براساس نظر سنجی‌های انجام شده ۶۳ درصد مردم به شرط بالا رفتن کیفیت و قیمت مناسب آمادگی دارند کالای ایرانی مصرف کنند.
کاهش خوراک واحد‌های پالایشی و پتروپالایشی
رونق بازار کالا‌های خارجی و قاچاق با افزایش بی‌رویه صنوف
ارتباط اصناف با تورم، واردات، قاچاق، مصرف‌گرایی، بانک و مال‌ها
۲ میلیون و ۲۰۰ هزار صنف دارای پروانه و ۸۰۰ هزار صنف فاقد پروانه در کشور وجود دارد که این تعداد صنف ۷ برابر نرم جهانی است و جالب آنکه عموم این صنوف توزیعی و خدماتی هستند و تولید سهم چندانی ندارد...
ترس یا توصیه معاون بورس؟
ايران افزايش توليد اوپك را وتو مي‌كند
نبرد اقتصادي ايران و عربستان، حالا وارد فاز تازه‌اي شده است. جايي كه عربستان مي‌كوشد در سايه تحريم‌هاي جديد ايران كه صنعت نفت كشورمان را هدف قرار داده، دست به افزايش توليد بزند تا نه تنها قيمت نفت را در بازارهاي جهاني كاهش دهد، بلكه سهم توليد نفت ايران را نيز به سبد توليدي خود اضافه كند.
اعلام اتهام «ديده‌بان» عليه چند مقام ارشد فعلي و سابق بانك مركزي
پشت پرده مؤسسات مالي فاقد مجوز و رفتارهاي متناقض بانك مركزي چيست؟
رئيس ديده‌بان شفافيت و عدالت از اعلام جرم عليه تعدادي از مسئولان فعلي و سابق بانك مركزي در خصوص مؤسسات مالي و اعتباري كه خسران زيادي به مال باختگان وارد كرده‌اند، خبر داد.
مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت هک شدن سایت ثبت سفارش وزارتخانه را تکذیب کرد و ضمن تأیید تخلف در ورود ۶۴۸۱ خودرو به گمرکات کشور از پیگیری برای برخورد قانونی با متخلفان خبر داد.
تحریم خرید کالا از سوی مردم در مواقع گرانی در هر جامعه‌ای ممکن است اتفاق بیفتد. در بعضی مواقع گرانی کالا آن‌چنان سر به فلک می‌گذارد که برای مردم چاره‌ای جز تحریم و راه‌اندازه‌ای پویش‌هایی برای عدم خرید باقی نمی‌ماند. شاید بهترین راهکار در چنین مواقعی همین باشد.
۵