با حضور جانشین سپاه محمد رسول‌الله (ص)
مراسم رونمایی از مستند «زمین می‌لرزد» با حضور جانشین سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران روز گذشته در پادگان ولی‌عصر (عج) برگزار شد.
مصطفی شاه‌کرمی
چند سالی است که جشنواره فیلم مقاومت به دنبال بستر‌سازی و فراهم آوردن زمینه‌های مساعد جهت شناخت، همگرایی، همصدایی و به طور کلی تئوریزه کردن یک نوع وحدت رویه در بین سینماگران مستقل و معتقد به لزوم تقویت و تبیین جریان‌های فرهنگی و هنری تحت لوای انگاره «مقاومت» است.
گزارش «جوان» از اولین روز برگزاری جشنواره تئاتر مقاومت
اولین روز از شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت با استقبال خوب مردم در مهم‌ترین سالن‌های تئاتر پایتخت برگزار شد و چند خیابان تهران نیز میزبان نمایش‌های خیابانی بودند.
رئیس سازمان صداو‌سیما در جمع سریال‌ساز‌های تلویزیون:
رئیس رسانه ملی در جمع سازندگان آثار نمایشی تلویزیون خواستار توجه به مسئله صادرات سریال شد و از سریال‌ساز‌ها خواست به گونه‌ای سریال بسازند که بشود آن را صادر کرد.
گفت‌وگوی «جوان» با طهماسب صلح‌جو، منتقد و کارشناس سینما
پانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت این روز‌ها در تهران در حال برگزاری است، به همین بهانه با طهماسب صلح‌جو، منتقد و کارشناس سینما درباره وضعیت سینمای مقاومت به گفت و گو نشستیم.
برنامه «حکایات مدینه» شبکه العالم امشب به شعر «دیرعطیه» حومه شهر دمشق پایتخت سوریه رفته است.
دبیر جشنواره ملی هنرمندان شاهد و ایثارگر، از آغاز این جشنواره در شهر مشهد مقدس خبر داد.
حسین انتظامی اعلام کرد، شفافیتی که کلید آن در معاونت مطبوعاتی دولت یازدهم زده شده با قدرت و جامعیت بیشتر در سازمان سینمایی ادامه پیدا خواهد کرد.
بخشی از جان و تنم!
بیایید یک بار هم که شده برای بررسی مساله‌مان، آن را با موارد مشابه خارجی‌اش مقایسه نکنیم و با مراجعه به عقل و استفاده از استدلال، بی‌آنکه ملاک را نمونه‌های اصطلاحا مترقی آن طرف آبی بگیریم
جریان یافتن زندگی در کانال بالکان شبکه سحر
مستند «جریان زندگی» به چگونگی و دلایل گرایش تازه مسلمانان آلمانی به دین مبین اسلام و تاثیر این اقدام مهم، در زندگی این افراد می پردازد.
۱۱