مرحله یک هشتم نهایی
۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ اردن ۱- ۱ویتنام (در پنالتی ویتنام ۴ - ۲ اردن) ورزشگاه آل مکتوم دبی
۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ تایلند ۱- ۲ چین ورزشگاه هزاع بن زاید
۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ ایران ۲ - صفر عمان ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی
--------------------------------------------------
۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ ژاپن ۱- صفر عربستان ورزشگاه شارجه
۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ استرالیاصفر - صفر ازبکستان (در پنالتی استرالیا ۴ - ۲ ازبکستان) ورزشگاه خلیفه بن زاید
۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ امارات ۲ - ۲ قرقیزستان (در وقتهای اضافه امارات ۱ - صفر قرقیزستان) ورزشگاه زاید ابوظبی
--------------------------------------------------
۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ کره جنوبی - بحرین ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی
۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ قطر- عراق ورزشگاه زاید ابوظبی
مرحله یک چهارم نهایی
۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ ویتنام - ژاپن ورزشگاه آل مکتوم دبی (بازی ۴۵)
۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ چین - ایران ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی (بازی ۴۶)
--------------------------------------------------
۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ برنده بازی ۴۳ - برنده بازی ۴۴ ورزشگاه زاید ابوظبی (بازی ۴۷)
۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ امارات- استرالیا ورزشگاه هزاع بن زاید (بازی ۴۸)
مرحله نیمه نهایی
۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ برنده بازی ۴۶- برنده بازی ۴۵ ورزشگاه هزاع بن زاید (بازی ۴۹)
--------------------------------------------------
۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ برنده بازی ۴۷- برنده بازی ۴۸ ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی (بازی ۵۰)
مرحله نهایی
۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ برنده بازی ۴۹- برنده بازی ۵۰ ورزشگاه زاید ابوظبی
گروهبندی جام ملتهای آسیا ۲۰۱۹ امارات:
گروه A: امارات، تایلند، هند، بحرین
گروه B: استرالیا، سوریه، فلسطین، اردن
گروه C: کرهجنوبی، چین، قرقیزستان، فیلیپین
گروه D: ایران، عراق، ویتنام، یمن
گروه E: عربستان، قطر، لبنان، کرهشمالی
گروه F: ژاپن، ازبکستان، عمان، ترکمنستان
گروه A. بازی برد امتیاز گروه B. بازی برد امتیاز
امارات ۳، ۱، ۵ اردن ۳، ۲، ۷
تایلند ۳، ۱، ۴ استرالیا ۳، ۲، ۶
بحرین ۳، ۱، ۴ فلسطین ۳، ۰، ۲
هند ۳، ۱، ۳ سوریه ۳، ۰، ۱
گروه C. بازی برد امتیاز گروه D. بازی برد امتیاز
کره جنوبی ۳، ۳، ۹ ایران ۳، ۲، ۷
چین ۳، ۲، ۶ عراق ۳، ۲، ۷
قرقیزستان ۳، ۱، ۳ ویتنام ۳، ۱، ۳
فیلیپین ۳، ۰، ۰ یمن ۳، ۰، ۰
گروه E. بازی برد امتیاز گروه F. بازی برد امتیاز
قطر ۳، ۳، ۹ ژاپن ۳، ۳، ۹
عربستان ۳، ۲، ۶ ازبکستان ۳، ۲، ۶
لبنان ۳، ۱، ۳ عمان ۳، ۱، ۳
کره شمالی ۳، ۰، ۰ ترکمنستان ۳، ۰، ۰
نتایج بازیهای مرحله گروهی جام ملتهای آسیا ۲۰۱۹،
۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ امارات ۱- ۱ بحرین ورزشگاه زاید ابوظبی
--------------------------------------------------
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ استرالیا صفر - ۱ اردن ورزشگاه هزاع بن زاید
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ تایلند ۱- ۴ هند ورزشگاه آل نهیان ابوظبی
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ سوریه صفر - صفر فلسطین ورزشگاه شارجه
--------------------------------------------------
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ چین ۲ - ۱ قرقیزستان ورزشگاه خلیفه بن زاید
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ کره جنوبی ۱- صفر فیلیپین ورزشگاه آل مکتوم دبی
۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایران ۵ - صفر یمن ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی
--------------------------------------------------
۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ عراق ۳ - ۲ ویتنام ورزشگاه زاید ابوظبی
۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عربستان ۴ - صفر کره شمالی مکتوم بن راشد دبی
--------------------------------------------------
۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ ژاپن ۳- ۲ ترکمنستان ورزشگاه آل نهیان ابوظبی
۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ ازبکستان ۲- ۱ عمان ورزشگاه شارجه
۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ قطر ۲ - صفر لبنان ورزشگاه هزاع بن زاید
--------------------------------------------------
۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ بحرین صفر - ۱ تایلند ورزشگاه آل مکتوم دبی
۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ اردن ۲ - صفر سوریه ورزشگاه خلیفه بن زاید
۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ هند صفر - ۲ امارات ورزشگاه زاید ابوظبی
--------------------------------------------------
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ استرالیا ۳ - صفر فلسطین ورزشگاه مکتوم بن راشد
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ فیلیپین صفر - ۳ چین ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ قرقیزستان صفر - ۱ کره جنوبی ورزشگاه هزاع بن زاید
--------------------------------------------------
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ ایران ۲ - صفر ویتنام ورزشگاه آل نهیان ابوظبی
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ عراق ۳ - صفر یمن ورزشگاه شارجه
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عربستان ۲ - صفر لبنان ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی
--------------------------------------------------
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ قطر ۶ - صفر کره شمالی ورزشگاه خلیفه بن زاید
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ ژاپن ۱- عمان صفر ورزشگاه زاید ابوظبی
۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ازبکستان ۴ - ترکمنستان صفر ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی
--------------------------------------------------
۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ امارات ۱- ۱ تایلند ورزشگاه هزاع بن زاید
۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ هند صفر - ۱ بحرین ورزشگاه شارجه
--------------------------------------------------
۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ استرالیا ۳- ۲ سوریه ورزشگاه خلیفه بن زاید
۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ فلسطین صفر - صفر اردن ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی
--------------------------------------------------
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ کره جنوبی ۲ - صفر چین ورزشگاه آل نهیان ابوظبی
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ قرقیزستان ۳ - ۱ فیلیپین ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایران صفر- صفر عراق ورزشگاه آل مکتوم دبی
۲۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ویتنام ۲ - صفر یمن ورزشگاه هزاع بن زاید
--------------------------------------------------
۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ ژاپن ۲- ۱ ازبکستان ورزشگاه خلیفه بن زاید
۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰/ عمان ۳- ۱ ترکمنستان ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی
۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ عربستان صفر- ۲ قطر ورزشگاه زاید ابوظبی
۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ لبنان ۴ - ۱کره شمالی ورزشگاه شارجه
انتهای پیام