رژیم سعودی با جذب و به خدمت گرفتن افراد زیادی در فضای مجازی آنها را در راستای جنگ روانی و تبلیغاتی علیه ملت یمن و ارتش و کمیته‌های مردمی فعال کرده است که در راس آنها سعود القحطانی مشاور دربار سعودی قرار دارد.
مشکلات ما با اعتراضات خیابانی قابل حل نیست
سفیر نیکاراگوئه در نشست خبری:
سفیر نیکاراگوئه در ایران گفت: در هر صورت مشکلات ما از طریق اعتراضات خیابانی قابل حل نیست.
پلَن B. داعش برای فرار از انقراض
‌می‌توان انتظار داشت از این پس تلاش داعش به جای تمرکز بر عملیات قهری اشغال زمین به طور صرف بر انجام عملیات تروریستی متمرکز شود.
ارتش و کميته هاي مردمي يمن براي دفاع از مردم بي گناهِ خود مقابل تجاوز نظامي رژيم سعودي و متحدان منطقه اي و فرامنطقه‌اي آن، همواره استفاده و بهره مندي از قدرت موشکي به عنوان يک قدرت بازدارنده دربرابر حملات تجاوزکارانه را در دستور کار داشته و دارند.
آسوشیتدپرس:
یک خبرگزاری آمریکایی ضمن اشاره به برگزاری دیدار تاریخی بین رهبران آمریکا و کره شمالی به انتقاد از توافق امضا شده بین دو کشور پرداخته است.
جناب آقای روحانی، رئیس‌جمهور محترم کشورمان ظاهرا روی تغییرات قدرت در آمریکا حساب ویژه‌ای باز کرده و اخیرا نیز آدرس و نشانی «انتخابات میان دوره‌ای آمریکا» را به مخاطبان و افکار عمومی کشورمان مخابره کرده‌‌‌اند.
کاملا پیداست که غرب از کوره در رفته است. هر چه از بابت از دست دادن کنترل خود بر مغز میلیاردها انسان در چهارگوشه جهان بیشتر می ترسد، بیشتر پرخاشگرانه جیغ می کشد، لگد می اندازد و تصویر حماقت باری را از خود به نمایش می گذارد.
امروز؛
نیروی هوایی ارتش رژیم صهیونیستی امروز چهارشنبه چندین بار حریم هوایی لبنان در جنوب این کشور را نقض کرده است.
ترامپ و اون در سنگاپور دیدار کردند کارشناسان می‌گویند تاریخ دوباره تکرار شده و باز هم قرار نیست اتفاق خاصی بیفتد
فلسطین سرزمین ملتی است که قریب به 70سال در عرصه جهانی توسط غاصبان خاک و حیات، غرق در آتش و خون است و چه جان‌های پاکی که در پی عزت و آزادی خود سینه سپر کرده و فریاد آزادی‌خواهی سر داده و لایق شهادت گشته‌اند.
۸