باید منتظر بمانیم تا صداوسیما تصمیم خود را برای پایان دادن به نابلدی‌هایی بگیرد که به جولانگاهی برای تسویه‌حساب‌های شخصی تبدیل شده است. توبیخ و یک هفته روی آنتن نرفتن کارساز نیست باید جلوی نهادینه شدن این گرایش غلط گرفته شود.
داریوش اسد زاده، بازیگر پیشکسوت سینمای ایران به دلیل عارضه جسمی مدتی است در بیمارستان بستری است.
در برنامه امشب «اضواء» شبکه الکوثر شاهد معرفی و نمایش سکانس‌هایی از دو فیلم برتر تاریخ سینما و نیز آیتم‌های متنوعی خواهیم بود.
نویسنده سریال‌های تلویزیونی ضمن اشاره به اهم نکات مطرح شده از سوی رهبرانقلاب در دیدار با هنرمندان سیما، از نبود حساسیت برای ساخت سریال‌های دینی و انقلابی انتقاد کرد.
هنوز مدت زیادی از پخش تصاویر توهین داور و مجری مسابقه تلویزیونی آشپزی به یکی از شرکت‌کنندگان نگذشته است که بار دیگر رفتار خارج از نزاکت مجری برنامه‌ای تلویزیونی با مهمان برنامه، باعث رنجش وی و ترک او از برنامه تلویزیونی شد.
داوران خانواده شهدا در جشنواره مقاومت به فیلم منتخب‌شان جایزه می‌دهند
فرزند شهید اندرزگو با اشاره به اینکه هیئت داوران خانواده شهدا در این دوره از جشنواره مقاومت، اغلب به صورت تجربی یا علمی فضای سینما و فیلمسازی را پشت سر گذاشته‌اند، آن‌ها را عصاره و نماینده جریان مقاومت می‌داند.
گفت‌وگوی «جوان» با مدیر بخش بین‌المللی جشنواره فیلم مقاومت
پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت شب گذشته با برگزاری مراسمی به کار خود پایان داد. یکی از ویژگی‌های برجسته این جشنواره، داشتن ابعاد بین‌المللی است که آن را از دیگر جشنواره‌های ایرانی فیلم متمایز کرده است.
در مراسم اختتامیه پانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت
به گزارش «جوان» در آیین اختتامیه پانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت در بخش جلوه‌گاه نور برای اهتمام به تولید فیلم اثرگذار در انقلاب جایزه‌ای به حسین مهدویان تقدیم شد. همچنین مهدویان از خانواده شهید حاج اسماعیل حیدری توسط جشنواره مقاومت قدردانی کرد. تندیس و دیپلم افتخار بازیگرى به على دهکردی براى فیلم دریاچه ماهى تعلق گرفت.
اسامی نامزدهای بهترین آثار در تمامی بخش های ملی و بین الملل پانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت معرفی شدند.
گفت‌و‌گوی «جوان» با رئیس سازمان بسیج هنرمندان
هدف سازمان بسیج هنرمندان، نقش‌آفرینی ویژه در عرصه‌های اجتماعی و هنری کشور است تا موازنه هنری به سمت ارزش‌های اسلامی و انقلابی سنگین‌تر شود و بتواند مقابل هجمه‌های فرهنگی و هنری دشمن به جامعه ما ایستادگی کند
۱۰