کد خبر: 916693
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003qTN
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۰
معاون برنامه‌ريزي شركت شهرك‌هاي صنعتي آذربايجان‌شرقي خبر داد
معاون برنامه‌ريزي شركت شهرك‌هاي صنعتي آذربايجان‌شرقي از تشكيل كميته رسيدگي به مشكلات شهرك‌ها و نواحي صنعتي اين استان خبر داد.

صابر پرنیان اظهار داشت: این کمیته با دستور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ایجاد شده و هدف از آن اقدام عملیاتی در خصوص تسریع در حل مشکلات صنعت‌گران و رفع موانع تولید است.

وی افزود:‌ تسریع در تصمیم‌گیری،‌ صرفه‌جویی در وقت متقاضیان و صنعتگران،‌ اجرای عملی فرهنگ مشتری‌مداری و مردم‌محوری و آشنایی مدیران و تصمیم‌گیران با مسائل روز و در لحظه تولیدکنندگان از دیگر اهداف ایجاد این کمیته است.

دبیر کمیته رسیدگی به مشکلات شهرک‌ها و نواحی صنعتی آذربایجان‌شرقی اضافه کرد:‌ با ایجاد این کمیته، ضمن افزایش تعاملات میان دستگاهی و مشارکت منطقه‌ای برای رفع موانع و مشکلات صنعت‌گران، امکان برنامه‌ریزی عملیاتی‌تر برای تصمیم‌گیران فراهم خواهد شد که در نهایت منجر به افزایش دلگرمی و رضایت تولیدکنندگان می‌شود.

پرنیان ادامه داد:‌ پس از انجام مراحل اجرای این طرح، گزارش‌های تجمیعی از وضعیت و مشکلات واحدهای تولیدی به حضور معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک ارائه خواهد شد، تا نسبت به تصمیم‌گیری‌های کلان اقدام شود.

وی اظهار کرد: تاکنون دو شهرک مورد بازدید اعضای این کمیته قرار گرفته و تلاش می‌شود تا هر هفته نسبت به مشکلات دو شهرک جلسه‌ای تشکیل و مسائل بررسی شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار