شرکت تاسیساتی ٌ نوین تهران گستر پارس ٌ ارائه دهنده خدمات لوله بازکنی در تهران و دیگر خدمات تخلیه چاه , حفر انواع چاه , تعمیر تاسیسات و خدمات مربوطه در تمام نقاط تهران و حومه تهران آماده عقد قرارداد و همکاری با تمام ارگانهای دولتی و خصوصی و منازل ميباشد.
مهران ابراهیمیان
سخنان روز گذشته رهبری بار دیگر نشان داد که توجه به حل مسائل داخلی باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد ولو آن که اشتباه کرده باشیم و البته باید از «خطا‌های بزرگ» نیز فاصله بگیریم.
آمادگی برای همکاری با قوه قضائیه در تنظیم بازار و بازگرداندن آرامش
در ادامه همکاری بسیج با دولت در طرح مقابله با محتکران، سازمان بسیج مستضعفین با صدور بیانیه‌ای آمادگی خود را برای مبارزه با اخلالگران اقتصادی و همکاری با قوه قضائیه جهت تنظیم بازار و بازگرداندن آرامش اعلام کرد.
آمار مستأجر‌ها از ۶ /۲۶ درصد در سال ۱۳۹۰ به ۷ /۳۰ درصد در سال ۱۳۹۵ افزایش یافته است.
دامداران: دخالت بیجای وزیر صنعت در وظایف جهاد کشاورزی برای ممنوعیت صادرات شیر تصمیمی ضدتولید است
لابی قدرتمند کارخانجات لبنی و همراهی وزیر صنعت و تجارت با این گروه از تولید‌کنندگانی که سالانه چندین‌بار قیمت محصولاتشان را افزایش می‌دهند، به صدور بخشنامه ممنوعیت صادرات شیر خشک صنعتی منجر شده‌است.
در نامه کمیته اقتصاد مقاومتی مجلس به رؤسای قوا مطرح شد
سود‌هایی که نقدینگی آزاد (پول) در ماه‌های گذشته از برخی از سرمایه‌گذاری‌های موجود در بازارهایی، چون سکه، طلا، خودرو، مسکن و... تحصیل کرده‌اند این نگرانی را ایجاد کرده است که شبه پول (سپرده‌های بلند‌مدت) که 80 درصد حجم نقدینگی کل را تشکیل می‌دهد، ارزش افزوده و سود بانکی را رها کرده و به بازار‌ها فوق هجوم آورد، از این رو تعلل در عملیاتی کردن مالیات برسرمایه و عایدی سرمایه در اقتصاد ایران می‌تواند یک اشتباه استراتژیک و راهبردی قابل ملاحظه باشد
دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی:
گزارش عملکرد معاون وزیر در آستانه بازنشستگی ارائه شد
گزارش "جوان آنلاین" از حال و روز فرش ایران
مدیرعامل اتحادیه تعاونی تولیدکنندگان فرش دستباف ایران: معروف‌ترین برند ایرانی در خطر حذف شدن از بازار‌های جهانی است
۱۱