دیدار مردم آذربایجان شرقی با رهبر انقلاب
در آستانه‌ی سالگرد قیام مردم تبریز در ۲۹ بهمن ۱۳۵۶، هزاران نفر از اقشار مختلف مردم استان آذربایجان شرقی، صبح امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
مراسم تشییع پیکر 16 شهید آتش‌‌نشان (2)
مراسم تشییع پیکرهای 16 شهید آتش نشان حادثه پلاسکو صبح دوشنبه یازدهم بهمن با حضور گسترده مردم درمصلای امام خمینی برگزار شد.
مراسم تشییع پیکر 16 شهید آتش‌‌نشان (1)
مراسم تشییع پیکرهای 16 شهید آتش نشان حادثه پلاسکو صبح دوشنبه یازدهم بهمن با حضور گسترده مردم درمصلای امام خمینی برگزار شد.
عملیات امداد رسانی حادثه پلاسکو (6)
عملیات آواربرداري و امداد رسانی حادثه ساختمان پلاسکو در پنجمین روز پس از حادثه همچنان ادامه پیدا کرد.
عملیات امداد رسانی حادثه پلاسکو (5)
عملیات آواربرداري و امداد رسانی حادثه پلاسکو، در چهارمین روز و سحرگاه روز پنجم آن ادامه داشت و با تلاش بی وقفه تیم‌های امدادی، پیکرهای چهار نفر از شهروندان از زیر آوار خارج شد.
ایستگاه شماره 2 در سوگ شهید بهنام میرزاخانی
شهید بهنام میرزاخانی یکی از آتش نشان های ایستگاه شماره 2 سازمان آتش نشانی بود که پس از سوختگی شدید در حادثه ساختمان پلاسکو یک روز بعد به شهادت رسید. همکاران او در ایستگاه شماره 2 آتش نشانی واقع در میدان امام حسین(ع) این روزها در سوگ او نشسته اند و مردم برای همدردی با ایشان به این ایستگاه مراجعه میکنند.
عملیات امداد رسانی حادثه پلاسکو (4)
عملیات آواربرداري و امداد رسانی حادثه پلاسکو، در سومین روز و سحرگاه روز چهارم آن ادامه داشت و تیم‌های امدادی به خصوص آتش‌نشانان، با وجود آتش در لایه های زیرین آوار و دود غلیظی که از ویرانه‌ی پلاسکو به هوا برمی‌خیزد همچنان در تلاشند.
عملیات امداد رسانی حادثه پلاسکو (3)
عملیات آواربرداري و امداد رسانی حادثه ساختمان پلاسکو در سومین روز پس از حادثه همچنان ادامه دارد.
عملیات امداد رسانی حادثه پلاسکو (2)
عملیات آواربرداري و امداد رسانی حادثه ساختمان پلاسکو در دومین روز پس از حادثه همچنان ادامه دارد.
عملیات امداد رسانی حادثه پلاسکو (1)
عملیات آواربرداري و امداد رسانی حادثه ساختمان پلاسکو شب گذشته نيز ادامه داشت.
حادثه فروریختن ساختمان پلاسکو (2)
ساختمان‌ پلاسکو که از صبح امروز پنجشنبه سی ام دی دچار حریق گسترده شده بود به دلیل حجم آتش و فرسوده بودن ساختمان به صورت کامل فرو ریخت. از این ساختمان 17 طبقه به‌عنوان اولین ساختمان مرتفع و مُدرن ایران یاد می‌شود.
1