فقرزدايي نياز و خواست جدي مردم از دولت است
کد خبر: 615890
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/002aDi
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۹
رييس كل دادگستري لرستان:
رييس كل دادگستري لرستان گفت: فقرزدايي بايد يكي از اولويت هاي محوري و اساسي دولت در عرصه اداره امور كشور و خدمت به مردم باشد.
بهروج

به گزارش جوان به نقل از روابط عمومي دادگستري كل لرستان، جعفر بدري  در بازديد از زندان هاي مركزي، بند نسوان و كانون اصلاح و تربيت شهرستان خرم آباد افزود: نياز اوليه شهروندان اقتصاد پويا و اشتغال پايدار است، درحالي كه بسياري از معضلات، گرفتاري ها و ناهنجاري ها ريشه در ضعف اقتصادي خانواده ها دارد.
وي تصريح كرد: به همين منظور اجراي برنامه هاي اقتصادي و طرح هاي فقر زدايي و كاهش شكاف طبقاتي، از مهمترين دغدغه هايي است كه در شرايط فعلي بايد به آنها توجه شود.
وي با اشاره به اينكه دولت برنامه هاي بسياري را در دستور كار دارد، تصريح كرد: اولين دستاورد توسعه اقتصادي، استقرار ثبات و تداوم امنيت است، امري كه همواره مورد تاكيد مسوولان عالي نظام بوده است و براي به دست آوردن آن هزينه هاي گزافي پرداخت شده است.
وي اضافه كرد: فقر، بيكاري، درگيري و كشمكش براي رفع نيازهاي اوليه زندگي، اعتياد، قاچاق مواد مخدر و فساد اداري از عوارض و چالش هاي جدي جامعه جهاني است كه به طور مستقيم وغير مستقيم ريشه در اقتصاد دارند.
رييس كل دادگستري لرستان افزود: بي توجهي به معيشت مردم اعتماد عمومي را از بين مي برد و مي تواند هزينه سنگيني براي دولت داشته باشد.
 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار