مدیرعامل سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها زمان واریز یارانه نقدی مرداد ماه را اعلام کرد.
سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: هفته آینده گروه ۱۵ نفره‌ای در مجلس برای بررسی مسائل اقتصادی کشور و ارائه پیشنهاد، تشکیل می‌شود.
یک مقام مسئول گفت:با وجود کاهش قدرت خرید خانوار، هیچ یک از مسئولان دولتی با افزایش قیمت نان موافقت نکردند.
دلار دیروز کمی آرام گرفت و به کانال ۱۰ هزار تومان بازگشت
«بانک مرکزی گله دارد که ارز در سامانه نیما فراوان است، اما کسی نمی‌خرد؛ خب! ارزان کنید تا بخرند. تقصیر خودت است گران کردی؛ قیمت را بیار پایین تا بخرند!» این اظهارات حسن روحانی در جلسه روز گذشته هیات دولت است که موجب شگفتی فعالان اقتصادی و بازار آزاد ارز شد.
درست همزمان با کاهش ارزش پول ملی کشور و افزایش قدرت خرید شهروندان کشور‌های همسایه ایران، گزارش‌ها از مناطق مرزی حکایت‌کننده حضور بی‌سابقه شهروندان کشور‌های دیگر در ایران برای خرید مایحتاج زندگی است.
دولت و مجلس نمی‌خواهند به انحصار‌های موجود در بخش بازار سرمایه پایان دهند؟!
در حالی که در برابر صدور مجوز برای تأسیس کارگزاری‌های فعال بورسی در بازار سرمایه مقاومت انحصارگونه و عجیب و غریبی وجود دارد، یکی از زیر‌مجموعه‌های ساتا سهام صد‌درصدی یک شرکت کارگزاری را خریداری کرد.
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری در مجلس:
در حالی که حجم بدهی‌های معوق شبکه بانکی بیش از ۱۳۰ هزار میلیارد تومان ارزیابی می‌شود و عده‌ای از این ابر بدهکاران با تهدید برخی از مدیران بانکی خود را بسیار ذی‌نفوذ معرفی می‌کنند
میوه مقاومت در برابر تحریم شکوفایی خلاقیت است
باید شتاب‌دهنده‌ها توسعه پیدا کنند و تعداد آن‌ها بیشتر شود، هیچ استارت‌آپی را نمی‌توان پیدا کرد که یک روزه به جای بزرگی رسیده باشد؛ آن‌ها با فضای کوچک به اندازه یک زیرپله با پول اندک شروع می‌کنند و ده‌ها میلیاردی می‌شوند
۹