برگزاری ویژه‌برنامه‌های فرهنگی در روز عید فطر
رئیس کمیته فرهنگی و تبلیغات نماز عید فطر تهران خبر داد
سازمان فرهنگي و هنري شهرداري تهران با ۱۵ ويژه‌برنامه فرهنگي به استقبال عيد سعيد فطر مي‌رود.
امتیاز ترجمه ۱۰ عنوان کتاب ایرانی به زبان عربی به ناشری مصری واگذار شد.
بتازگی 60 هنرمند به آن صد چهره فرهنگی و هنری دیگری اضافه شدند که چندی پیش و طی نامه‌ای خطاب به حسن روحانی، رئیس‌جمهور خواهان بازگشت یکی از ستاره‌های سینمای قبل از انقلاب به کشور شده بودند.
به نام سینما به کام فوتبال
قیمت بلیت سینما‌ها به بهانه نمایش فوتبال ۳۰ درصد افزایش یافت
تصمیم بحث‌برانگیز شورای صنفی نمایش؛ افزایش قیمت بلیت سینما!
دلیلی که نخستین بار باعث شد این نقش را در معراجی‌ها بپذیرم، به خاطر ماهیت سینمایی آن بود که البته در ادامه سریالش هم از تلویزیون روی آنتن رفت. آن نقش شخصیت اصلی فیلم بود و به تجربه واقعا خوبی برای من تبدیل شد.
جشنواره انیمیشن «انسی» به عنوان مهمترین رویداد انیمیشنی جهان ، امسال میزبان پنج انیمیشن ایرانی «فیلشاه»، «آقای گوزن»، «بدو رستم بدو»، «روبی و جوجه ها» و «آخرین داستان» است.
مأموریت رسانه ملی تأثیرگذاری بر سبک زندگی فرهنگی و اجتماعی مردم است اما محدودیت‌های مالی سنگین، اجرای کارهای تبلیغی را پررنگ‌تر می‌کند؛ از دولت انتظار داریم رسانه ملی را دریابد تا کمتر دست نیاز به سوی حمایتگرها و اسپانسرها، دراز کند.
سرودهایی که کار خدا بود
امروز 22‌خرداد دومین سالگرد درگذشت زنده‌یاد حمید سبزواری، شاعر سرشناس انقلابی است. شاعری که به جرات می‌توان گفت اکثر سرودهای خاطره‌انگیز دوران انقلاب را سروده است.
مجری‌برنامه‌سحرگاهی‌شبکه‌یک‌:
«ماه خدا» ویژه برنامه سحر شبکه یک سیماست که با اجرای آقای محمدهادی صلح‌جو و تهیه‌کنندگی آقای محمدرحیمی به روی آنتن این شبکه می‌رود.
رهایم نکن» یکی از سریال‌های ماه مبارک رمضان است که این شب‌ها از شبکه سه سیما پخش می‌شود. این سریال به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور ساخته شده است. عسگرپور کارگردانی نام‌آشنا در حوزه سریال‌سازی است
۱۰