قیمت ارز و قیمت دلار امروز چهارشنبه ۱ خرداد ۹۸ را در جدول زیر می‌خوانید.
قیمت هر گرم طلا چهارشنبه ۱ خرداد ۹۸، ۴۳۳ هزار و ۷۰ تومان و هر سکه امامی ۴ میلیون و ۷۹۳ هزار تومان اعلام شده که نسبت به روز گذشته افزایش یافته است.
بعد از دادگاه دیروز بانک سرمایه
رئیس کل بانک مرکزی درباره ادعای نامه‌نگاری سیدهادی رضوی با بانک مرکزی گفت: هیچ اطلاعی از مکاتبات حوزه نظارت با دادستانی ندارم.
بانک مرکزی از ایجاد پروفایل ارزی برای هر ایرانی خبر داد.
عضو ناظر مجلس در شورای رقابت تشریح کرد
حذف شورای رقابت از نظام قیمت‌گذاری خودرو و سپردن اختیار به ستاد تنظیم بازار و سازمان حمایت از تولیدکننده و مصرف‌کننده نیز به تصمیم شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا تا پایان جنگ اقتصادی ادامه می‌یابد.
پرمصرف‌ها طبق مصوبه دولت نه تنها شامل افزایش هفت درصدی بهای آب و برق از ابتدای اردیبهشت‌ماه شده‌اند بلکه از امروز نیز علاوه بر آن هفت درصد، ۱۶ درصد به بهای آب و برقشان اضافه خواهد شد.
در این گزارش امتیازات خرید نفت از بورس ایران را می‌خوانید.
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام ارزانی قیمت گوشت را در روز‌های آتی وعده داد و گفت: قیمت دام زنده در سه ماه گذشته ۱۲ تا ۱۵ هزار تومان کاهش داشته و قیمت لاشه گوسفندی به حدود ۷۵ هزار تومان رسیده و با توجه به واردات انجام شده و ذخایر موجود، این روند کاهشی ادامه خواهد داشت.
هادی غلامحسینی
تعداد شرکت‌ها در ایران آنقدر رشد داشته‌است که برخی به مزاح ایران را به دلیل وجود بیش از یک‌میلیون‌و‌۳۰۰ هزار شرکت ثبتی، کشور شرکت‌ها معرفی می‌کنند.
دبیر انجمن صنایع روغن نباتی گفت: بخشنامه‌ای برای افزایش قیمت روغن‌نباتی صادر نشده و رشد قیمتی در مورد این کالا اتفاق نیفتاده‌است.
۳