ازهمه میخواهم اشتقال زایی را سرلوحه کار خویش قرار دهند
کد خبر: 697020
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/002vKG
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۴
فرماندار جدید گرگان در آیین معارفه خود عنوان کرد :
فرماندار جدید گرگان در مراسم آیین معارفه خود گفت: فعالیت های ما بر مبنای برنامه محوری، قانون مداری و پاسخگویی است

   فرماندار جدید گرگان گفت :با اصل تعامل تلاش خواهیم کرد بر اساس مشی دولت تدبیر و امید عقلانیت، مشروعیت و محبوبیت را در راستای توسعه شهرستان گرگان بکار گیریم.

وی با تأکید بر اینکه باید فعالیت های اداری آسیب شناسی شود، تصریح کرد: ایجاد رضایت در کارمندان و همچنین ارباب رجوع موضوعی است که بصورت جدی باید نهادینه شود.

فرماندار جدید گرگان تصریح کرد: فعالیت های ما بر مبنای برنامه محوری، قانون مداری و پاسخگویی است و با اصل تعامل تلاش خواهیم کرد بر اساس مشی دولت تدبیر و امید عقلانیت، مشروعیت و محبوبیت را در راستای توسعه شهرستان گرگان بکار گیریم.

یحیی خاکی در ادامه خاطر نشان کرد: از همه می خواهم به ما یاری رسانند تا خروجی فعالیت های ما برای مردم باشد چرا که باید مردم در فعالیت های ما دیده شوند و از این نظر درهای فرمانداری همواره به روی مردم گشوده است.

فرماندار گرگان با تاکید بر اینکه عدالت رفتاری را در کار خود پیشه خواهد ساخت، گفت: رفتار من با همه شهرستان یک دست و عادی خواهد بود و دفتر فرمانداری به سوی همه مردم باز است.

خاکی در سخنان خود به نقش دانشگاه ها در پیشرفت این شهر اشاره کرد و گفت: باید به سمتی پیش رویم که پروژه های دانشگاهی را به فعالیت های اجرایی خود متصل نماییم.
فرماندار گرگان همچنین از توجه ویژه به خانواده شهدا، ایثارگران، جانبازان و رزمندگان خبرداد و گفت: بنده شرمنده خانواده این عزیزان هستم.

وی در پایان سخنان خود گفت: از همه دوستان و همکاران محترم درخواست می کنم که اشتغال جوانان را سرلوحه کار خود قرار دهند و پروژه های نا تمام و پروژه های دولت فعلی را هرچه زودتر به اتمام برسانند

لازم به ذکر یحیی خاکی پیش از این در سمت های مختلفی همچون فرمانده گردان یا رسول (ص) لشکر 25 کربلا، معاون هلال احمر استان مازنداران، معاون مدیر کل امور اجتماعی استانداری گلستان و مدیر کل دفتر اجتماعی استانداری خراسان شمالی مسئولیت داشته است.
 
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار