قرارداد تولید ٥٠ دستگاه لوكوموتيو بین شرکت های واگن پارس، داليان چين و البرز نیرو امضا شد
کد خبر: 906639
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003nrD
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
با حضور وزیر راه وشهرسازی:
قرارداد تولید ٥٠ دستگاه لوكوموتيو بين شرکت های واگن پارس و داليان چين و شركت البرز نيرو با حضور وزير راه امضا شد.

قرارداد تولید ٥٠ دستگاه لوكوموتيو بين شرکت های واگن پارس و داليان چين و شركت البرز نيرو با حضور وزير راه امضا شد.

سيد علي آقازاده دراین  آيين اظهاركرد: شركت داليان چين سابقه سرمايه گذاري در جمهوري اسلامي را دارد و به قوانين، شيوه كار و ضوابط كشور آشناست، بر این اساس مشاركت كننده خوبي براي اين پروژه انتخاب شده است .

وي با تاكيد براينكه مجموعه استان همه تلاش خود را براي انجام و تحقق قرارداد به كار خواهد گرفت، افزود: اميد است تامين منابع مالي در آينده نزديك انجام شود و تولید ٥٠ دستگاه واگن ديزلي و باربري شروعي براي استفاده بيشتر از توان واگن پارس باشد .

استاندار مركزي تصريح كرد: اين قرارداد در زماني در حال تحقق است كه كشور مجددا با زمزمه هاي تحريم ها مواجه شده است و اين امر نويدي در اين راستاست كه شعارها رنگي براي كشور ندارد و در آينده با افزايش قراردادها و راه اندازي فناوري جديد می توانیم در بخش هاي مختلف از جمله صنعت حمل و نقل ريلي قدم هاي بزرگي در توليد كالاي ايراني و توجه به فناوري و استعداد ايراني شاهد باشيم .

آقازاده به تصويب اجراي راه آهن برقي دوخطه قم-اراك اشاره كرد و گفت: بواسطه اين راه آهن شهروندان اراك، اصفهان، تهران و مشهد به سرعت تردد خواهند داشت. اجرای این طرح طي چهار ماه به تصويب رسيد و امسال در پيوست بودجه ٩٧ نيز ابلاغ شده است و اميد است تا پايان سال با انتخاب پيمانكار روند اجرايي آن آغاز شود. 

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار