شاخص بورس تهران امروز نیز با صعود ۱۰۳.۸۲ واحدی به کار روزانه خود پایان داد و در نهایت توانست در ۲۱۲ هزار و ۸۵۱ تثبیت شود.
رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم درباره میزان ارز دانشجویی و چگونگی دریافت آن در سال جدید توضیحاتی داد.
قیمت ارز و قیمت دلار امروز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۸ را در جدول زیر می‌خوانید.
افزایش دو برابری قیمت برنج به رغم وجود دو برابری ذخایر برنج نسبت به سال گذشته بسیار معنی دار است که تنها سرنخ آن را در احتکار این اقلام اساسی می‌توان جستجو کرد.
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: با تصویب نهایی واگذاری حدود ۱۴ درصد سهام دولت در ایران‌خودرو و حدود ۱۷ درصد سهام دولت در سایپا در هیات وزیران، این اتفاق به زودی عملیاتی می‌شود.
قیمت هر گرم طلا یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۸، ۴۴۶ هزار و ۹۲۰ تومان و هر سکه امامی ۴ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان اعلام شده است.
قیمت مواد اولیه در بازار داخلی آن قدر به طور حباب‌وار افزایش یافته که همین موضوع قیمت خودروهای داخلی را تحت تاثیرقرار داده است. تا جایی که گفته می‌شود قیمت پراید ۱۰ میلیون تومان حباب دارد.
قیمت هر کیلوگرم پیاز در سطح خرده‌فروشی تا ۴ هزار تومان کاهش یافت، این درحالی است که قیمت این محصول تا ۱۵ هزار تومان نیز افزایش یافته بود.
دکتر حسین شیرزاد
هر روز تحریم‌های ظالمانه امریکا علیه ایران بیشتر می‌شود و به‌رغم ادعای دروغ این کشور بخش کشاورزی و غذایی ایران از تحریم‌ها مستثنی نبوده و امریکا به هر نحو ممکن سعی در محدود کردن منابع غذایی ایران برخلاف تمام کنوانسیون‌های بین‌المللی دارد. در این شرایط تنها حمایت از بخش کشاورزی می‌تواند نجات‌بخش کشور باشد.
ایران مکانیزم‌های خوبی برای فروش نفت در شرایط تحریم قبلی داشت، پس از برجام، ایران گارد خودش را باز کرد و تمام راهکار‌های دور زدن تحریم‌ها را علنی کرد.
۹