پسر جوان و نامزدش كه رؤياي سفر به ايتاليا براي ماه‌عسل را در سر داشتند نقشه سرقت از دختران پولدار را طراحي كردند، اما در آخرين سرقت دختر جوان كارت باشگاهش را در محل جا گذاشت و دستشان رو شد.
شاگرد مغازه طلافروشی در بازار تهران که موفق به سرقت بیش از سه‌کیلو طلا و فرار به یونان شده بود پس از بازگشت به کشور بازداشت شد.
مردی که با پرتاب کردن نارنجک دست‌ساز باعث تخریب چند خودرو در شهرستان آمل شده بود بازداشت شد.
دو مأمور پلیس در جریان عملیات‌های جداگانه با سوداگران مرگ و اشرار مسلح در شرق و غرب کشور به شهادت رسیدند.
پزشک متخصص در شرق تهران از سوی دو مرد موتور‌سوار هدف اسیدپاشی قرار گرفت و به شدت دچار سوختگی شد.
سرقت شیر طلایی عاملی بود برای وسوسه سه مرد جوان که پنج‌سال قبل مرتکب قتل دوست ثروتمندشان شده بودند. متهمان با انکار جرم برای دومین بار محاکمه شدند.
زن جوان وقتی متوجه شد که شوهرش صاحب همسر و فرزند است برای انتقام از او تصمیم به ربودن بچه او گرفت که خیلی زود بازداشت‌شد.
پزشک متخصصی که پس از قتل پدرش با رضایت اولیای دم از زندان آزاد شده بود قبل از محاکمه از جنبه عمومی جرم به زندگی‌اش پایان داد.
مرد فریبکار وقتی متوجه شد خانواده دختر مورد علاقه‌اش از متأهل بودن او با خبر شدند و به درخواست خواستگاری‌اش پاسخ منفی‌دادند با همدستی خواهرزاده‌اش آن‌ها را تهدید به مرگ کرد.
مردی که چهار سارق را برای سرقت ۱۵۰‌میلیون تومانی از شرکت دوست صمیمی‌اش اجیر کرده بود پس از سرقت عکس لوازم سرقتی را برای فروش داخل کانال تلگرامی به اشتراک گذاشت، اما خیلی زود دستش رو شد.
۵