پایانه صادراتی محصولات کشاورزی و گل و گیاه
کد خبر: 686623
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/002scZ
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۶
در استان گلستان ایجاد میشود
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان از ایجاد پایانه صادراتی محصولات کشاورزی و گل و گیاه در استان گلستان خبر داد.
به گزارش  پایگاه خبری کاسب امین ، معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان گفت : به استناد مصوبات کارگروه توسعه صادرات استان مبنی بر ایجاد پایانه صادراتی میوه ،مرکبات، گل و گیاه در استان توسط بخش غیر دولتی ، شرکت کیمیای ابریشم شرق به عنوان سرمایه گذار جهت احداث پایانه مذکور به معاونت کمکهای تجاری سازمان توسعه تجارت ایران معرفی شده است.
درویش علی حسن زاده  در این باره افزود:مجوز تاسیس پایانه مذکور توسط سازمان توسعه تجارت ایران نیز صادر شد.
وی افزود:استان گلستان دارای قابلیتهای فراوانی در حوزه محصولات کشاورزی و باغی و گل و گیاه بوده و کشورهای آسیای میانه نیز بازار بسیار مطلوبی برای عرضه این محصولات است 
 معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان  هنچنین افزود: ایجاد پایانه صادراتی محصولات کشاورزی و گل و گیاه در استان می تواند زمینه توسعه صادرات این محصولات را فراهم کند.
حسن زاده، تجمیع امور اداری مربوط به صادرات کالا را مهمترین هدف ایجاد یک پایانه صادراتی عنوان کرد و خاطرنشان نمود: در این پایانه ها کلیه دستگاههای اجرایی مرتبط با صادرات کالا مستقر می شوند ،
این مقام مسئول همچنین افزود: این شیوه سبب تسهیل در امر صادرات
 می گردد و صادرکنندگان براحتی  امور مربوط به صادرات محصولات خود را در یک محل ، بصورت متمرکز و در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار