بین الملل
اولین فیلم از شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین که برای معالجه در بیمارستان بستری شده است.
مردم یمن علیه کشور‌های مستکبر تظاهرات کردند. گفتنی است؛ تظاهرات «فریاد بر سر مستکبران» چندین سال است در محکومیت اقدامات مستکبران جهان در یمن برگزار می‌شود.
یک سال پس از نابودی و بیرون رانده شدن تروریست‌های تکفیری داعش از موصل بسیاری از مردم این شهر به خانه و کاشانه خود بازگشتند، اما شدت خرابی‌ها و ویرانی‌ها در آن به حدی زیاد است که مردم از بسیاری از امکانات محروم هستند و شهر همچنان شبیه به یک خرابه است.
آمریکا ۲۵۰ ویدیوی طبقه بندی شده مربوط به آزمایش‌های هسته‌ای بین سال‌های ۱۹۴۵ تا ۱۹۶۲ خود را منتشر کرد.
رسانه‌های فلسطینی ویدئویی را منتشر کرده‌اند که اوج وحشی‌گری و بی‌رحمی نظامیان صهیونیست را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو نظامیان صهیونیست به زنانی حمله‌ور می‌شوند که با شجاعت در برابر بولدوزرهای اسرائیلی مقاومت می‌کنند تا مانع تخریب خانه‌هایشان شوند.
شادی مردم لبنان پس از پیروزی تاریخی ایران بر آمریکا در جام جهانی 98
فاجعه انسانی در یمن و آمار سازمان بهداشت جهانی و سکوت مجامع به اصطلاح حقوق بشری
تاکشی هامادا شهردار شهر تاکاتسوکی در استان اوساکا پس از مرگ یک دختربچه ۹ ساله بر اثر حادثه ناشی از وقوع زمین لرزه روز دوشنبه از مردم عذرخواهی کرد. این دختربچه بر اثر فروریختن بخشی از دیوار استخر مدرسه بر روی او فوت کرد.
صبح امروز دونالد ترامپ و کیم جونگ اون در سنگاپور با هم دیدار کردند.
"سفیر انسانیت" و یا "نماد فعالیت داوطلبانه" همگی توصیفی است که دوستداران رزان به او داده‌اند؛ کسی که به‌دلیل شجاعت در نجات جان مجروحان راهپیمایی‌های بزرگ بازگشت، مشهور شد و روز جمعه گذشته به‌ضرب گلوله تک‌تیراندازان اسرائیلی به‌شهادت رسید...
بادبادک آتش زای کودک فلسطینی در شرق رفح در نوار غزه باعث سقوط پهپاد رژیم صهیونیستی شد.
رزان اشرف النجار پرستار ۲۲ ساله فلسطینی با اصابت گلوله نیرو‌های رژیم صهیونیستی در مرز نوار غزه شهید شد. وی درحال امداد رسانی به زخمی‌ها در یکی از چادر‌های بازگشت در شرق خانیونس در جنوب نوار غزه بود که به ضرب گلوله شهید شد.
با پیروزی‌های اخیر نیروهای مقاومت، دمشق پایتخت سوریه رنگ آرامش به خود گرفته است و مردم سوریه، ماه رمضان و پیروزی مقاومت را جشن گرفته‌اند.
ابری از دود بندر سیدنی در استرالیا را پوشاند. در چند روز گذشته دولت استرالیا تلاش کرد از گرما و خشکی هوا استفاده کرده، مناطقی از دشت‌های بیرون این شهر را بسوزاند تا وقوع‌ آتش‌سوزی طبیعی و رسیدن آن به مناطق مسکونی را مهار کند. اما دود حاصل از این کار به شکل ابری عظیم درآمده و تمام شهر را پوشانده است. مقامات شهری از افراد بیمار و کسانی که به ناراحتی‌های تنفسی دچار اند خواسته‌اند در خانه بمانند.