کد خبر: 910174
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003omE
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۶
سخنگوی شورای اسلامی شهر فردیس تاکید کرد
موضوع توافق شهرداری های فردیس و ملارد در خصوص دفن اموات فردیس در آرامستان ملارد، از جمله مهمترین موضوعات مورد بررسی در نشست شورای اسلامی شهر فردیس بود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر فردیس در تشریح این مطلب اظهار داشت: با توجه به مذاکرات صورت گرفته با شورا و شهرداری ملارد در خصوص پرداخت مابه التفاوت هزینه دفن اموات فردیس در آرامستان ملارد توسط شهرداری فردیس برای هر متوفا به مبلغ 2 و نیم میلیون تومان، این موضوع در صحن علنی شورای شهر فردیس مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

افراسیاب بیچرانلو با بیان اینکه این طرح مورد پذیرش و تصویب شورای شهر ملارد قرار گرفته است گفت: با توجه به اینکه رسیدگی به امور آرامستان ها و ایجاد فضای مناسب، امکانات و تجهیزات اداری در این خصوص از جمله وظایف ذاتی شهرداری هاست و از آنجا که در فردیس امکان ایجاد آرامستان وجود نداشته و شهرداری این هزینه ها را ندارد، می تواند هزینه فوق را صرف تسهیل در تدفین اموات و کاهش مشکلات شهروندان در این خصوص نماید.

وی با یادآوری اینکه هزینه دفن اموات برای افراد غیربومی ملارد بیش از 10 میلیون تومان است افزود: شهرداری ملارد در صورتی اجازه دفن اموات فردیس را با مبلغی معادل متوفیان بومی می پذیرد که شهرداری فردیس مبلغ خرید قبور را به صورت سالانه بپردازد.

بیچرانلو ادامه داد: با طرح این موضوع در شورای شهر فردیس، مقرر شد این موضوع توسط شهرداری و کمیسیون حقوقی مورد بررسی قرار گرفته و ظرف 20 روز آتی به شورا ارائه شود.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر فردیس گفت: در صورت اجرایی شدن این طرح و پرداخت مبلغ مورد نظر توسط شهرداری فردیس، هزینه هر قبر برای شهروندان فردیسی در قبرستان ملارد 2 میلیون تومان خواهد بود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر: