مدیر دبیرخانه پنجمین جشنواره هنر مقاومت ازاستقبال هنرمندان کشور از این جشنواره خبر داد.
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان:
فاضل نظری مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، سرمایه گذاری روی کودکان برای ساخت آینده را راهبردی مهم دانست.
سخنگوی پویش ملی کتابخوانی روشنا از توزیع ۱۵ هزار نسخه رمان احضاریه در پویش روشنا خبر داد.
دکتر مهدی گلشنی در برنامه شوکران شبکه ۴ سیما به انتقاد از عبدالکریم سروش پرداخت.
سرگیجه مسئولان هنر‌های نمایشی برای توجیه بلیت 250 هزار تومانی تئاتر
در حالی‌که مدیرکل هنر‌های نمایشی در واکنش به اعتراضات علیه اوضاع بلبشوی قیمت بلیت تئاتر اعلام کرد مذاکراتی برای تشکیل شورای تعیین قیمت بلیت‌های تئاتر انجام شده تا دیگر قیمت‌های غیراستاندارد و گران برای بلیت نمایش‌ها تعیین نشود با این‌حال نگرانی‌ها برای لاکچری‌شدن تئـاتر همـچنـان ادامـه دارد.
محمد خزاعی در نشست خبری جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت:
غلبه نگاه پاسیفیستی که به بهانه ترویج صلح و اتخاذ رویکرد ضدجنگ، در عمل اشغالگری و سرکوب و ظلم را می‌پذیرند، آفت جدی جشنواره‌های ضدجنگ است که جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت به خوبی آن نگاه را از نظام ارزشگذاری خود خارج نموده است.
رایزن فرهنگی عراق در گفتگو با «جوان»:
دشمن امروز به این نتیجه رسیده که نمی‌تواند بین حکومت‌های دو کشور در حوزه سیاست شکاف ایجاد کند برای همین به سمت مردم آمد که محوریت آن هم از بنیاد دروغ بود، در واقع دروغ و پروپاگاندا از امور محوری آنهاست
حسن روانشید*
از یاد نبریم این تفکر و خرد انسانی است که توانسته موفق به اختراعات خارق‌العاده و از همه مهم‌تر ابداعی هوشمند، چون کامپیوتر و علم IT شود که امروزه با دارا بودن نرم‌افزار‌های متعدد بر همه چیز تسلط و برتری داشته باشد.
روزنامه «جوان» روز گذشته گفت‌وگویی با سیدمسعود شجاعی‌طباطبایی مدیر سابق خانه کاریکاتور و نیز یک منبع آگاه با تیتر «تبدیل خانه کاریکاتور به لانه جریان خزنده فرهنگی» منتشر کرد که در آن جویای علت برکناری شجاعی از مدیریت خانه کاریکاتور شده بود.
۱۰