جنایت هولناک تروریست‌ها علیه شیعیان افغانستان
نیروهای داعشی و طالبان در یک جنایت هولناک 60 تن از شیعیان افغانستان را به شهادت رساندند.
نشانه‌های آلزایمر در دونالد ترامپ!
بیماری آلزایمر یک اختلال مغزی است که به واسطه آن به تدریج از میزان توانایی ذهن کاسته می‌شود. پس از رونالد ریگان، دونالد ترامپ دومین رئیس جمهور ایالات متحده است که نشانه‌هایی از بیماری آلزایمر در او دیده می‌شود.
تسلط بر شهر السخنه، پیروزی بزرگ ارتش سوریه
تصاویر شبکه العالم نشان دهنده پیشروی گسترده نیروهای ارتش و همپیمانان آن و برافراشته شدن پرچم سوریه در شهر السخنه و اطراف آن و فرار تروریست های داعش از مقابل نیروهای پیشرو سوری است.
تشییع پیکر شهدای شهرک شیعه‌نشین العوامیه عربستان
ساکنان شهرک شیعه نشین العوامیه پیکر شهدای این منطقه را که توسط رژیم سعودی به شهادت رسیدند، تشییع کردند.
مروری بر بزرگترین کشتار جمعی دنیا با بمب اتمی
هفتاد و دو سال پیش در جریان جنگ جهانی دوم آمریکا با ر‌ها کردن دو بمب اتمی بر فراز شهر‌های هیروشیما و ناگازاکی ژاپن باعث مرگ حدود ۲۲۰ هزار انسان شد. بیش از ۱۰۰ هزار نفر در همان لحظه انفجار بمب و مابقی تا پایان سال ۱۹۴۵ بر اثر تشعشعات رادیواکتیو جان خود را از دست دادند.
لحظه آزادی سه اسیر حزب الله از جبهه النصره
حزب الله لبنان سه اسیر خود را که دراسارت گروهک تروریستی جبهه النصره بودند پس از ورود به شهر "اللبوة" و با با آغاز اجرای توافق عرسال تحویل گرفت.
بی بی سی فارسی رسانه تفرقه افکن در افغانستان
کمیته مصونیت خبرنگاران افغانستان، شبکه بی بی سی فارسی را رسانه‌ای تفرقه افکن در این کشور می‌داند.
عملیات آزادسازی بلندی های عرسال در شرق لبنان
عرسال، آخرین نقطه حضور عناصر مسلح تکفیری ـ تروریستی در لبنان است و نیروهای مقاومت حزب الله و ارتش لبنان با همکاری سوریه در تلاشند تا هر چه سریعتر این منطقه از حضور تروریست ها پاک شود.
تشییع پیکر شهید ۱۷ ساله فلسطینی در روز «جمعه خشم»
فیلم تشییع پیکر محمد محمود شرف، جوان ۱۷ ساله فلسطینی که ساعاتی پیش به ضرب گلوله صهیونیست‌ها به شهادت رسید. تا الان ۱۹۳ نفر در «جمعه خشم» مجروح شدند.
ناگفته‌های مجری اعدام صدام از لحظات آخر دیکتاتور عراق
«موفق الربیعی» مشاور سابق امنیت ملی عراق به تازگی در گفتگوی اختصاصی با تسنیم از لحظات آخر زندگی صدام پیش از اعدام سخن گفته است .
۹