دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفت، از گزارش‌هایی که درباره ناپدید شدن جمال خاشقجی روزنامه نگار عربستانی در ترکیه داده می‌شود نگران است.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت که در دیدار آتی خود با رئیس جمهور روسیه پیرامون حضور ایران در سوریه و فعالیت حزب الله گفتگو خواهد کرد.
یازدهمین راهپیمایی دریایی برای لغو محاصره غزه دیروز در منطقه واحه واقع در شمال غزه برگزار شد. با ادامه تظاهرات‌ها در غزه نتانیاهو به ارتش این رژیم دستور داده آماده آغاز عملیات نظامی در غزه باشد.
کمتر از یک هفته بعد از صدور حکم اولیه دیوان بین‌المللی دادگستری در پرونده شکایت ایران از تحریم‌های امریکا که به نفع ایران تمام شد
هادی محمدی
استدلال‌های موافقان CFT نکته روشنی را برجسته می‌کند که هیچ‌یک از آن‌ها با مفاد این کنوانسیون و حداقل سرفصل‌های اصلی و ماهیت آن آشنا نیستند
وزیر خارجه دولت یازدهم، یک بار دیگر در پاسخ به سؤالی درباره مذاکره با دولت امریکا از جمله «هیچ چیز غیر ممکن نیست» استفاده کرد
سکوت سنگین کاخ سفید مقابل خبرنگارکشی عربستان سعودی
جهــان مقابل ناپدید شدن مرموز روزنامه‌نگار منتقد سعودی در ترکیه موضع‌گیری می‌کند، خبرنگاری که حالا دیگر تقریباً قطعی است که قتل فجیع او به گردن سعودی است.
رئیس‌جمهور سوریه مطمئن است که ادلب آزاد شده و تحت حاکمیت دمشق قرار خواهد گرفت و توافق روسیه و ترکیه درباره این استان موقت بوده که هدف دولت مبنی بر خونریزی بیشتر را تأمین می‌کند.
روزنامه قطری الشرق نوشت فرار شاهزاده‌های سعودی از عربستان و پیوستن آن‌ها به یکدیگر در خارج از این کشور شدت یافته است.
وزیر امنیت عمومی چین اعلام کرد «منگ هونگ وی»، رئیس سابق اینترپل به اتهام دریافت رشوه تحت بازجویی قرار گرفته است.
۸