310 نفر از اصحاب رسانه آذربایجان غربی عضو بسیج رسانه هستند
کد خبر: 899938
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003m78
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱
رییس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی اعلام کرد:
رییس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر 310 نفر از اصحاب رسانه استان عضو عادی و فعال در بسیج رسانه استان هستند که جذب و ارتقای اعضای بسیج رسانه در سال ۹۷ به قوت ادامه خواهد یافت.

یوسف حق دوست با اشاره به برنامه های سال 97، اظهار داشت: حمایت از رسانه های مکتوب استان با تعامل خانه مطبوعات، ادارات کل و سپاه از اولویت های سال آینده بسیج رسانه استان است.

رییس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر 310 نفر از اصحاب رسانه استان عضو عادی و فعال در بسیج رسانه استان هستند که جذب و ارتقای اعضای بسیج رسانه در سال ۹۷ به قوت ادامه خواهد یافت.

وی رسانه ها را زبان گویا و مطالبه گر خواند و افزود: اگر نسبت به رشد و بالندگی استان و ترسیم جایگاه واقعی آن در کشور دغدغه مندیم باید در راستای توانمندسازی رسانه ها با حمایت های فکری، فرهنگی، محتوایی و همچنین مالی گام برداریم تا بتوانند به خوبی نقش آفرینی کنند.

رییس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی اظهار کرد: رسانه های مطالبه گر می توانند در تمام عرصه ها با نظارت بر فعالیت ها و درخواست از مسؤولان زمینه های رشد و ترقی را فراهم کنند.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره رسانه ای ابوذر در سال 97 گفت: برگزاری جشنواره رسانه ای ابوذر بستر مناسبی برای طرح عارضه های فرهنگی و موضوعات مورد نظر و تشویق اصحاب رسانه استان برای تولید آثار فاخر رسانه ای در این زمینه هاست.

حق دوست خاطرنشان کرد: هم اکنون با برگزاری جلسات هم اندیشی و تعامل با مجموعه های دانشگاهی و دستگاه های اجرایی استان هستیم که بتوانیم موضوعات مختلف استانی را در کنار عناوین کشوری در قالب جشنواره رسانه ای ابوذر تدوین کنیم.

وی  با بیان اینکه جشنواره رسانه ای ابوذر برای نخستین بار در آذربایجان غربی برگزار می شود، افزود: خبرنگاران و فعالان رسانه ای استان می توانند آثار خود را براساس موضوعات فراخوان جشنواره در قالب عکس خبری، کاریکاتور، چند رسانه ای، مقاله،یادداشت، گزارش و خبر تهیه کنند.

رییس سازمان بسیج رسانه آذربایجان غربی اضافه کرد: برگزیده های استانی جشنواره رسانه ای ابوذر طی مراسمی تجلیل شده و آثار استانی برای شرکت در جشنواره ملی ارسال می شود.

حق دوست با بیان اینکه آذربایجان غربی دارای ظرفیت بالقوه فراوانی در حوزه رسانه ای است، ابراز امیدواری کرد با تولید آثار فاخری از سوی اندیشمندان، متفکران و صاحبان قلم استان، بتوانیم این توانمندی ها در سطح ملی نیز به منصه ظهور برسانیم.

وی برگزاری دوره های آموزشی خبرنگاری با تعامل خانه مطبوعات و واحد مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان را از دیگر برنامه های سال آینده اعلام و خاطرنشان کرد: همچنین در راستای ایجاد همگرایی اصحاب رسانه، اردوهای سیاحتی و زیارتی و راهیان نور شمال غرب در دستور کار سال 97 قشر بسیج رسانه قرار گرفته است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین