وزیر اسبق صنعت با تاکید بر اینکه دولت باید در تخصیص ارز، دقت بیشتری به خرج دهد، معتقد است که مهمترین محل بروز رانت و فساد، ارز ارزان است که ممکن است اسیر بیش‌اظهاری پروفرمای وارداتی شود.
کارلوس گوسن، مدیرعامل شرکت رنو گفت، این شرکت خودروسازی علیرغم تحریم های آمریکا در ایران می ماند و در عین حال اقداماتی را برای اجتناب از ریسک مجازات های آمریکا به دلیل نقض تحریم ها اتخاذ خواهد کرد.
ارز یارانه‌ای روانه سطل زباله می‌شود!
به دلیل واردات همزمان تخم‌مرغ از ترکیه و افزایش تولید تخم‌مرغ در داخل، کار به جایی رسیده که قیمت تخم‌مرغ داخلی به رغم افزایش هزینه‌های تمام شده کاهش یافته...
طرح مجلس برای بازگشت قیمت خودرو‌های زیر ۴۵ میلیون تومان به سال ۹۶
وزیرصنعت: افزایش تقاضا موجب آشفتگی بازار خودرو شده است
در پی تصویب افزایش قیمت خودرو از سوی شورای رقابت، موجی از انتقادات مبنی بر تخلفات خودروساز‌ها و دپوی خودروها، توقف فروش با هدف افزایش قیمت و تقاضا در بازار صورت گرفت...
جلوگیری از صادرات، گوشت را ۵ هزار تومان ارزان کرد
رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی اعلام کرد: در پی ممنوع شدن صادرات دام زنده سبک از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، قیمت گوشت گوسفند طی روز‌های گذشته ۵ هزار تومان کاهش یافت و این ارزانی استمرار خواهد داشت.
رئيس بنياد توانمندسازي گندمكاران گفت: كشاورزان به دليل عدم اعتماد به دولت در حال فروش گندم خود به مرغداران و دامداران كيلويي هزار و 200تومان به صورت نقدي هستند.
رشد بهای سکه مراجعه به قوه قضائیه را بیشتر کرد
در سال 92 در شرايطي بهاي سكه بهار آزادي حدود يك ميليون تومان بود كه هم‌اكنون بهاي سكه در بازار آزاد به حدود 2ميليون‌و‌600هزار تومان رسيده است و همين رويداد ...
محتکران گرانفروش دولتی انبار‌ها را خالی کنند
تقریباً کالاهای گران‌شده که بیشتر به چشم آمده است یک سر آن به دولت برمی‌گردد و فرمان رئیس‌جمهوری درباره خالی‌کردن انبارهای به نوعی دستور به مدیران خودروسازانی است که آنها را وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب می‌کنند.
۱۰