گمانه‌زنی‌ها برای جانشینی حیدریان ادامه دارد
بعد از اعلام خبر بازنشستگی چهار تن از معاونان وزارت ارشاد، رفتنی شدن محمدمهدی حیدریان از سازمان سینمایی جدی‌تر از همیشه مطرح شد، اکنون گمانه‌زنی‌ها معطوف این است که چه کسی قرار است جای این مدیر بازنشسته را بگیرد.
هیئت مدیره خانه سینما رودررو با رسانه‌ها شدند
خانه سینما قصد دارد با راه‌اندازی سایتی برای فروش بلیت سینما، درآمدزایی داشته باشد.
نوام چامسکی برای جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت پیام ارسال کرد
نوام چامسکی با ارسال پیامی به جشنواره فیلم مقاومت می‌گوید: «اقدام جشنواره مقاومت در زمینه مبارزه با افراط‌گرایی از طریق فیلم و ویدئو بسیار چشمگیر است.»
گزارش «جوان» از نزاع اینستاگرامی نفسگیر میان یک سلبریتی با یک تحلیلگر سیاسی
ك پست اينستاگرامي از سوي حميد فرخ‌نژاد كه مورد توجه شبكه «من‌وتو» قرار گرفت و بارها از اين شبكه بازپخش شد كافي بود تا علي عليزاده را كه اين روزها مشغول فعاليت مجازي و افشاگري درباره شفافيت مالي «من و تو» است به واكنش وادارد.
گزارش «جوان آنلاین» از علت رشد قارچ‌گونه شبکه‌های معاند؛
هر چند وقت یکبار اخبار کذب و ضدایرانی از سوی شبکه‌های معاند پخش می‌شود و این روز‌ها نیز اخبار دروغ این شبکه‌ها ریشه در مسائل اقتصادی دارد تا روان مخاطبان را تحت تاثیر قرار دهند و به خیال خود اهداف پلیدشان را عملی کنند. رشد قارچ‌گونه شبکه‌های ضد ایرانی واضح و مشخص است، اما اینکه بودجه این رسانه‌ها از کجا تامین می‌شود هیچ‌گاه شفاف اعلام نشده است.
موزیک ویدیو «سیستان»، از تولیدات خانه مستند انقلاب اسلامی نامزد بهترین موزیک ویدیو جشنواره فیلم مایورکا اسپانیا شد.
سرزمین شام در کنار مصر یکی از دو پایگاه اصلی فرهنگ و هنر مترقی، در جهان عرب است. سوریه در گذشته، هم فیلمسازان شاخصی داشت و هم شعرایی نام‌آور
الهام ستاری
تقریظ‌های رهبر معظم انقلاب بر کتاب‌های دفاع مقدس، کتابت ترکیدن بغض فروخورده جامعه فرهنگی جبهه انقلاب از بی‌توجهی سینما و هنر‌های نمایشی به رخداد عظیم دفاع مقدس است.
در دومين نشست تخصصي مسئله فلسطين و رژيم‌صهيونيستي مطرح شد
در نشست تخصصی مسئله فلسطین و رژیم ‎صهیونیستی این موضوع عنوان شد که صهیونیسم برای تطهیر پهلوی برنامه جدی دارد.
سیروس مقدم در گفت‌و‌گویی از احتمال ساخت سریال بر اساس کتاب «پایی که جا ماند» خبر داد.
۱۱