گفت و گوی «جوان آنلاین» با رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر
از اوایل هفته کاهش قیمت طلا متوقف شده و نرخ طلا سیر سعودی به خود گرفته است. این در حالی است که قیمت جهانی طلا با کاهش قیمت روبه‌رو شده و این سوال مطرح می‌شود که چرا قیمت طلا در کشور و در این هفته با افزایش قیمت مواجه شده است؟
سراج با اشاره به بررسی صورت گرفته از سوی سازمان بازرسی کل کشور، گفت: کتباً مجوزی به سایپا یا خودروسازی های دیگر برای افزایش قیمت داده نشده است.
کنگره‌ای که با حضور رئیس و مدیران واحد حسابرسی داخلی بانک انصار و جانشین و روسای ادارات معاونت نظارت و بازرسی برگزارشد، از مدل حسابرسی داخلی بانک انصار رونمایی شد.
مرکز پژوهش‌های مجلس طی طرحی پیشنهاد کرده است به هر ایرانی ماهانه 24 لیتر بنزین تعلق گیرد و هر فرد که این سهمیه را مصرف نکند، در پایان ماه مبلغ 48 هزار تومان دریافت کند
قیمت هر گرم طلا امروز دوشنبه ۱ بهمن ۹۷، ۳۷۰ هزار تومان است.
شاخص بورس تهران بار دیگر تحت تاثیر افت‌های قیمتی نماد‌های نماد‌های پالایشی و بانکی با سقوط سنگین مواجه شد و با افت ۳۶۵۲.۷۵ واحدی وارد کانال ۱۶۱ هزار واحد شد و در نهایت در ۱۶۱ هزار و ۹۲۲ واحد تثبیت شد.
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۸ با بیان اینکه به دنبال یافتن راه حلی برای برون رفت از مشکلات مربوط به سوخت هستیم گفت: یکی از راه حل هایی که مطرح می شود و البته هنوز هم قطعی نیست بحث سهمیه بندی بنزین است.
نگاهی به قیمت آپارتمان از هنگ‌کنگ تا پاکستان
مسکن نه فقط در ایران که در تمامی کشور‌های جهان کالایی سرمایه‌ای یا به عبارت دیگر سرمایه‌ای‌ترین کالا محسوب می‌شود
بیش از ۵۰درصد محصولات ۴۰ طرح پیش‌فروش شرکت‌های خودرویی تحویل خریداران نشده است اما طرح‌های پیش‌فروش ادامه دارد
کارشناسان بازار خودرو معتقدند، درشرایطی که خودروسازان همواره از نبود و عدم واردات قطعات و تعطیلی خطوط تولید کارخانه‌های خود گلایه دارند، چه ضرورتی برای اجرای طرح‌های پیش‌فروش خودرو وجود دارد؟
با مخالفت بانک مرکزی مبنی بر واردات بدون انتقال ارز و ترخیص خودروهایی که ثبت سفارش آنها تا تاریخ ۱۶ دیماه انجام شده بود، هیات وزیران این مصوبه را اصلاح و تاریخ را از دی به مرداد، تغییر داد.
۵