قیمت هر گرم طلا امروز پنج‌شنبه ۲۷ دی ۹۷، ۳۶۱ هزار تومان است.
گزارش «جوان آنلاین» از وضعیت کسبه پلاسکو پس از گذشت دو سال از حادثه:
محمدرضا حق‌بیان با اشاره به کند پیش رفتن کار‌های ساخت و ساز و ورشکست شدن بسیاری از کاسبان می‌گوید: «قرار بود امسال ساختمان را بسازند و تحویل دهند، اما هنوز در مرحله گودبرداری مانده‌اند و می‌گویند تا شهریور سال ۹۹ صبر کنید. چه صبری؟! با این حجم استرس و نگرانی ما را به حال خودمان رها کرده‌اند و فقط وعده و وعید سال‌های بعد را می‌دهند.»
رئیس اتاق اصناف کشور گفت: از اصناف خواستیم با فروش فوق‌العاده و تخفیف‌های ویژه، زمینه سهولت خرید مردم را در بازار شب عید فراهم کنند.
لابی قاچاقچیان جواب داد!
دبیر اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران گفت: شورای تأمین استان تهران به بهانه برهم خوردن امنیت و نظم بازار طرح مبارزه با پوشاک محرز قاچاق را متوقف کرده‌است.
نگاهی به بازار سرمایه در آخرین روز کاری
در آخرین روز هفته شاخص بورس تهران با افزایش ۱۴۹ واحدی در کانال ۱۶۵ هزار جا خوش کرد و ارزش معاملات نیز در حدود یک‌هزار میلیارد تومان بود، در این روز استقبال نسبتاً خوبی نسبت به دیگر روز‌های هفته از نماد‌های بانکی انجام گرفت و خودرویی‌ها نیز مسیر کاهش قیمت را در پیش گرفتند، اما در هر حال سهم‌های کوچک بازار همچنان محل مناسبی برای جولان برخی از سفته‌بازان هستند، البته برخی از نقشه‌خوانان نیز از این روند بهره می‌برند.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه گرفتار لابی آدم‌های دولت در مجلس هستیم، گفت: کسانی که می‌گویند پشت هر تبصره، قافله و قبیله‌ای خوابیده است، یا سواد بودجه‌ای ندارند یا شیطنت می‌کنند.
اسناد جدید فساد در خصوصی‌سازی آلومینیوم المهدی و هرمزال
مجتمع آلومینیوم المهدی و هرمزال در اسفند‌ماه سال ۹۳ با قیمت ۸۰ میلیارد تومان به بخش خصوصی واگذار شد.
عرضه مرغ در میدان بهمن ۱۱۵۰۰ تومان!
در حالی اتحادیه صنف فروشندگان پرنده و ماهی تهران، نرخ مصوب مرغ گرم را برای روز گذشته ۱۰ هزار تومان اعلام کرد که اخبار رسیده از میدان بهمن حاکی از آن است که مرغ با قیمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان و بدون فاکتور در روز چهارشنبه به فروش رسید.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه گرفتار لابی آدم‌های دولت در مجلس هستیم، گفت: کسانی که می‌گویند پشت هر تبصره، قافله و قبیله‌ای خوابیده است، یا سواد بودجه‌ای ندارند یا شیطنت می‌کنند.
دکتر ابراهیمی، مدیرعامل بانک انصار با معاون توسعه مدیریت‌وجذب‌سرمایه معاونت علمی‌وفناوری ریاست جمهوری دیدار کرد.
۱۱