گفت و گوی "جوان آنلاین" با عضو فنی تیم ملی کشتی فرنگی در پی قهرمانی فرنگی‌کاران جوان در آسیا
رقابتهای کشتی فرنگی جوانان آسیا که به میزبانی هند برگزار شد تیم ملی جوانان کشورمان مقتدرانه با کسب ۶ مدال طلا،۳نقره و یک برنز در بام آسیا ایستاد.
گفت وگوی «جوان آنلاین» با عضو شورای فنی کشتی فرنگی:
تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان با کسب 2 مدال طلا، 2 مدال نقره و 2 مدال برنز قهرمان رقابت های جهان شد .این دوره از رقابت ها که در زاگرب کرواسی برگزار شد تیم ملی کشورمان برای سومین سال توانست با اقتدار عنوان قهرمانی را از آن خود کند
تیم کشتی آزاد کشورمان با ۳ طلا، یک نقره و ۴ برنز بالاتر از روسیه و امریکا قهرمان نوجوانان جهان شد
از تهران تا زاگراب ۲۰ سال طول کشید تا نوجوانان کشتی کشورمان قهرمانی جهان را جشن بگیرند، یک قهرمانی شیرین که نشان می‌دهد پشت کشتی ایران آنقدر پر است که می‌توان برای المپیک و جهانی‌های آینده روی مدال‌های بچه‌های نوجوان امروز حساب باز کرد
رقابت‌های نوجوانان جهان و احتمال رویارویی با ورزشکاران صهیونیست
غفلت دنباله‌دار مقامات ارشد ورزش شرایط را بغرنج‌تر از همیشه کرده تا جایی که در پنج وزن نخست قهرمانی جهان احتمال رویارویی آزادکاران ایران با رقبای رژیم اشغالگر وجود دارد.
دغدغه‌های بی‌پایان کشتی
هرچه جلوتر می‌رویم وضعیت برای کشتی وخیم‌تر می‌شود. مسئولان هم بی‌خیال هستند و اصلاً انگار نه انگار که نه کشتی که کل ورزش کشور با خطر تحریم و تعلیق رو‌به‌روست.
حاشیه‌ای بر بی‌تفاوتی و سکوت وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک برابر توطئه صهیونیست‌ها
انگار قرار نیست آب خوش از گلوی کشتی‌گیران پایین برود، هر روز به بهانه‌ای و مشکلی، عرصه بر گوش‌شکسته‌ها تنگ‌تر می‌شود، آن هم در شرایطی که نه در وزارت ورزش و نه در کمیته ملی المپیک کمتر مدیری است که فکری به حال روز‌های سخت امروز ورزش اول کشور کند و همه دست روی دست گذاشته و رسول خادم و ملی‌پوشان را در خانه کشتی تنها گذاشته‌اند.
گرجستان و اوکراین در خدمت رژیم اشغالگر
فریاد‌های مسئولان فدراسیون کشتی، دغدغه‌های مربیان و کشتی‌گیران و حتی دستور مقام معظم رهبری کوچک‌ترین تأثیری در مسئولان ورزش و نهاد‌های بالادستی نداشته تا خطر بیش از پیش به کشتی و ورزش ایران نزدیک شود. ۱۳ تا ۱۷ تیر‌ماه رقابت‌های کشتی نوجوانان جهان در زاگرب کرواسی برگزار می‌شود
خبری از لابی یا برنامه‌ای برای حل مشکل کشتی نیست و این موضوع جامعه کشتی و مردم را به شدت نگران کرده است. نامه کشتی‌گیران برای مقابله با لابی صهیونیسم از سوی رهبری بی‌جواب نماند.
مشكلات ورزش پابرجاست و مسئولان فقط و فقط سكوت كرده‌اند. اين روزها خيلي‌ها فرياد مي‌زنند كه به اوضاع‌شان رسيدگي نمي‌شود، اما سروصداي جام جهاني اينقدر زياد است كه صدا به كسي نمي‌رسد.
جوانمردي اکسیر گمشده فوتبال
وقتي مي‌گوييم كشتي ورزش اول كشور است، وقتي گفته مي‌شود ورزش پهلواني است، وقتي مي‌گوييم مردم با عشق به پهلوانان كشتي مي‌‌نگرند و با آنها زندگي مي‌‌كنند، بيراه نيست.
۲