انتشار ضمیمه «همشهری محله» پس از ۱۴ سال متوقف و ساختمان آن نیز به مزایده گذاشته شد.
دل‌نوشته‌اي از دیدار نویسنده و راوی «فرنگیس» با رهبر انقلاب
جلوی در ورودی ایستاده بودم، منتظر و نگران. با یک دفترچه کوچک سبز و روان‌نویسی که همیشه همراهم بود. قرار بود از فرنگیس بنویسم
در راستای آنچه روابط عمومی سازمان سینمایی با عنوان شفاف‌سازی در چارچوب قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات از آن یاد می‌کند معلوم می‌شود که سینمای ایران برای حضور در سه دوره اخیر جشنواره سینمایی کن، بیش از ۱۵۸هزار یورو هزینه کرده است، اما جزئیات این هزینه‌کرد‌ها مشخص نیست.
اولتیماتوم سینماگران به وزیر ارشاد در مورد انتخاب رئیس سازمان سینمایی با انتشار نامه سرگشاده
تعدادی از صنوف خانه سینما با انتشار نامه سرگشاده‌ای خطاب به وزیر ارشاد خواستار انتخاب رئیسی دردآشنا برای سازمان سینمایی شده‌اند.
جواد محرمي
جمله «ما نبايد دور خودمان ديوار بكشيم» را بارها از زبان سياستمداران غرب‌گرا شنيده‌ايم؛ همان‌ها كه همواره كليد مشكلات كشور را در پايتخت‌هاي غربي جسته‌اند و البته هيچ‌گاه نيافته‌اند
انتظار کاهش دستمزد سلبریتی‌های سینما بعد از پایین آمدن قیمت دلار
به نظر می‌رسد برخی ستارگان ما بالاتر از تأثیرشان در اقتصاد فیلم دستمزد می‌گیرند که بسیاری از این موارد به فیلم‌هایی برمی‌گردد که از بودجه دولتی یا وام‌های دولتی بهره می‌جویند و در این میان آیا اداره مالیات به وظیفه‌اش عمل می‌کند؟
رئیس سازمان فرهنگی- هنری شهرداری تهران از احیای خانه کاریکاتور خبر داد
وقتی برای حواشی به وجود آمده پاسخی از سوی معاونت هنری سازمان داده نمی‌شود و تنها صحبت‌های هادی حیدری همه جا می‌پیچد، این تصور ایجاد می‌شود که ایشان مسئولیتی دارند یا خواهند داشت
انتشار ضمیمه همشهری محله پس از ۱۴ سال متوقف شده و ساختمان آن نیز به مزایده گذاشته شد.
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین تجلیل از عکاسان حادثه تروریستی اهواز گفت: حضور موثر و متفاوت عکاسان خبری در این حادثه ثابت کرد عکاسی خبری همچنان از اهمیت و جایگاه بالایی در عرصه اطلاع رسانی برخوردار است.
گزارشی از ۴ نوع چاپ کتاب در ایران و قیمت‌های متفاوت ناشران
اگر کتابی برای چاپ دارید یا پایان‌نامه‌ای دارید که می‌خواهید به یک کتاب آموزشی و پژوهشی تبدیل کنید، ما تنها با 300 هزار تومان آن را برای شما چاپ خواهیم کرد. برای این کار کافی است کتاب‌تان را ویراستاری شده به ما تحویل دهید.
۹