جزئیات هلاکت نیروهای داعش در عملیات پهپادی سپاه
کاروانی از خودروهای زرهی تروریست‌های داعش در منطقه "سدالوعر" با حمله پهپادهای نیروهای مقاومت با محوریت یگان پهپادی سپاه پاسداران متلاشی شد .
افزایش دو برابری خودکشی دختران در آمریکا
عضو انجمن مطالعات خودکشی آمریکا در این باره توضیح می‌دهد
ورود نیروهای عراقی به شهر تلعفر
با همکاری و آتش سنگین ارتش عراق، نیروهای بسیج مردمی موفق به ورود به شهر تلعفر آخرین پایگاه تروریست های تکفیری در استان نینوا شدند.
پرچم آمریکا در شیلی به آتش کشیده شد
شماری از شهروندان شیلیایی در اعتراض به سفر معاون رئیس جمهور آمریکا پرچم این کشور را به آتش کشیدند.
تنها شش رای تا استیضاح ترامپ
حدود ۴۰ درصد از مردم آمریکا خواستار استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده هستند. استیو کوهن نماینده حزب دموکرات آمریکا طرح استیضاح ترامپ را تقدیم کنگره کرده است که برای آمدن به صحن تنها شش رای دیگر نیاز دارد.
فیلم حمله خودرو به معترضان در ایالت ویرجینیای آمریکا
روز گذشته درگیری های خشونت آمیزی میان فعالان ضدنژادپرستی و گروه های راست افراطی در شهر شارلوتسویل ایالت ویرجینیا رخ داد. در طول این درگیری ها، یک خودرو شماری از تظاهرکنندگان را زیر گرفت. در این حادثه 3 نفر کشته و دهها نفر مجروح شدند.
انهدام کشتی جنگی اماراتی در آب‌های یمن
نیروی دریایی و دفاع ساحلی یمن روز گذشته یک فروند کشتی جنگی امارات را با «سلاح مناسب» در داخل بندر المخاء استان تعز هدف قرار داد.
تمام حومه «السویداء» به آغوش سوریه بازگشت
بسته‌شدن مرزهای سوریه و اردن به‌روی تروریست‌ها
نیروهای ارتش سوریه با پاکسازی تمام حومه السویداء از لوث تروریست‌های تکفیری توانستند مرزهای سوریه و اردن را به‌روی مزدوران محور صهیونیستی ــ غربی ــ ارتجاع عرب ببندند.
زیر گرفتن چهار کودک فلسطینی توسط یک صهیونیست
به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، یک شهرک نشین صهیونیستی، چهار کودک فلسطینی را در شهرک السلوان در قدس اشغالی با خودرو زیر گرفت و آنها را زخمی کرد و خود از صحنه حادثه گریخت.
شکست در سوریه، انتقام در میرزا اولنگ
وقتی توان مقابله با فاطمیون (مدافعان حرم افغانستانی) را در سوریه نداشته باشند انتقامشان را از غیر نظامیان بی گناه و بی دفاع در میرزا اولنگ می گیرند.
۸