گزارش «جوان آنلاين» از اسرافی كه ظاهرا هيچ راه حلي ندارد
ضایعات ۳۰ درصدی غذا در ایران نزدیک به ۱۵ میلیارد دلار ارزش دارد که اگر با دلار ۱۰ هزارتومان حساب کنیم یعنی آنکه در سال نزدیک به ۱۵۰ هزار میلیاردتومان هدررفت منابع داریم.
رئیس پلیس تهران: هزاران انبار کالا در جنوب تهران بدون اقدامات نظارتی داریم
در ادامه برخورد محکم با محتکران، احتکار‌کنندگان تهران، ری، کرمان و اصفهان نقره داغ شدند، با این حال به گفته رئیس پلیس تهران هزاران انبار کالا در جنوب تهران بدون اقدامات نظارتی داریم. در میان کالا‌های مکشوفه هزاران لاستیک تاریخ مصرف گذشته و برنج‌هایی که در شرایط نامطلوب نگهداری شده، دیده‌ می‌شود.
رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی وعده داد
رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی با اعلام اینکه دولت برای خرید ماشین‌آلات کشاورزی بدون محدودیت تسهیلات می‌پردازد، گفت: تمامی تولید‌کنندگان کشور می‌توانند بدون محدودیت، کالای خود را با تسهیلات بانکی به فروش برسانند
دکتر هاشم اورعی
تغییرات آب و هوایی در سال جاری این واقعیت را نشان داد که مسائل زیست‌محیطی فراتر از خطر انقراض یوزپلنگ در کشور است. در تابستان جاری برای اولین بار در کشور سردسیر کانادا ۷۰ نفر بر اثر موج گرما جان باختند.
در نامه فولادی‌ها به وزیر اقتصاد مطرح شد
قیمت‌گذاری و نحوه عرضه صنایع فولادی در داخل باعث شده تا نه صنایع پایین‌دستی و نه صنایع بالادستی راضی باشند و در این میان دلالان با اجاره مجوز‌های فعالان در حوزه لوله و پروفیل در حال درو کردن سود در بازاربورس هستند.
۴