چندرسانه ای
موشن گرافیک «اقتصاد مقاومتی»
اقتصاد مقاومتی، راه حل گرفتار نشدن در بحرانها
مستند برنامه ثریا درباره برج‌سازي بانک‌ها
برنامه ثریا در این برنامه خود به فعالیت‌های غیراخلاقی بانک‌ها می‌پردازد؛ بانک‌هایی که با سوءاستفاده از سرمایه مردم که نزد آن‌ها امانت است به جای رونق بخشیدن به اقتصاد برای خود برج‌سازی می‌کنند.
راه عبور از رکود
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به مناسبت روز بیست و یکم مرداد که روز حمایت از صنایع کوچک می‌باشد، کلیپ صوتی «راه عبور از رکود» را منتشر می‌کند.
برنامه ششم و «سوگندی که نقض آن کفاره دارد»
لایحه برنامه ششم توسعه که برای اولین بار در تاریخ ۷۰ ساله برنامه ریزی در ایران سال گذشته از سوی مجلس به دلیل مغایرت های اساسی با اسناد بالادستی، اقتصاد مقاومتی و الگوی اسلامی-ایرانی پیشرفت رد شده بود این هفته بار دیگر به مجلس ارسال شد .
تولید داخلی مقدس است
فعالان فرهنگی، رسانه ای و... در این کلیپ کوتاه از ضرورت حمایت از تولید داخلی می گویند.
جزئیات پرونده‌های حقوق‌های نجومی
گزیده تازه‌ترین اظهارات رئیس سازمان بازرسی کشور
ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور شب گذشته با حضور در برنامه تیتر امشب جزئیات برخی از پرونده‌های حقوق‌های نجومی را فاش کرد.
وقتی نعمت‌زاده چوب لای چرخ پتروشیمی‌ها می‌گذارد
کارشناسان و مسئولان صنعت پتروشیمی در گفت‌وگو با دوربین فارس از پیامدها و پشت پرده‌های یک تصمیم در وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌گویند.
مسئله اصلی/ لزوم ایفای نقش بانک‌ها
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه کلیپ صوتی «مسئله اصلی» را درباره‌ی اقتصاد منتشر می‌کند. دهمین قسمت این مجموعه درباره‌ی لزوم ایفای نقش بانک‌ها در اقتصاد مقاومتی است.
نشست خبری بحران رکود و اشتغال در خبرگزاری فارس
نشست خبری بحران رکود و اشتغال امروز با حضور نمایندگان مجلس در خبر گزاری فارس برگزار شد.
مسئله اصلی/ مردمی کردن اقتصاد
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR مجموعه کلیپ صوتی «مسئله اصلی» را درباره‌ی اقتصاد منتشر می‌کند. هشتمین قسمت این مجموعه درباره‌ی لزوم مردمی کردن اقتصاد است.
مستند کوتاه «ضلع شرقی وال استریت»
دومین قسمت از مجموعه سه گانه زنگ خطر با عنوان «ضلع شرقی وال استریت» منتشر شد. این اثر کوتاه به بررسی دلایل وقوع بحران وال استریت می پردازد و همچنین تشابهات این واقعه با اقتصاد ایران که تهدیدی خطرناک قلمداد می شود را بررسی می کند. گفتنی است مجموعه سه قسمتی زنگ خطر به کارگردانی سید مهدی کرباسی و رضا صادقی تولید شده است و کار پژوهش و تحقیق آن را مجید فضائلی برعهده داشته است.
1