کد خبر: 912277
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003pK9
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۳
تمرین تیم ملی وزنه برداری

اسامی وزنه برداران تیم های حاضر در رقابتهای لیگ برتر باشگاههای امسال از سوی کمیته مسابقات فدراسیون وزنه برداری اعلام شد.

به گزارش جوان آنلاین و به نقل از فدراسیون وزنه برداری،  هفته اول لیگ برتر باشگاههای کشور در سال ۹۷ از ۴ تیرماه به میزبانی تالار وزنه برداری ورزشگاه آزادی تهران (سالن ایرانیان) آغاز می شود و اعضای تیم های رده سنی جوانان و بزرگسالان از سوی کمیته مسابقات فدراسیون وزنه برداری منتشر شد.
برهمین اساس ۱۱ تیم در رده سنی جوانان و ۸ تیم در رده سنی بزرگسالان در رقابتهای لیگ برتر وزنه برداری باشگاههای کشور حاضر هستند و برای کسب عنوان قهرمانی با یکدیگر رقابت می کنند.

هفته نخست لیگ برتر وزنه برداری در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان همزمان از چهارم تا ششم تیر برگزار می شود.

اسامی نفرات حاضر در ۸ تیم رده سنی بزرگسالان به شرح زیر است:
بیمه رازی:
۱- بهداد سلیمی ۲- سهراب مرادی ۳- سعید علی حسینی ۴- محمدرضا براری ۵- سید ایوب موسوی ۶- محمد نیری فلاح ۷- مرتضی بیگلری ۸- همایون تیموری ۹- کیومرث مقدسی ۱۰- یعقوب پشوتنی ۱۱- امیر حقوقی ۱۲- مسعود چترایی ۱۳- ایمان شاهقلیان

تعاونی انقلاب شهریار:
۱-میلاد رهبری نژاد ۲-رضا آقازاده ۳-کاوه اشرافی ۴-سام مقتدر ۵-علیرضا بیک زاده ۶-مهدی دواسری ۷-حسن رضایی ۸-حسین ترکاشوند ۹- علیرضا گرامی پور ۱۰- امیر بابایی ۱۱- علی نیلغار ۱۲- عرفان بیات ۱۳- دانش بختیاری ۱۴-وحید خاوری ۱۵-آرمان ابراهیمی ۱۶-سامان کیهانی ۱۷-محمد هادی پورحسینی ۱۸-میلاد دوست محمدی

رعد پدافند:
۱- امین شرفی ۲- محمود بیرانوند ۳- حافظ قشقایی ۴- عباس زندی۵- مصطفی زارعی ۶- رضا فلاحی ۷- محمد حاتمی ۸- محسن نظامی۹- علی میری ۱۰- اسحاق ذعاب ۱۱- اسماعیل ورناصری ۱۲- عباس کریمی

شرکت ملی حفاری اهواز:
۱- مجید عسگری ۲- سجاد بهروزی ۳- علیرضا سلیمانی ۴- علیرضا دهقان ۵- علی داودی ۶- حسین سلطانی ۷- امیر عزیزی ۸- محسن ایمانی ۹- حسن گل پرور ۱۰- مقداد مقدم پناه ۱۱- یاسین باقری ۱۲- رضا نصیری ۱۳- رضا بیرالوند ۱۴- رضا دهدار ۱۵- محمدامین علیپور ۱۶- مهران قاسم زاده ۱۷- یوسف عبدلی

مناطق نفت خیز جنوب خوزستان:
۱- آرین طاهری ۲- علیرضا منصوری ۳- محسن نکیسایی ۴- رضا قاسمی الوری ۵- میثم زارعی ۶- حسین بیرالوند ۷- افشین طاهری حاجی وند ۸- علی مکوندی ۹- رحمان اورامه ۱۰- ایوب موسوی جراحی ۱۱- محمد زارعی ۱۲- سید جلال قریشی ۱۳- عماد باقری ۱۴- محسن بهرام زاده ۱۵- محسن دادرس اصل ۱۶- پیمان جان ۱۷- عارف خاکی

نور همدان:
۱- محمدیاسرپیریایی ۲- رسول معتمدی سده ۳- مهدی دویرانی ۴- پوریا احمدی منفرد ۵- آرمان محمدزاده ۶- علیرضا کاردانیان ۷- سامان کریمی ۸- علیرضا زندی ۹- محمدحسین رئیسی ۱۰- حسین ابراهیمی۱۱- حسین نجفی ۱۲- حامد نوری ۱۳- پدرام مرادی ۱۴- حسین مومن ۱۵- عرفان کلهاتی ۱۶- محمدعلی گرجی

نیروی زمینی ارتش:
۱- عرفان سیروس ۲- بهنام رمضانی کردکلا ۳- مجتبی مشهدیان ۴- یاسین شیرزاد ۵- میثم چغاز ۶- سامان منصوبی ۷- رضا حبیبی ۸- اکبر فرهنگی ۹- میلاد رستگار ۱۰- مهدی پاپی ۱۱- سید علیرضا طاهریان ۱۲-محمداصغرنژاد ۱۳-نیما آقایی

نیروی هوایی عقاب:
۱- علی دهدار ۲- فرشید دوستی ۳- علیرضا امیدوار ۴- محمدجواد صبح مفرح ۵- رضا اسمی جهرمی ۶- سید علی حسینی ۷- محمد حسن کیهانی ۸- یاشار آقازاده ۹- میر مصطفی جوادی ۱۰- احسان قیصریه ۱۱-پیمان دهقان ۱۲-علیرضا زارع پور ۱۳-مهرشاد محمودی ۱۴-ارسطو موسی نسب ۱۵- فردین نادری ۱۶-محمد قلی زاده ۱۷-اشکان ملاشفیع

اسامی وزنه برداران ۱۱ تیم در رده سنی جوانان عبارتند از:
تعاونی انقلاب شهریار:
۱-مهدی دواسری ۲-حسن رضایی ۳-حسین ترکاشوند ۴-علیرضا گرامی پور ۵-امیر بابایی ۶-عرفان بیات ۷- علیرضا بیک زاده ۸- وحید خاوری ۹-میلاد دوست محمدی ۱۰-علی گودرزی

شرکت ملی حفاری اهواز:
۱-علی داودی ۲-حسین سلطانی ۳-امیر عزیزی ۴-محسن ایمانی ۵-مهران قاسم زاده ۶-یوسف عبدلی ۷-عرفان جعفری نژاد ۸- محمد عیسی پره ۹- پویا قبادپور ۱۰- کیانوش کریمی ۱۱- ساسان نقدی پور ۱۲ محمد فیض اله

شهرداری اردبیل:
۱-رضا باقی ۲-علی اصغری ۳-علیرضا حسنی ۴-محمدرضا نظری ۵-آرمین عباسی ۶-سینا عبدالحسین زاده ۷-سینا بشیرپور ۸-علی نعمتی ۹-نیما فرزنگار ۱۰-ابراهیم غریبی ۱۱-علی قاسمی ۱۲-مهرداد هاشم زاده ۱۳-علی عزیزی ۱۴- مهدی نخست ۱۵-علی همراهی

فروشگاههای زنجیره ای کوروش آذربایجان غربی:
۱-حسین رضوی ۲-علی عالی پور ۳-حسین قلی زاده ۴-علی عبدالعلی زاده ۵-احمد بابایی ۶-فرهنگ افشین ۷-امیرحسین جوانشیر ۸-محمد ارسلانی ۹-حمیدرضا خدانبدلو ۱۰-مبین مرندی ۱۱-مازیار ستار تبار ۱۲-عرفان رجایی ۱۳-شهاب شبروی

کوثر ساری:
۱-محمد مهدی حیاتی ۲-مهدی قنبری ۳-رضاحسن پور ۴-محمدامین مقصودی نژاد ۵-محمد رحیمی ۶-محمد امین رمضان نژاد ۷-امیرحسین احسانی ۸-امیر خلیلی ۹-علی محمد محمدی ۱۰-حسین ملکی ۱۱-اسماعیل رضا تبار ۱۲-محمدجواد آزادی ۱۳-احد محمدی ۱۴- محمد گت آقازاده ۱۵-سینا رضایی ۱۶-مهرشاد نظری ۱۷-امیریاسین کامبوزیا ۱۸-امیرمحمد کمالی

مناطق نفت خیز جنوب خوزستان:
۱-آرین طاهری ۲-علیرضا منصوری ۳-افشین طاهری حاجی وند ۴-رحمان اورامه ۵-داود موسوی جراحی ۶-عارف خاکی ۷- ابوالفضل جمعه پور ۸- علی چسباوی ۹-رضا قاسمی ۱۰-فرید قنبری ۱۱-محمدحسین طیبی ۱۲-مهدی خلجی ۱۳-رضا محقق ۱۴-علی حقیقی ۱۵-نوید نجفی

نفت و گاز مسجدسلیمان:
۱-علی صالحی پور ۲-حسین طاهری باورصاد ۳-ایلیاصالحی ۴-متین الهی فر ۵-محمد مهدی رضایی ۶-مانی عالی وند ۷-ابوالفضل خانلرمطلق ۸-میلاد رستمی

نور همدان:
۱- محمدیاسرپیریایی ۲- رسول معتمدی سده ۳- مهدی دویرانی ۴- پوریا احمدی منفرد ۵- آرمان محمدزاده ۶- علیرضا کاردانیان ۷- سامان کریمی ۸- علیرضا زندی ۹- امیررضا عسگری دون ۱۰- حسین ابراهیمی۱۱- حسین نجفی ۱۲- حامد نوری

نیروی زمینی ارتش:
۱-امیررضا بهرام جردی ۲-غلامرضا مهدی زاده ۳-حسین رستمی ۴-محمدحسین گل پرور ۵-علی نارویی ۶-سیدفردین فلاح شمسی ۷-میثم راضی ۸-امیرمحمدخورسندی ۹-علیرضا شکری ۱۰-ابراهیم بهروان ۱۱-سعید قره داغی ۱۲-عرفان مرادی ۱۳-حسین مختاریان ۱۴- مهدی پاپی

نیروی هوایی عقاب:
۱-علیرضا امیدوار ۲-بهنام تامرادی ۳-محمدجعفر علیزاده ۴-علی عباسی ۵-رضا اسمی جهرمی ۶- سید علی حسینی ۷- محمد حسن کیهانی ۸- یاشار آقازاده ۹- میر مصطفی جوادی ۱۰- احسان قیصریه ۱۱-پیمان دهقان ۱۲-نیما نعمتی ۱۳-علیرضا زارع پور

هیئت وزنه برداری البرز:
۱-امین امیری ۲-علی بختیاری ۳-فاضل امیری ۴- امیرمحمد انگوران ۵-سهیل ملکی ۶- حسین علی لشکری ۷-امیر باقری ۸- محمد فرهمند ۹- ماهان سلیمان پور ۱۰-مانی انصاری فره بابا ۱۱-محمدمعین رضاخانی ۱۲-مهدی نریمانی

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر: