منابع آگاه از درخواست نخست وزیر لبنان از رئیس جمهوری فرانسه و ولیعهد عربستان برای مداخله در روند تشکیل دولت این کشور خبر دادند.
يك رسانه صهيونيستي روز دوشنبه در گزارشی با اشاره به میزبانی رقابت های ورزشی امارات با شرط نمایش پرچم رژیم صهیونیستی نوشت به زودی پرچم اسرائیل در ابوظبی برافراشته می شود.
نخست وزیر روسیه در ادامه واکنش‌ها به برگزاری تمرینات نظامی ناتو در گرجستان گفته است که الحاق گرجستان به ناتو می‌تواند زمینه ساز یک تنش بزرگ در منطقه شود.
احمد کاظم‌زاده
اگر کسی روند منتهی به پیروزی مشکوک دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری امریکا را بررسی می‌کرد احتمالاً به این نتیجه دست می‌یافت که این پیروزی نه نتیجه طبیعی انتخابات بلکه ناشی از یک طرح و پروژه برنامه‌ریزی شده و مدیریت شده بود
در شرایطی که رئیس‌جمهور امریکا از مذاکره با ایران سخن می‌گوید و سعی دارد خود را جدی نشان دهد، محمدجواد ظریف تأکید دارد هیچ کسی جدی بودن دونالد ترامپ برای مذاکره را باور ندارد.
دول غربی وقتش که برســد و منافعشان ایجاب کند، گاهی و آن هم به طور موردی ژست حقوق بشری می‌گیرند و زبان به انتقاد از رفتار سعودی‌ها می‌گشایند تا مشخص شود که خوش خدمتی ریاض برای غرب برای آن‌ها مصونیت کاملی نمی‌آورد
گزارش میدانی آسوشیتدپرس فاش کرد
گزارش میدانی یک رسانه امریکایی از یمن حاکی از همکاری گسترده و عمیق ائتلاف سعودی با شبه نظامیان القاعده علیه انصارالله است؛ سیاستی که دولت‌های غربی پیش از این در سوریه و لیبی برای پیشبرد اهداف خود به کار گرفته‌اند و نتیجه‌ای جز نابودی و ویرانی به همراه نداشته است.
تحریم‌ها شروع شد، قوانین مسدودسازی فعال شد
امریکا ازصبح امروز اجرای بخشی از تحریم‌های خود علیه ایران را شروع می‌کند؛ تحریم‌هایی که دیپلمات‌های اروپایی به آسوشیتدپرس گفته‌اند هدفشان براندازی است.
سفیر ایران در لندن:
سفیر ایران در لندن در صفحه اینستاگرام خود نوشت: بسته پیشنهادی جامعی برای مدیریت بازار ارز از فردا با پنج محور به اجرا در می‌آید.
۱۰