مردی که متهم است با ۲۰‌ضربه چاقو همسر صیغه‌ای‌اش را تا پرتگاه مرگ کشانده‌بود پس از آزادی از زندان برای دومین بار محاکمه شد.
زن ميانسالي كه بارها به اتهام سرقت مسلحانه و داير كردن مركز فساد بازداشت شده‌بود اين بار با هوشياري يك راننده مسافربر به جرم سرقت از رانندگان بازداشت شد.
رئیس سازمان امداد و نجات:
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع سیل و آبگرفتگی در ۶ استان کشور گفت:۴۱۰ واحد مسکونی تاکنون از آب تخلیه و تعداد زیادی خودرو نیز از مسیر سیلاب رها سازی شده است.
دو کارمند شرکت تاجر سرشناس که با همدستی سه‌نفر نقشه گروگانگیری ۴۰۰‌هزار دلاری مدیر عامل شرکت را طراحی و اجرا کرده‌بودند به دام افتادند.
دختر جوان که با همدستی مادرش، پسر پولداری را برای اخاذی شکنجه و به کام مرگ کشانده بودند روز گذشته در حالی پای میز محاکمه ایستاد که مادرش به علت ابتلا به بیماری در زندان فوت شد.
پرونده کلاهبرداری چند هزار‌میلیارد تومانی شرکت سکه‌ثامن که با فرار مدیرعامل آن از کشور جنجالی شده بود با بازداشت او وارد مرحله‌ای تازه شد.
آخرین وضعیت سیلاب در شمال
با بارش شدید باران که از دیروز تا به امروز در استان‌های شمالی و به خصوص مازندران اتفاق افتاده مردم برخی نواحی همچون نوشهر، چالوس، تنکابن، رامسر در غرب مازندران و از آن سو قائمشهر، بابل، بابلسر و ساری در شرق استان بیشترین آسیب را دیده‌اند و به اصطلاح خانه خراب شده‌اند.
فرمانده ناجا با بیان اینکه خط قرمز نیروی انتظامی و نیرو‌های مسلح امنیت مردم است، گفت: کسانی که درصدد اخلال در نظم و امنیت هستند، بدانند در هرکجا و در هر گوشه‌ای از کشور قصد برهم زدن امنیت را داشته باشند با پنجه محکم نیروی مسلح و نیروی انتظامی با آن‌ها برخورد خواهد شد.
تحقیقات درباره ادعای مردی که مدعی است او و دختر جوانش دو‌سال قبل از سوی همسر میانسالش هدف اسیدپاشی قرار گرفته است از سوی مأموران ادامه دارد.
مرد جوانی که دو‌سال قبل در بزم شبانه هنگام شوخی دوستش را به قتل رسانده بود با رأی قضات دادگاه کیفری یک استان تهران به مرگ محکوم شد.
۷