عدم صرفه جویی در انرژی برق، موجب خاموشی می شود
کد خبر: 912159
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003pIF
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰
مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی:
مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: با توجه به کاهش نزولات جوی، شرایط تولید برق در تابستان امسال متفاوت از سالهای گذشته است و اگر درست مصرف نکنیم، خاموشی اجتناب ناپذیر خواهد بود.

داود صالح نمدی با اعلام اینکه بر اساس پیش بینی های انجام شده در تابستان امسال، کشور با کمبود حدود 6 هزار مگاوات برق مواجه می شود، افزود: در این شرایط همکاری کلیه مشترکین برق جهت گذر از پیک برق تابستان ضرورت دارد.

وی انعقاد تفاهم نامه تولید و پخش تعداد 25 برنامه رادیویی و تلويزیونی با همکاری صدا وسیمای مرکز آذربایجان غربی از جمله برنامه های این شرکت در جهت نیل به اهداف تعیین شده خواند.

مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی تصریح کرد: این اقدام با هدف اشاعه فرهنگ مدیریت مصرف در استان در حال انجام است که براساس این تفاهم نامه تعداد 10 برنامه تلويزیونی 15 دقیقه ای و15 برنامه رادیویی 30 دقیقه ای تحت عناوین « برق و زندگی» و « ایشیقلار سونمسین» تولید و پخش خواهد شد.

صالح نمدی ادامه داد: همچنین به منظور پخش برنامه های تولیدی به زبان کردی، تفاهم نامه ای نیز با صدا و سیمای مرکز مهاباد جهت بازپخش برنامه های تولیدی مرکز استان منعقد شده است.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار