معرفی ۵۰ واحد صنعتی البرز به بانک برای پرداخت تسهیلات
کد خبر: 908631
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003oNL
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷
رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت البرزخبرداد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با بیان اینکه درجلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع۵۰ واحد صنعتی برای پرداخت تسهیلات به بانک ها معرفی شده اند گفت: با توجه به مصوبه ضمانت اجرایی شورای هماهنگی بانک ها موظف به اعطای تسهیلات خواهند بود.

جهانگیر شاهمرادی درحاشیه جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با اشاره به اینکه مشکلات ۴ واحد صنعتی در بخش کشاورزی و صنعتی در جلسه امروز مطرح شد، گفت: مشکلات عمده و پیچیده واحدهای تولیدی وصنعتی در حضوراستاندار رسیدگی می شود.

وی افزود: امیدواریم با پیگیری مصوبات و اجرای آن از رکود این واحدها جلوگیری شود وآنها مجدد به چرخه تولید بازگردند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با بیان اینکه طرح ها درکمیته فنی تسهیلات مصوب می شود و برای تصمیم گیری نهایی به کارگروه معرفی می شود، خاطرنشان کرد: ۵۰ واحد صنعتی در این راستا معرفی شده و برای اخذ تسهیلاتی بالغ بر ۱۷۱ میلیارد تومان به بانک ها ارجاع داده می شود .

وی افزود: تسهیلات اعطایی موردنیاز اعم از سرمایه ثابت، سرمایه در گردش و بازسازی و نوسازی از سوی بانکها با جدیت رصد می شود چراکه تسهیلات در این سه بخش تاثیرگذار خواهد بود.

شاهمرادی در خصوص تسهیلات مورد نیاز بخش بازسازی و نوسازی گفت: با این روند ماشین آلات و خط تولید واحدهای صنعتی به روزمی شود وقیمت کالاهای تولیدی تمام شده کاهش می یابد همچنین کالاها متناسب با استاندارد های روز جهانی تولید خواهد شد.

وی به تسهیلات بخش سرمایه در گردش اشاره کرد وگفت: واحدهایی که نتوانند سرمایه در گردش داشته باشند و مجبور هستند ظرفیت نیرو را کاهش دهند پیگیری های لازم انجام خواهد شد تا بتوانند تولید خود را ادامه دهند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با اشاره به اهداف دعوت واحدهای نیمه فعال به این جلسات که با حضور مقام ارشد استان و دستگاه های اجرایی صورت می گیرد، گفت: مشکلات این واحدها قابل حل بوده  وبرخی دیگر که مشکلات ارتباطی با استان ندارند و ملی است با ارجاع به کارگروه کشوری پیگیری می شود.

شاهمرادی درپاسخ به سوالی مبنی براینکه امسال تعهد ایجاد اشتغال در بخش صنعت چه میزان است، گفت: ۲۱ هزار نفر تعهد ایجاد اشتغال در این حوزه است که کار سختی است اما تمام توان خود را برای محقق شدن این میزان به کارخواهیم گرفت.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار