عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به حضور وزیر نفت در جلسه دیروز این کمیسیون گفت: زنگنه در این جلسه قول داد تا فروش نفت براساس انچه که در بودجه گفته شده است محقق شود.
چرا نرخ خانه ناگهان چنین رشدی کرد؟ در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا عوامل گرانی مسکن را بدانید.
در این مقاله می‌خواهیم برای شما و افرادی که به دنبال لامپ ال ای دی هستند مطالبی را ذکر کنیم که به شما و افراد در خرید و تهیه بهترین این لامپ ها کمکی شده باشد.
مشاهدات میدانی نشان می‌دهد که بازار خودرو متاثر از کاهش قیمت ارز روند کاهشی به خود گرفته است. فعالان بازار معتقدند در روز‌های آینده نیز شاهد کاهش بیشتر قیمت خودرو خواهیم بود.
قیمت ارز و قیمت دلار امروز سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۸ را در جدول زیر می‌خوانید.
قیمت هر گرم طلا سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۸، ۴۱۷ هزار و ۸۴۰ تومان و هر سکه امامی ۴ میلیون و ۶۶۵ هزار تومان اعلام شده که نسبت به روز گذشته کاهش یافته است.
دو مجموعه دولتی و یک دستگاه بخش خصوصی در نظر دارند موانع هفت ساله‌ای که به ابهامات قیمتی در بازار مسکن دامن می‌زد را کنار بزنند.
شیراز، با آن زیبایی بی‌مثالش، در هر فصلی از سال دیدنی است و هرچقدر هم از شهرتان دور باشد ارزشش را دارد که به عنوان مقصد سفرتان انتخابش کنید. شیراز هم از آن شهرهایی‌ست که هتل زیاد دارد و تعداد هتل‌های خوبش هم کم نیست.
طرح شناورسازی تسهیلات خرید مسکن به عنوان طرح جدید از سوی بانک مسکن هنوز بعد از چندین ماه پشت در‌های بسته شورای پول و اعتبار مانده است. 
۵ سناریو از افت دلار
در سومین روز هفته، سکه تمام بهار آزادی به کمترین قیمت از اواسط فروردین‌ماه رسید و دلار پس از حدود ۲۵ روز به کانال ۱۳ هزار تومانی بازگشت. اما علت کاهش قیمت دلار چیست؟
۵