مهران ابراهیمیان
دولت نشان داده که در سه ماهه اخیر هر اقدامی در جهت کنترل تورم و حمایت از جیب مردم و کاهش قیمت تمام‌شده کالا‌ها انجام داده به جای اثر‌گذاری هدفمند برای مردم به خصوص اقشار طبقه متوسط به پایین، جیب عده‌ای رانت‌خوار را پر کرده
قالیباف جزئیات نامه به سران قوا را تشریح کرد
- نسخه اول برای درمان بیماری اقتصاد کشور، تلاش برای بازگشت فوری انضباط مالی بانک‌هاست - تکلیف اورژانسی مسئولان در حوزه اقتصاد در وضعیت فعلی مدیریت هوشمندانه جریان نقدینگی است - پیشنهاد دیگر سبدکالایی بر مبنای محور جهیزیه برای حدود 6 میلیون خانوار است که خود این سبد کالایی به رشد تولید داخل هم کمک می‌کند
بالارفتن قیمت ارز باعث سودآور شدن قاچاق سوخت شده است
چندی پیش شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با انتشار اطلاعیه‌ای عنوان کرد که هر نوع خرید و فروش کارت سوخت غیر‌قانونی است. این اطلاعیه زمانی صادر شد که شایعات در‌خصوص افزایش چشمگیر قاچاق سوخت به کشور‌های همسایه بالا گرفته بود؛ قاچاقی که ناشی از رشد چشمگیر قیمت ارز در کشور است.
ایالات متحده طی سالیان گذشته یک جنگ ترکیبی پیچیده علیه جمهوری اسلامی ایران به کار بسته که بخش مهم و اصلی این جنگ بر پایه اقتصاد است. از این رو شناخت این عرصه مهم برای دفع دسیسه‌های مختلف دشمنان در حوزه اقتصاد امری ضروری است.
رانت‌خواران به دنبال واردات تخم‌مرغ
در حالی استیضاح وزیر اقتصاد با ۳۳ امضا در مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد که ۵۰ نفر از نمایندگان از درخواست استیضاح انصراف داده بودند.
به گزارش شرکت نوآوران شبکه سبز مهرگان (هاست ایران)، سایت پیوند‌ها که لینک‌های سایت‌های مورد تایید وزارت ارشاد را به کاربران سایت‌های فیلتر شده پیشنهاد می‌کند به علت پرداخت نکردن بدهی خود به شرکت هاست‌ایران از دسترس خارج شد.
۳