انتصابات جدید در شرکت مخابرات استان لرستان
کد خبر: 615895
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/002aDn
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۸
طی احکام جداگانه ای از سوی مهندس قبادیان مدیر عامل شرکت مخابرات استان لرستان، روسای جدید اداره نگهداری سیستمهای GSM-WLL ، اداره خدمات فنی و مخابراتی و رئیس مرکز شهید رحیمی این شرکت معرفی شدند .
بهروج
به گزارش جوان ،در این مراسم که با حضور مهندس شمسی فر عضو محترم هیئت مدیره ، مهندس داوودی معاونت محترم نگهداری ، محمودوند ریاست اداره مخابرات شهرستان خرم آباد و جمعی از کارکنان حوزه های مذکور برگزار گردید آقایان مهندس اکبری ، مهندس مدبری و مهندس بیرانوند در سمتهای جدیدشان منصوب و معرفی شدند
در این مراسم مهندس داوودی ضمن تشکر از زحمات همکاران خود در معاونت نگهداری گفت :  این عزیزان که  در سمتهای جدیدشان منصوب شده اند مسئولیت سنگینی را بر عهده گرفته اند چون این عزیزان باید در جهت رفع کاستی ها اقدام کنند همچنین در جهت حفظ سرمایه های این شرکت تلاش کنند لذا باید در حفظ آن و سعی در جهت افزایش بهره وری و درآمدهای شرکت تلاش مضاعفی داشته باشند .
در ادامه مراسم مهندس شمسی فر عضو محترم هیئت مدیره شرکت گفت : انتخاب مدیران بر اساس کار و فعالیت است نه بر اساس سلیقه شخصی و باید همه همکاران در جهت موفقیت شرکت  تلاش  کنند.
مهندس شمسی فر  تغییر و جابجایی  در سازمان را یک امر ضروری دانست و گفت گردش کاری در شرکت باعث پویایی شرکت و خود فرد می باشد و شرکت  نیاز به تغییر دارد . وی افزود: در تغییر و تحول مدیران سعی شده است تا به تخصص بهاء داده شود و وجهه شخصی و سیاسی در تغییر و تحولات مد نظر ما نیست . مناصب آمدنی و رفتنی هستند و باید همه ی ما مدتی که در یک مقام هستیم تلاش کنیم تا منشاء اثر باشیم.
ایشان با اشاره به اینکه یکی از عمده ترین تغییرات شرکت مخابرات بعد از خصوصی سازی بحث منابع انسانی و گردش کاری در سازمان می باشد گفت : تخصص همکاران باید به صورت عام باشد و در تمام قسمتهای سازمان فعال باشند .
وی در پایان گفت امیدواریم که این گردش کاری با پیگیریهای هیئت مدیره شرکت در تمامی حوزه های شرکت انجام گردد و در نتیجه شرکت دارای پویایی و نشاط خوبی گردد .
وی ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های آقای مهندس چنگایی و  مهندس نورمحمدی در زمان مسئولیتشان، آقای مهندس اکبری ، مهندس مدبری و مهندس بیرانوند را در سمت جدیدشان معرفی کرد و از همکاران درخواست کرد تا با ایشان جهت پیشبرد امور همکاری نمایند.

  

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر: