پزشک متخصص در شرق تهران از سوی دو مرد موتور‌سوار هدف اسیدپاشی قرار گرفت و به شدت دچار سوختگی شد.
سرقت شیر طلایی عاملی بود برای وسوسه سه مرد جوان که پنج‌سال قبل مرتکب قتل دوست ثروتمندشان شده بودند. متهمان با انکار جرم برای دومین بار محاکمه شدند.
زن جوان وقتی متوجه شد که شوهرش صاحب همسر و فرزند است برای انتقام از او تصمیم به ربودن بچه او گرفت که خیلی زود بازداشت‌شد.
پزشک متخصصی که پس از قتل پدرش با رضایت اولیای دم از زندان آزاد شده بود قبل از محاکمه از جنبه عمومی جرم به زندگی‌اش پایان داد.
مرد فریبکار وقتی متوجه شد خانواده دختر مورد علاقه‌اش از متأهل بودن او با خبر شدند و به درخواست خواستگاری‌اش پاسخ منفی‌دادند با همدستی خواهرزاده‌اش آن‌ها را تهدید به مرگ کرد.
مردی که چهار سارق را برای سرقت ۱۵۰‌میلیون تومانی از شرکت دوست صمیمی‌اش اجیر کرده بود پس از سرقت عکس لوازم سرقتی را برای فروش داخل کانال تلگرامی به اشتراک گذاشت، اما خیلی زود دستش رو شد.
دختر نوجوان که پس از شکنجه از سوی پدر شیشه‌ای‌اش در یکی از مسافرخانه‌های جنوب تهران حبس شده بود با حضور یکی از نمایندگان مجلس از کابوسی مرگبار نجات یافت.
پرتاب کردن نارنجک دست‌ساز در یکی از خیابان‌های شهرستان آمل به چند خودروی پارک شده آسیب رساند.
مردی که در شهر هامبورگ آلمان همسرش را به خاطر تغییر ندادن مذهبش با ضربات چاقو به قتل رسانده بود با رأی دادگاه آن کشور به شش‌سال زندان محکوم شد.
مرد کامیونداری که عاشق هیجان سرقت بود خودروی برادر فوت شده‌اش را برای زورگیری در اختیار دو نفر از نوچه‌هایش قرار داده بود، اما با تیزهوشی بازپرس پرونده در دادسرا دستبند به دستانش زده شد.
۶