بازار تبریز، قدیمی‌ترین بازار سرپوشیده جهان شامگاه چهارشنبه به علت اتصال سیم برق در آتش سوخت. در جریان این حادثه ۲۹‌نفر که ۱۹‌نفر از آن‌ها آتش‌نشان بودند دچار جراحت شدند.
فرمانده نیروی انتظامی:
فرمانده نیروی انتظامی از راه اندازی گشت‌های امنیتی با عنوان گشت رضویون در سراسر کشور خبر داد.
مرد جوانی که به خاطر هواخواهی از عمویش در دعوا بر سر یک قطعه زمین با اسلحه شکاری مرتکب قتل شده بود به قصاص محکوم شد.
دو مرد فریبکار که برای فروش خودرو‌های سرقت شده در شهرستان جلفا به سارقی در تهران سفارش دزدی می‌دادند، بازداشت شدند.
مدیر برج مسکونی در شمال تهران وقتی متوجه شد یکی از ساکنان با برنامه‌های او مخالفت می‌کند مردی را برای فراری دادن او و خانواده‌اش از برج اجیر کرد. متهم ابتدا با پخش صدا‌های عجیب و القای آمدن روح و جن قصد ترساندن این خانواده را داشت، اما در ادامه تصمیم به آزار و اذیت دختر خانواده را گرفت که دستگیر شد.
فرمانده انتظامی گلستان از کشف ۹۰ کیلوگرم حشیش طی یک عملیات موفقیت آمیز در گرگان در خبرداد.
دو مأمور قلابی که به خاطر اختلاف حساب ۷۰‌میلیون تومانی با همدستی دو نفر از دوستانشان مرتکب آدم‌ربایی شده بودند، محاکمه و هر کدام به ۱۵ سال حبس محکوم شدند.
مردی که متهم است روی همسر صیغه‌ای‌اش اسید پاشیده است بازداشت شد. متهم مدعی است به خاطر مشاجره لفظی همسرش با یکی از دوستانش مرتکب این رفتار پرخطر شده است.
باران، دختربچه هشت‌ساله که ۲۴‌روز قبل از سوی اعضای یک خانواده در شهرستان شازند اراک ربوده و به چابهار منتقل شده‌بود روز گذشته همزمان با دستگیری آدم‌ربایان در سلامت کامل آزاد شد.
پسر جوانی که با همدستی دو نفر از دوستانش، خواهرش را برای تصاحب ارثیه میلیاردی از شهرستان شیراز ربوده و به تهران منتقل کرده بود، دستگیر شد.
۶