و وجود تعدادی از یهودیان و بسیاری از احزاب یهودی در طرف مخالف، جامعه را به سمت دوقطبی پیش می‌برد و می‌تواند در آینده جامعه صهیونیستی را دچار شکاف‌های جدی بکند، حتی اگر شکاف‌های داخلی عمیق‌تر شود و به تقابل برسد، می‌تواند به مهاجرت یهودیان سکولار از سرزمین‌های اشغالی منجر شود
گفت و گوی جوان آنلاین با حسن عابدینی؛ کارشناس مسائل بین الملل:
حسن عابدینی، کارشناس مسائل بین الملل در رابطه با سکوت خبری جوامع بین المللی و رسانه‌های جهان راجع به حمله به اتوبوس کودکان یمنی به خبرنگار «جوان آنلاین» می‌گوید: «جنگ در یمن یک جنگ جهانی است که نظام سلطه بر ضد مظلوم یمن تدارک دیده است که در آن هم ارتجاع عرب پیش‌قراول است و هم ایالات متحده و کشور‌های اروپایی با دادن سلاح به دولت سعودی از آن حمایت می‌کنند.»
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در جمع خبرنگاران از محکوم کردن حمله ائتلاف عربستان به اتوبوس حامل کودکان یمنی خودداری کرد و حتی از آن دفاع کرد.
سخنان هفته گذشته العبادی واکنش‌های بسیاری را به همراه داشت. سازمان‌ها و شخصیت‌های حقوقی و حقیقی عراق نیز ضمن انتقاد از العبادی حمایت خود را از ایران اعلام کردند.
گزارشی از هم پیالگان داعش که علم خیانت به ایران و ایرانی را برافراشته‌اند
در میان بازوان رسانه‌ای ستاد مشترک عملیات روانی براندازی نظام جمهوری اسلامی، دستگاه تبلیغاتی – امنیتی دولت انگلیس یعنی «بی بی سی فارسی» ماموریت ویژه‌ای را برعهده دارد. شبه رسانه‌ای که بخش تصویری آن در طول ۱۰ سالی که از تاسیسش می‌گذرد به مرکز ثقل دروغ پردازی هدفمند علیه نظام و مردم ایران و محفلی برای تبلیغ عناصر تروریستی شناسنامه‌دار نظیر سرکردگان منافقین و امثال عبدالمالگ ریگی تبدیل شده است.
۵