علی حمود، وزیر حمل و نقل سوریه با بیان اینکه ایجاد اتصال ریلی میان سوریه، ایران و عراق، یکی از اولویت‌های ماست، گفت که این اقدام یکی از سیاست‌های راهبردی ما برای تقویت مناسبات با تهران و بغداد است.
دلالان در بازار گرم و یخی گوشت قرمز می‌تازند، ولی ۱۰ ارگان مرتبط با آن فقط غر می‌زنند و مجلس نیز فقط تذکر می‌دهد
افزایش بی‌ثمر یک شاخص دستمزدی
پس از بی‌نتیجه ماندن تلاش‌ها برای ترمیم حقوق و دستمزد کارگران در سال‌جاری، حالا جلسات شورای عالی کار برای افزایش حق مسکن کارگران نیز دچار چالش جدی شده و به نظر می‌رسد افزایش این مؤلفه حقوقی نیز بدون نتیجه بماند.
رییس کل بانک مرکزی در یک پُست کنایه آمیز اینستاگرامی نوشت: در شرایط تحریم و فشار اقتصادی، طرح مشکلات و اظهارات از سوی مسئولین باید در چارچوب استراتژی باشد.
احمد توکلی در واکنش به اجرایی نشدن سامانه شفاف‌سازی حقوق مسئولان از سوی دولت:
در حالی که یک سال و ۱۰ ماه از الزام دولت به ایجاد سامانه‌ی شفاف‌سازی حقوق مسئولان می‌گذرد، این قانون همچنان عملی نشده و دولتی‌ها نسبت به اجرای آن طفره می‌روند. احمد توکلی، دبیرکل سازمان دیده‌بان و شفافیت با اشاره به بهانه‌های دولت برای عدم اجرای شدن این قانون به جوان آنلاین گفت: «قصد داریم علیه دولت اعلام جرم کنیم.»
توسعه نامتوازن شهرها و سیاست‌گذاری‌های نادرست، زمینه‌ساز افزایش بی‌رویه قیمت زمین در چند سال گذشته شده است.
دکتر خالقی طی یادداشتی در کانال تلگرامی «اقتصاد» به بررسی معادله فساد در ایران پرداخت. او معتقد است حل مسئله فساد در ایران نیازمند تغییرات ساختاری است. متن کامل یادداشت وی در ادامه آمده است.
گروه خودروسازی سایپا در اقدامی جدید قیمت برخی محصولات خود را دوباره گران کرد.
نوبخت:
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با تاکید بر اینکه از سال آینده پرداخت یارانه‌ها در کشور استانی می‌شود، گفت: ‌‌۴ هزار نفر‌ در شهرستان رودبار از سال آینده ‌یارانه‌ می‌گیرند.
رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه‌داران خودرو مدعی شد: قیمت خودرو‌های خارجی اندکی کاهش یافته و زمان بیشتری نیاز است تا قیمت‌ها ریزش بیشتری داشته باشد.
۱۰