مردي كه براي گرفتن بازنشستگي پيش از موعد شروع به آزار و اذيت همسايه‌هايش كرده بود به پنج‌سال حبس محكوم شد.
رئيس پليس پيشگيري ناجا از تأكيد اين پليس بر ايجاد امنيت عمومي با مشاركت مردم و توسعه امنيت با همكاري ساير دستگاه‌ها خبر داد.
سارق سابقه‌دار كه به اتهام سرقت آکواریوم‌هاي گرانقيمت بازداشت شده مدعي است به خاطر علاقه شديدش به ماهي مرتكب اين جرم مي‌شد. مأموران پليس از مخفيگاه متهم يك آکواریوم لاكچري كشف كردند.
رئيس بخش معاينات روانپزشكي، سازمان پزشكي قانوني كشور گفت: متهم حادثه غير‌اخلاقي دبيرستان تهران از نظر رواني سالم است و هيچ اختلال رواني در وي در پزشكي قانوني به اثبات نرسيد.
مجرم سابقه‌داري كه براي تأمين پول قمار دست به آدم‌ربايي و سرقت مي‌زد در جلسه دادگاه ماجرا را شرح داد.
رئيس پايگاه چهارم پليس آگاهي تهران بزرگ، از دستگيري كلاهبرداري حرفه‌اي كه در پوشش مسافر اقدام به كلاهبرداري از رانندگان مسافركش داخل شهر تهران مي‌كرد، خبر داد.
زوج جواني كه به اتهام اذيت و آزار زن جواني دستگير شده بودند، روز گذشته با رضايت شاكي تبرئه و آزاد شدند.
رئیس کلانتری 114 غیاثی با اشاره به دستگیری 2 برادر سارق و 2 همدستشان، در این محدوده، گفت: این متهمان در پاتوقشان دستگیر و از محل تعدادی اموال مسروقه کشف شد.
جانشين پليس آگاهي ناجا با اشاره به آغاز مسابقات جام‌جهاني روسيه و اقدام علاقه‌مندان به فوتبال براي تهيه بليت ضمن هشدار به شهروندان گفت: تهيه بليت مسابقات جام جهاني بايد از طريق مبادي ذي‌ربط از جمله سايت فدراسيون فوتبال ايران صورت گيرد.
قصاص مجازات قتل مرد مزاحم
مرد جواني كه به خاطر متلك‌پراني مردي مزاحم به همسر دوستش مرتكب قتل شده بود، به قصاص محكوم شد.
۵