دو زن جوان از عروسشان به اتهام تحريك شوهرش به آتش‌سوزي عمدي كه در جريان آن پدر و برادرشان به قتل رسيده بودند شكايت كردند.
مردي که در جريان يک سانحه ساختگي قرباني سرقت شده بود با همدستي يکي از دوستانش سريال سرقت خودروهاي مدل‌بالا را به همان شيوه به اجرا درآورد تا اينکه بازداشت شد.
سه سارق گوشي‌هاي تلفن همراه كه به صورت نوبتي با موتور قرمزرنگ در شرق تهران اقدام به سرقت مي‌كردند سرانجام بازداشت شدند.
مرد ميانسالي كه كارمند خدماتي بيمارستاني در غرب تهران بود در خانه‌اش با ضربات متعدد چاقو به قتل رسيد. تحقيقات براي شناسايي و بازداشت عامل يا عاملان حادثه در جريان است.
طرح شكايت تازه عليه شيطان قلهك
پرونده شيطان قلهك كه زنان را در پوشش مسافر بر مورد آزار قرار داده بود با طرح شكايت از سوي يك خانم معلم وارد مرحله‌اي تازه شد.
انكارقتـل زن سوگـوار در بهشت زهرا
سارق جوان كه متهم است با انگيزه سرقت، زن ميانسال را هنگام سوگواري در بهشت زهرا به قتل رسانده است در جلسه رسيدگي به پرونده جرمش را انكار كرد.
هشدار پلیس درباره افزایش قربانیان سوانح رانندگی در تابستان
رئيس پليس راهور ناجا گفت: سال گذشته روزانه بيش از 44‌نفر در اثر حوادث رانندگي جان خود را از دست دادند كه در تابستان اين آمار روزانه 53 نفر افزايش يافت.
مقتول خیانت کرده بود
عامل قتل مرد دعا نویس:
مرد افغان كه با همدستي همسرش پسر دعانويس را به قتل رسانده بود، روز گذشته در جلسه دادگاه حادثه را شرح داد.
زورگیری با همدستی همسر صیغه‌ای
مرد جواني كه با همدستي يكي از دوستانش زن صيغه‌اي‌اش را براي سرقت خودرو و زورگيري از مسافران طعمه قرار داده بود ماجرا را شرح داد.
حادثه‌هاي فرار مرگبار مرد بدهكار هنگام جلب، سقوط منبع آب كشاورزي روي سر مرد كشاورز، مرگ سارق كابل برق هنگام سرقت و مرگ مشكوك پسر نوجوان...
۶