پس از قطعی حدود یک هفته‌ای اینترنت TD-LTE مبین‌نت و ایرانسل در ماه گذشته ظاهراً دوباره همان اختلال در شبکه اینترنت تهران ایجاد شده و باعث قطعی اینترنت TD-LTE از چندروز گذشته شده است.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: در صورتی که مدیرعامل خودروسازی سایپا تغییر کند کمیسیون صنایع و معادن بررسی جامع و کاملی را انجام می‌دهد و نظر خود را اعلام می‌کند.
دبیر ستاد مبارزه با احتکار و اختفاء کالای استان تهران گفت: برخی کالا‌ها نظیر لاستیک در اندازه سبک و سنگین و کاغذ A. ۴ در شبکه‌های تعیین شده، توزیع شده است.
جلسات رسیدگی به شکایت ایران از آمریکا در دیوان بین‌المللی دادگستری (لاهه)، پیرامون پرونده دستبرد دو میلیارد دلار از اموال مردم ایران توسط واشنگتن، از روز گذشته آغاز شده است. روند رسیدگی به شکایت ایران از آمریکا در لاهه تا روز جمعه (۲۰مهر) ادامه خواهد داشت.
طبق قانون منع به کارگیری بازنشستگان ظرف مدت تعیین شده، وضعیت بازنشستگان برگشته به کار اعم از کارکنان و مدیران عامل در بانک‌هایی که درصدی از سهام آن‌ها دولتی است باید اجرایی شود.
عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی تهران:
سیده فاطمه مقیمی، درخصوص بازگشت ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصاد عنوان کرد: زمانی که سیاستگذار، سیاست و تصمیمی را در مقطع زمانی تعیین کند، فعالان این حوزه باید به آن عمل کنند و قطعاً باید نظارت در این زمینه نیز ادامه دار باشد.
وزیر کشور از احتمال احیای مجدد کارت سوخت با ماهانه ۶۰لیتر سهمیه خبر داد
جعفر تکبیری
اسحاق جهانگیری در حالی روز گذشته در همایش روز ملی روستا و عشایر به تمجید از عملکرد روستاییان در حوزه اقتصاد پرداخت که آمار‌های مختلف نشان از نابسامانی اوضاع اشتغال و تولید در روستا‌ها خبر می‌دهد
مهران ابراهیمیان
علائمی که این روز‌ها دولت مخابره می‌کند، رفتن به فاز تأمین کالا‌های اساسی، افزایش قیمت بنزین با توزیع سهمیه‌بندی و بی‌توجه به بازار ارزی که با یک تکانه به هم ریخته بود و تأخیر در اعلام وزرایی که کنار رفته‌اند و می‌خواهند کنار بروند
دبیر ستاد مبارزه با احتکار و اختفای کالای استان تهران گفت: روند درج اطلاعات مربوط به انبار‌ها ادامه دارد و تاکنون ۳۳ هزار و ۵۰۰ واحد انبار و مرکز نگهداری کالا در استان تهران در سامانه انبار‌ها ثبت شده‌است.
۹