اجتماعی
احسان علیخانی: من حتی هزار تومان هم وام نگرفتم
‏احسان علیخانی با حضور در برنامه زنده ‎«حالا خورشید» کاری از شبکه سوم سیما درباره ماجرای موسسه ثامن‌الحجج و حاشیه های پیش آمده توضیحاتی ارائه داد.
برنامه «بدون تعارف» اینبار برای گفتگو به سراغ دکتر عزت الله رییسی اردکانی، پدر علم آب شناسی ایران رفته است.
با یکی از تاریخی‌ترین و توریستی‌ترین خیابان‌های ایران آشنا شوید که در آن مسلمانان، مسیحیان، یهودیان و زرتشتیان سال‌های سال در کنار یکدیگر زندگی کرده‌اند.
در بسته خبر خوب این هفته باخبرهایی همچون دیدار علی دایی با جانباز قطع نخاعی و اقدام جالب یک فروشگاه در گران نکردن اجناسش به بهانه افزایش قیمت دلار همراه ما باشید.
قیام خونین مسجد گوهرشاد پس از گذشت ۸۳ سال همچنان مظلوم بوده و مورد کم توجهی قرار گرفته است...
مقام معظم رهبری در بیانات خود در جمع بانوان قرآن پژوه کشور در ۲۸ مهر ۸۸ درباره نگاه اهانت آمیز و ابزاری غرب به زنان و لزوم شکوفایی استعداد‌های واقعی زنان در حوزه‌های علم، معرفت، تحقیق، تربیت و سازندگی سخنرانی کرده‌اند.
مجموعه ای از اخبار خوب
در بسته خبر خوب این هفته باخبرهایی همچون شکستن تلفن خارجی توسط یک مسئول و پرورش شتر کنار دریاچه ارومیه همراه ما باشید.
روزهای گرم تابستان ۹۷ با قطع برق گرم‌تر از هر سال شده است. شیوه‌های قدیمی تامین انرژی توان کافی برای ساپورت مصرف بالایی ایرانی‌ها را ندارند.
بر اثر برخورد یک تانکر سوخت با اتوبوس مسافربری در سنندج 13 نفر از هموطنان جان باختند.
حجت‌الاسلام پناهیان از فراخوان آب‌رسانی به 72 روستا به همت عاشقان حضرت عباس(ع) خبر داد.
طرح آبرسانی غدیر ۲ در خوزستان جهت انتقال آب کرخه به ۲۵ شهر و ۱۶۰۸ روستای منطقه از جمله آبادان و خرمشهر به همت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانیاء ۴۵ روزه تمام شد.
جمعی از روحانیون به همراه جهادگران هیئات مذهبی تحت عنوان پویش «هر هیئت یک روستا» مشغول آبرسانی به روستاهای آبادان و خرمشهر شده اند.