ترامپ، رییس‌جمهوری آمریکایا به گفته وزیرخارجه کشورمان«عهدشکن اعظم»، در کنفرانس خبری خود بعد از دیدار با کیم جونگ اون، مواضع وقیحانه‌اش را درباره جمهوری اسلامی تکرار کرد و حتی پا را فراتر گذاشت و آرزوهای خود را به ایران نسبت داد تا این تخریب‌های هدف دار بتواند ناکامی‌هایش را جبران کند.
در پی تحركات جدید امریکا برای تجهیز مجدد تروریست‌های داعش برای اشغال مناطقی از سوریه، روس‌‌‌‌ها ادامه حضور ایران و حزب‌الله در خاك سوریه را ضروری می‌دانند...
صنعا: وارد جنگ مستقیم با امریکا شده‌ایم
همزمان با تشدید درگیری بر سر بندر کلیدی الحدیده یمن انصارالله اعلام کرد جنگ وارد مرحله جدیدی شده است که در آن نیروهای یمنی وارد تقابل مستقیم با امریکا شده‌اند.
پارادوکس استراتژیک توافق امریکا با کره
هادی محمدی
شاه بیت مذاکراتی ترامپ با رئیس‌جمهور کره‌شمالی که سواحل کره‌شمالی را برای هتل‌سازی بسیار مناسب دانست، یک مدل مذاکراتی املاکی بود!
یک امضای امریکایی دیگر!
بالاخره رهبران امریکا و کره‌شمالی يکديگر را در سنگاپور دیدند
طرف کره‌ای وعده خلع سلاح اتمی و طرف امریکایی وعده پایان مانورهای نظامی و خروج نظامیان خود را از شبه‌جزیره کره داده، اما پایان تحریم‌هارا به پایان فرایند خلع‌سلاح موکول کرده است. امضاهایی بین طرفین رد و بدل شد؛ یک امضای امریکایی دیگر در معادلات بین‌المللی!
۴ نکته در جنگ تجاری ترامپ
مقابله با کشوری که برنامه ۱۰۰ ساله دارد
آمریکا یک کشور سرمایه‌داری است و هیچ کس مایل نیست که حتی یک سال پول از دست بدهد چه برسد به ۷۵ سال. خوشبختانه ایالات متحده هنوز کارت ترامپ را در دست دارد.
تاریخچه بدعهدی روسای‌ جمهور آمریکا در برابر کره شمالی
الجزیره بررسی کرد:
دولت‌های پیشین آمریکا همواره در توافق با کره شمالی و تضمین صلح و امنیت در شبه جزیره کره شکست خورده و بارها فرصت توافق با پیونگ یانگ را از دست داده‌اند.
سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه امروز سه شنبه در واکنش به تحریم‌های روز گذشته آمریکا علیه کشورش اعلام کرد: مسکو بی تردید اقدامات مرتبط به این موضوع را بررسی خواهد کرد.
وزیر خارجه روسیه در نشست وزیران سازمان پیمان امنیت جمعی، نارضایتی مسکو از برخی همکاری‌های کشورهای عضو با آمریکا که امنیت منطقه نفوذ این سازمان را به خطر می‌اندازد، مطرح و خواستار پاسخگویی به آنها شد.
ساداتی‌نژاد با اشاره به پیام ویدوئی نتانیاهو مطرح کرد؛
رئیس فراکسیون منابع آب مجلس شورای اسلامی، با اشاره به پیام ویدیویی اخیر نتانیاهو درباره مسائل آبی ایران، برخی جزئیات اقدامات ضدبشری این رژیم در حوزه منابع آبی را تشریح کرد.
۹